Страница 11 от 15 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 212
Like Tree94Одобрявам

Panasonic CS-E09QKE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #151

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    Ми те и 13-ката на дайсейкай 8 не я свалят под 2 бона и половина, вече втори месец . И тя не струва толкова, мъ кво дъ прайш... Cést la vie

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #152

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Еди, едно е на хартия какво вади. С 50 кила външно тяло, при -15 ще удари в земята всички таралясници, които си коментираме из темите тук. Освен това, продават го само за 3 бона. Грозното вътрешно му е единствения недостатък, но е достатъчно сладко грозде.
    Само за 3 бона?!? Пропусна "джакпота" ...

    И на моята подова 50-ца е 48 кг, ама какво от това...Не може да се "развърти" до 9 - 9.5 или 11 kwh...

    П.П. Бре този нов дайкин който коментирате има ли прахово самопочистване(че вече съм забравил) или 3-те бона са за "без прахово самопочистване" ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    98
    #153

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    3 бона за климатик? Икономията, която дава не може да избие разликата се дин обикновен.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #154

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    Цитат Първоначално публикувано от Airfan Виж публикацията
    3 бона за климатик? Икономията, която дава не може да избие разликата се дин обикновен.
    Не всичко се свежда до икономия, приятелю...
    dodo_pv, Aleksandars, Mega и 1 други харесват това.

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #155

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    Хората, които си купуват UruruSarara не я купуват с цел икономия. Както и никой не купува Ферари за да му харчи малко. Всеки се разпростира според чергата са.
    dodo_pv, Aleksandars и tony34al харесват това.

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #156

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    мда аз познавам един който има 3 бр викам му що не взема примерно Тошиба ,по 2к са .. той вика как ще сравняваш климатик за 2к с такъв за 3.5к

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    98
    #157

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Не всичко се свежда до икономия, приятелю...
    И да и не. Има един разумен праг, който не ти дава почти нищо повече, освен надпис. Въпрос на избор. Не говоря да си вземеш Осака за 900 лв, но да вземеш за 3500 лв нещо, което дава 10-15% по-добри показатели от друго, което е с 40% по-евтино е напълно безсмислено и е абсолютно разхищение на пари.

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #158

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    ми то и бмв за 200к е разхищение но по улиците всяка 5та кола е такава
    bobovo и Mega харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #159

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    Разхищение на пари е за този, който ги няма (като мен) в определено количество. Както много хора писаха, не всичко е икономия. Има и елементи като Удобство, Лукс, "Кеф", Мерак, Самоизтъкване и т.н.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    34
    #160

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    С 4 хилядарки могат да се купят 14 тона въглища или към 15 камиона с дърва. Ще стигнат да се топлиш поне 7-8 години и да стоиш зимата на 30 градуса ако искаш.
    С тоя скъп ток в България да изръсиш близо 4 хиляди за няква японска духалка, която с мъка ще стопли 20 квадрата е малоумно изпълнение. Целта не оправдава средствата.

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,775
    #161

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    Ще помоля в темата да се дискутира модела от заглавието. Достатъчно залитания има към друг модел и темата се разводнява. Който иска да дискутира Daikin има си тема за това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #162

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    Аз имам един въпрос.Въпросния климатик има 5 степени на вентилация доколкото знам ,тих режим,ниска,средна,висока и турбо.Някой може ли да потвърди в режим отопление и ауто вентилатор ,дали климатика сам слиза на тих режим или минимума е ниска степен.

  16. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #163

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    Принципно Е серията има 5 степени + тих режим. Тихият режим се води функция, а не степен и може да се активира както при всяка степен на вентилатор, така и при автоматичен вентилатор. Един вид тихият режим е тих за конкретното състояние на климатика и не е обвързан с еднакви минимални обороти на турбината.

    Като сравнение или по-точно друг пример мога да дам по-мощни климатици, машини въздух-вода, VRF системи, при които тихият режим ограничава оборотите на компресора и външните вентилатори и няма общо с вътрешното тяло/тела.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #164

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    Ясно,интересно ми беше ,понеже при двата ми Samsunga ,като гледам имат само 3 степени на вентилация ,и дори и на най ниската ,този в малката спалня духа силно и на тих режим за да не духа мога да мина само ръчно.Не знам вече дали има възможност да си работи постоянно на тих режим ако успява да затопли стаята или ще си вдигне степента след известно време.

  18. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #165

    Отговор: Panasonic CS-E09QKE

    Вероятно няма да пренебрегне твоята команда за тих режим и сам да се вдигне.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 15 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мега странен Panasonic E09QKE
    От yanko78 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 5
    Последно: 08-10-14, 22:17
  2. Panasonic FZ38 или предходен модел ...до Panasonic FZ10 ?
    От udoto във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 12-07-12, 23:41
  3. panasonic cs-a90ke и panasonic cu-e90ke. Къде е вярното им местонахождение?
    От lzxcvbnm във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 23
    Последно: 27-11-11, 17:00
  4. Коя е по добрата плазма PANASONIC TX-P42X10E или PANASONIC TH-46PY8P?
    От tattoo777 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 21-05-09, 11:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе