Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 57
Like Tree35Одобрявам

Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    21
    #16

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    От както сам го включил зимата е спиран само когато почиствам филтрите и гори около 40лв. ток на месец. Работи добре за сега и сам доволен ако започне да прави некви проблеми ще пишаааааааааааааа

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #17

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Аз имам подобен проблем.
    Но не защото спира да работи, а напротив. Когато влезе в този режим вента слиза надолу и почва да ми духа хладко във врата, а това не е много проятно!
    Може ли да му се зададе да не слиза надолу?
    И още чрез бутона SWING, не мога да го накарам да духа хоризонтално. Винаги е по-надолу.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    21
    #18

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    До колкото знам това с клапата е нормално направено е с цел да сваля топлия въздух долу но е не ефективно аз сам настроил струята така че да не пречи. Иначе доволен ли си от lg-то? При мен отоплява хол 24 квадрата без проблем и не харчи много ток.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #19

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Че е нормално, да така е
    Но не може ли да се спре някак си?
    Климатиците на другите производители спират да духат и даже се качват хоризонтално.
    Иначе си топли перфектно. Разбира се дограмата е много важно за това

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    42
    #20

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Здравейте!
    И аз имам проблем с тази модел. В режим охлаждане няма проблеми, но при отопление нещата стоят по следния начин: Климатика започва да работи и духа с температура, която постепенно достига до 50 градуса, след което започва да пада постепенно до 40 градуса, при което спира да духа и шлюза се насочва надолу и светва лампичката Preheating. Вентилатора не се върти, но от шлюза излиза много студен въздух /до минус 16 градуса/. След 10 минути се включва отново, като постепенно загрява до 50 градуса и повтаряме цикъла, т.е. работи 50, почива 10, без значение какво е зададено от дистанционното. Не достига зададената температура. Външната температура е различна в момента от 10 до 0, но той си работи по този начин. Нормално ли е това? Може ли да се направи нещо да не прави толкова често дефрост?

  7. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #21

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Може със добавяне на изолация или смяна с друга марка която не произважда шир потреба.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #22

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Велев ако не ожълтиш ефира не те бива започвам да си мисля че това ти е "любимата" работа.
    Поне за изолацията си прав...
    Владун трябва да намалиш топлинните загуби в стаята за да може климатика да спре да обледява което всъщност предизвиква дефростите, - 50 минути е минималното време между дефростите а 12 минути е максималното време за дефрост.

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #23

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Ами Лг са фирма за шир потреба това не е лъжа правят каквото си намислят ама как го правят само потребителите знаят. Остави ми и аз съм от тия потребители недоволни от марката. Естественно не ти отърва ама това е истината.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    74
    #24

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Велев пак си изпълзял от дупката си съскайки срещу марката За енти път се учудвам на тази злоба в теб Явно не можеш да преглъднеш че LG вече няколко години правят ефтини надежни и топлещи клими Само ще ти кажа че от над 120 броя от модела MH имам един единствен дефектирал и то тази есен Външна електроника за която беше помогнал ЧЕЗ със няколко спирания на тока Нещо да просъскаш в отговор на този процент дефектируемост ?Ти колко климатика от тази марка си закупил монтирал и ремонтирал в последните три четири години Николко нали Но давай да плюем по марката щото нети спори маи работат дето толкова много сия обичаш и си чешеш клавиатурата във форума
    zhelko, cooler и mirandi харесват това.

  12. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #25

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Евтини че и топлещи я си отворете очите стига сте се залъгвали.

  13. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #26

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Велев, колкото и да ти е чудно, има и такива /не визирам LG-не ги познавам/! А тук във форума има достатъчно примери за скъпи и нетоплещи.
    cooler, ttanev и mirandi харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #27

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Да чудно ми е кои са тия евтини топлещи сега? Че нещо не се сещам за такива.
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 30-11-13 в 20:09.

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #28

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    по скоро скъпи и нетоплещи е интересно
    VeleV.Klima одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #29

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Сигурен съм, че има доста хора, които са доволни от евтините си клими, но не се хвалят тук, защото специалистите хвалят само клими от определени марки и над определени суми /немалки за средностатистическия българин/. Не искам да влизам в полемика с никого, но за себе си имам обяснение на този "феномен".
    Алекси, доста четеш форума и сам можеш да се откриеш мнения от хора, които са си купили клими за "добри" пари и не са доволни от работата им.
    mirandi и rosen77 харесват това.

  18. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #30

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    SPSt, когато започнеш да носиш отговорност пред клиента за климатиците, който препоръчваш, тогава може да даваш акъл. Така е много лесно да се пише и след това да се правим на луди. Всеки колега, носи отговорност пред клиента за това, което препоръчва. Недоволния клиент, не те търси теб, а него. Когато избора е на клиента е друга бира.

    p.s. и аз имам евтина клима и съм доволен от нея, но за парите си. Сравнение с топ машините не може да има. Проблема става, когато от евтин климатик се очакват чудеса.

    Нищо лично, но аз не давам оценка за бизнеса на друг, защото живота не е само черно и бяло. Предполагам си професионалист в твоята област и някой да ти казва какво да препоръчваш и какво не би било несериозно.
    Този пост е редактиран от Mega; 30-11-13 в 20:54.
    VeleV.Klima, DUNDURMA, vlado1976 и 1 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. нормално ли е?
    От валентин68 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 10
    Последно: 19-06-12, 16:21
  2. нормално ли е?
    От sam123 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 23-04-12, 13:45
  3. Нормално ли е? 12 LGC
    От p.petkov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 8
    Последно: 12-02-12, 18:47
  4. нормално ли е?
    От lorams във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 13-06-09, 12:41
  5. Нормално ли е ?
    От ivanov_km във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-06, 17:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе