Резултати от 1 до 8 от общо 8

Възможно ли е да няма части за YW12GKE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    29
    #1

    Възможно ли е да няма части за YW12GKE

    Здравейте,
    Климатика е Панасоник YW12GKE, онзи ден както си работеше и се чу някъкво дрънчене след което от вътрешното тяло изпднаха някъкви пласмаси. Дойдоха майсторите от гаранционния сервиз и казаха че турбината на вентилатора се е счупила, но нямало части и трябвало да търсят втора употреба. Възможно ли е да няма части, климатика е на 3 години а не на 13 и е достатъчно известна марка? Да търся ли друг сервиз и колко сериозен проблем е това?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #2

    Re:Възможно ли е да няма части за YW12GKE

    Машината в гаранция ли е? Ако е в гаранция не е твой проблема, че няма части. Ако има проблеми пиши на Sevo от форума. A за части на Climamarket пак тук. Нещо те будалкат.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    29
    #3

    Re:Възможно ли е да няма части за YW12GKE

    Проблема е че не е в гаранция. А в същото време казват че няма части и могат да го изкупят за части, което ми се струва малко странно...

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #4

    Re:Възможно ли е да няма части за YW12GKE

    Това са глупости.
    Турбината е CWH02C1045 и се използва и в други модели на Panasonic. Не е проблем според мен да се поръча и достави. Отделно малко ме съмнява как точно ще се потроши турбината докато работи климатика, не, че не е възможно, но като не знаем какво точно е станало и откъде точно са се отчупили парчета, нищо не може да ти кажем конкретно.

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #5

    Re:Възможно ли е да няма части за YW12GKE

    Цитат Първоначално публикувано от milen76
    Проблема е че не е в гаранция. А в същото време казват че няма части и могат да го изкупят за части, което ми се струва малко странно...

    Щом не е в гаранция си поръчвай частта от тук и си в бизнеса.

    http://www.climamarket.bg/customer/spares.php

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    29
    #6

    Re:Възможно ли е да няма части за YW12GKE

    Те казват че тези парчета които са изхвърчали са увредили и други части (нещо на вентилатора от който най-вероятно са се отчупили пластмасовите паченца, питата била наранена) и твърдят че до няколко дни ще изгуби и фреона. Аз дори да поръчам частта от сайта едва ли ще мога да я сменя.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #7

    Re:Възможно ли е да няма части за YW12GKE

    milen76 то сега точно по празниците,ама белята не пита.И ако продължават да те мотат сменяй сервиза,и не си длъжен да сменяш ти турбината,особено ако си нямаш и на идея-по добре си плати, да не счупиш още нещо и да се задълбочи проблема,и ще ти замерят системата за да видят да няма пропуск от някъде,по вътрешното тяло.

  10. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #8

    Re:Възможно ли е да няма части за YW12GKE

    Цитат Първоначално публикувано от milen76
    Аз дори да поръчам частта от сайта едва ли ще мога да я сменя.
    Като поръчаш нужните резервни части, изискваш и подмяната им срещу заплащане. Ти поръчай каквото е нужно, пък той @Климамаркет си знае работата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как е възможно?
    От tarbuk във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 05-10-11, 15:43
  2. Ммм възможно ли е?
    От Azzzez във форум Овърклок
    Отговори: 7
    Последно: 27-11-09, 08:21
  3. Как е възможно да ...
    От travoltino във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 15-07-04, 14:13
  4. възможно ли е ?
    От topche във форум Овърклок
    Отговори: 4
    Последно: 03-09-03, 21:27
  5. Възможно ли е?
    От Longhorn във форум Мрежи
    Отговори: 14
    Последно: 23-07-03, 18:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе