Резултати от 1 до 13 от общо 13

Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    118
    #1

    Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност?

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09029798 този климатик и още един подобен на него на същата цена - 889 лв. са публикувани най- вкрая в списъка на К. Е. Е. След като банката върне 20% излиза на цена от 712 лв. , което си е доста добра сума за такъв инверторен климатик
    Въпросите ми са :
    Някой има ли този модел - да сподели впечатления , щото общото мнение в тоя форум е , че самсунг не си струват - така ли е и за този ?
    Някой купувал ли е климатик с кредит енергийна ефективност и има ли някаква уловка . Примерно аз искам да си го платя 100% кеш и банката да ми върне 20% или задължително трябва да тегля заем за да си вземе банката и лихвата
    Има ли и други клими в тоя списък (за кее) които да са на цена до 1000лв. ? Аз поне не видях.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #2

    Re: Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност ?

    Задължително трябва да теглиш заем!
    То ако беше както мислиш ти - щеше да има опашки за такива заеми!
    И при подаването на документите е най-важно да са спазени всички изизсквания на банката - до последната буквичка, параметър и стойност.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    118
    #3

    Re: Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност ?

    Добре де тая програма нали е за да се пести ел. енергия . Щото аз мога да си купя мидея примерно и да си спестя някой лев , а пък да харча после по 1,3 kw/h ток . Тя тая програма на мен и на държавата ли иска да помогне да пестим ток или на банката да си напълни гушата .

  5. Junior Member Аватара на stevebg
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    84
    #4

    Re: Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност ?

    банката да си напълни гушата

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    85
    #5

    Re: Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност ?

    Цитат Първоначално публикувано от rumo
    Тя тая програма на мен и на държавата ли иска да помогне да пестим ток или на банката да си напълни гушата .
    На банката...на банката...
    По други географски ширини на северозапад от нас, държавата/те помага на гражданите и на себе си с подобни програми.
    Тук е Булгаристан

  7. py4
    py4 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    140
    #6

    Re: Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност ?

    за бога, не купувайте самсунг

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    102
    #7

    Re: Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност ?

    Вчера гледам един приготвил горелка и се канеше да размразява климатика но преди това се опитваше да махне леда с нещо като шило.Според мен не си заслужава,нещо не ми изглеждат надеждни.

  10. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #8

    Re: Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност ?

    py4
    Дай някакви аргументи, че така казано = на нищо.

    p.petkov
    Хах! Това с горелката и шилото...срохотна идея

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    476
    #9

    Re: Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност ?

    хахахаха
    това е достойно продължение за темата по размразяване на климатици.

    rumo Ако си вземеш Мидея вместо Самсунг, не само пари ще спестиш, но и много нерви. Това за консумацията е много относително. Няма да се учудя ако харчи по-малко от Самсунг клас А.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #10

    Re: Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност ?

    Не знам за шило и горелки ама близо до нас един си сложил външна лампа(от тези дето си осветяват хората улицата)точно зад питата на климатика да му топли за да не хваща лед Та тя гори от 350 до 450 w,умрях от смях но като се замисли човек има логика май.

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #11

    Re: Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност ?

    Може да му сложи и един NO FROST хладилник SAMSUNG . Един приятел има и като му баца компресора стените му се нагряват до 60* . Така че монтираш си климатика SAMSUNG близо до хладилника SAMSUNG , да го грее

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    28
    #12

    Re: Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност ?

    Цитат Първоначално публикувано от rumo
    Някой има ли този модел - да сподели впечатления , щото общото мнение в тоя форум е , че самсунг не си струват - така ли е и за този ?
    Аз съм собственик на този модел от октомври, от както почнаха студовете миналият и малка част от по миналият месец, не съм го спирал, за сега си работи без проблем и си топли прилично,единственият недостатък е шума на външното тяло, минута-две преди да изключи да подава топлина почва да бучи - пръщи,но не мисля,че е кой знае какъв проблем освен,ако не са ти тънки стените или си в панел. От Велико Търново съм, за сега не е ставало кой знае колко студено макар,че си пада под 0.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    118
    #13

    Re: Samsung AQV12MSA с кредит енергийна ефективност ?

    Мерси на отзовалите се в темата !
    Отказах се и от кредита и от самсунга . Поръчах си мидея msm6 12-ка тази с вградения нагревател . Дасе надявам че съм взел правилното решение

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Кредит енергийна ефективност - как стоят нещата?
    От boiski във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 292
    Последно: 06-11-17, 23:11
  2. Кредит енергийна ефективност от техномаркет
    От dinko69 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 53
    Последно: 24-10-12, 19:34
  3. Климатици по програма Енергийна ефективност
    От ivo75 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 44
    Последно: 31-10-11, 19:05
  4. Отговори: 24
    Последно: 28-11-06, 15:58
  5. Отговори: 8
    Последно: 06-11-05, 18:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе