Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 48

Мнение за NATIONAL CS-E252A

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на cherenko2
    Тук е от
    Mar 2014
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    16
    #16

    Question Отговор: Re:Мнение за NATIONAL CS-E252A

    Здравейте колеги нов съм в форума и не знам как и къде да пусна нов отговор по темата затова го слагам като отговор. Надявам се колегата да не се сърди та по темата: Имам същия климатик и проблема при мен е следния: Когато тази сутрин се събудих климатика не работеше ,а мигаше една лампичка която до сега никога не съм виждал да мига и климатика не се пуска. Викам си айде може да е задръстен почистих всички филтри събрах го отново и пак нищо. Рестартирах го от контакта седя 10-15 мин. изключен включих го тръгна за около 1-2мин. и пак сам се изключи и замига лампичката. За да го пусна отново трябва да го рестартирам от контакта иначе от дистанционното нищо не става. Ако някой има сходен проблем моля да сподели

    ето и снимка да дадената лампичка която мига: DSC_0045.jpg

    Благодаря предварително и се извинявам на колегата още веднъж...

    Ако темата на въпроса ми е в грешен раздел моля администраторите да ме извинят и да поправят грешката ми Мерси.

    Сега забелязах ,че когато натисна така наречения инфо бутон който ми показва градусите в стаята и вън ми изкарва на циферблата на дистанционното ' H19 ' не знам дали има значение за темата ,може би е някаква грешка не знам не знам
    Този пост е редактиран от cherenko2; 29-03-14 в 15:30.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #17

    Отговор: Мнение за NATIONAL CS-E252A

    Според инструкцията за моя звяр, този индикатор трябва да мига при всякакви проблеми свързани с климатика.

  4. Junior Member Аватара на cherenko2
    Тук е от
    Mar 2014
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    16
    #18

    Отговор: Мнение за NATIONAL CS-E252A

    Значи единственото решение остана да се обаждам в магазина от който взех климатика защото преди малко видях гаранцията още е в сила до другия месец :D Гадното е ,че мога чак в понеделник да е свърша тази работа!!! Колеги молете се за мен да е топло днес и утре :D

    Мерси за отговора 'stenly' ако някой друг има предложения нека драсне имам два дена да експериментирам :D

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #19

    Отговор: Мнение за NATIONAL CS-E252A

    Заминала е платката на вътрешното тяло (управлението на мотора на турбината). Едва ли е мотора.

  6. zzz
    zzz е офлайн
    Member Аватара на zzz
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    БУРГАС
    Мнения
    405
    #20

    Отговор: Мнение за NATIONAL CS-E252A

    ппри моя Дайкин същите инициали са за вкючен таймер пробвай да изключиш всички настройки

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #21

    Отговор: Мнение за NATIONAL CS-E252A

    Да но при начовците когато този индикатор мига е за повреда. Ако свети постоянно е таймер.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на cherenko2
    Тук е от
    Mar 2014
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    16
    #22

    Отговор: Мнение за NATIONAL CS-E252A

    Ясно значи искам ,не искам трябва да стигна до "професионална" помощ от магазина и техните сервизи...

    Благодаря на всички ,който си дадоха мнението , а когато разбера какво точно го мъчи този климатик ще пиша и дано да помогнем на още някой с подобен проблем

  10. Junior Member Аватара на cherenko2
    Тук е от
    Mar 2014
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    16
    #23

    Отговор: Мнение за NATIONAL CS-E252A

    Колеги ужас направо ме е срам
    Днес бях в магазина от който купих климатика много коректни хора казах им за моя проблем и последваха разбира се задължителните въпроси от рода на рестартирахте ли го от контакта и т.н.

    Както и да е ,нали минахме през това и казаха ,че техниците след горе долу един час , час и половина ,ще дойдат на адреса.
    Прибрах се в нас направо от магазина направих си кафе, запалих си една цигара и си викам чакай последно да пробвам климатика натискам копчето и АЛЕЛУЯ климатика си тръгна все едно нищо не е било и аз направо

    И тъкмо ще звана пак на магазина да им кажа да не идват техниците ,ако има нещо по пикантно ,ще ви пиша

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #24

    Отговор: Мнение за NATIONAL CS-E252A

    Така де, и при мен тъй се оправяха нещата, месеци наред, докато проблемът не започна да се появява през 10 минути.Сега съм с нова платка.

  12. Junior Member Аватара на cherenko2
    Тук е от
    Mar 2014
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    16
    #25

    Отговор: Мнение за NATIONAL CS-E252A

    Сега си платих за още една година гаранция 60лв. ,че предишната изтича следващия месец иначе като цяло съм доволен от климатика. С малко недоверие го взех преди една година ,защото все пак е втора употреба ,но след четене в този форум всеки който го има казва ,че бил доста добър модел. Предпочитам да си взема нещо качествено и изпитано от колкото някоя "Мидейка" и да не ми върши работа. Както беше казал един колега от форума не си спомням точно името му " По добре стар мерцедес от колкото нова Кия " или нещо подобно беше не си спомням точно важен е смисъла !!!

    Ако имате някакви въпроси за този модел климатик или просто искате да чуете моето лично мнение питайте ,ако не аз някой друг колега , ще ви помогне

  13. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #26

    Отговор: Мнение за NATIONAL CS-E252A

    Аз пък бих взел новата Киа.

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на cherenko2
    Тук е от
    Mar 2014
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    16
    #27

    Отговор: Мнение за NATIONAL CS-E252A

    Сега новия джиб където го рекламират наистина има много хубава визия :D

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #28

    Отговор: Мнение за NATIONAL CS-E252A

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Аз пък бих взел новата Киа.
    Я ме подсети, защо не си взе новия докер?

  17. Junior Member Аватара на cherenko2
    Тук е от
    Mar 2014
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    16
    #29

    Отговор: Мнение за NATIONAL CS-E252A

    Колеги по моя случай има развитие: Снощи загасна тока по едно време и когато дойде пак направи същия проблем и вече дойдоха хората от сервиза ! Показах им климатика и точно какъв е проблема и те видяха ,че показва грешка ' H19 ' човека изкара един лист от джоба с бая възможни грешки и моята означавала повреда във вътрешната турбина ( вентилатор ). Отвориха го и е свалиха. Единия от майсторите е завъртя така на ръка вика ,че била затегнала викам му дай да видя и аз , не ми се стори затегнала ,но не знам. Взеха платката където е закачено всичко управление ли как се води и самата турбина и ми оставиха пощи нищо :D
    Ето и малко снимки на останалото:

    DSC_0045.jpgDSC_0046.jpgDSC_0047.jpg

    Чакам ги тези дни да дойдат да монтират вече новите работи и се надявам всичко да е наред! Тогава ще ги поразпитам вече за повече информация дали е било само от турбината или е имало още нещо.

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #30

    Отговор: Мнение за NATIONAL CS-E252A

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Я ме подсети, защо не си взе новия докер?
    Защото е малък то затова и махнах партнера.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. National CS-22RFX
    От redplane във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 19
    Последно: 17-02-19, 12:19
  2. National CS - AG 25 S-W - мнения
    От vvasilev във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 42
    Последно: 06-07-17, 23:22
  3. Мнение за National CS-G224A
    От keleme във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 6
    Последно: 24-01-15, 13:32
  4. Мнение за NATIONAL CS-22RBZ
    От ilian във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 19
    Последно: 15-12-14, 14:35
  5. NATIONAL CS 403YB2 W
    От валкиса във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 3
    Последно: 30-05-12, 22:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе