Резултати от 1 до 3 от общо 3

LG CS-09AF шумно външно тяло

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    1
    #1

    LG CS-09AF шумно външно тяло

    Вчера ми монтираха климатика /LG CS-09AF/, обаче ми прави впечатление че външното тяло е много шумно. Звука не е като от резонанс /или поне така ми изглежда/, а е по скоро като от компресор за въздух, на по-високите си обороти не се чува толкова. Някой знае ли дали подобен шум може да бъде причинен от некачествен монтаж или това е нормално за този модел. Между другото гледам че на едната стойка няма тампони, но ми изглежда че климатика не стои на криво. Сложени са едната по на ниско от другата и разтоянието е компенсирано с тампоните, но това е на око, не съм мерил нищо.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    55
    #2

    Re:LG CS-09AF шумно външно тяло

    Цитат Първоначално публикувано от Gligancho
    Вчера ми монтираха климатика /LG CS-09AF/, обаче ми прави впечатление че външното тяло е много шумно. Звука не е като от резонанс /или поне така ми изглежда/, а е по скоро като от компресор за въздух, на по-високите си обороти не се чува толкова. Някой знае ли дали подобен шум може да бъде причинен от некачествен монтаж или това е нормално за този модел. Между другото гледам че на едната стойка няма тампони, но ми изглежда че климатика не стои на криво. Сложени са едната по на ниско от другата и разтоянието е компенсирано с тампоните, но това е на око, не съм мерил нищо.

    Да -модела наистина е с малко по- шумно външно тяло, но не чак толкова(сравнявал съм със митсубиши и фуджицу).
    На мен ми сложиха и 4-те тампона и като докосна външното тяло не се усещат вибрации.
    Не знам дали твоя е сглабян в турските заводи на LG или е от първите правени в Корея (ако това има значение за шума)

  4. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #3

    Re:LG CS-09AF шумно външно тяло

    Сложи нивелир да видиш дали не е криво , по описанието за монтажа май там е проблема. Не е нормално да е много шумно, викай техниците да погледнат докато е време.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик LG - шумно външно тяло
    От George Achov във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 38
    Последно: 13-01-13, 21:19
  2. Panasonic E 12 ckp-5 шумно външно тяло
    От alfonso във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 3
    Последно: 06-01-13, 08:48
  3. GENERAL ASH12UB - шумно външно тяло
    От plamen_f във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 15
    Последно: 09-03-11, 05:03
  4. Fuji Electric RS-12UC - шумно външно тяло
    От bauer във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 9
    Последно: 28-03-09, 00:30
  5. Panasonic CS/CU-E9GKE - шумно външно тяло
    От kojcho във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 16
    Последно: 02-12-07, 23:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе