Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 57 от общо 57
Like Tree35Одобрявам

Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    42
    #46

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    justify ,
    интересни разсъждения, които не са по темата. Това да ли имам газ, не значи, че става въпрос за същото помещение и място. Ако имаш конкретно решение, ще бъда благодарен да го споделиш, ако ли не, просто си изтрии горния пост.


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    софия
    Мнения
    68
    #47

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Цитат Първоначално публикувано от fishev Виж публикацията
    Велев пак си изпълзял от дупката си съскайки срещу марката За енти път се учудвам на тази злоба в теб Явно не можеш да преглъднеш че LG вече няколко години правят ефтини надежни и топлещи клими Само ще ти кажа че от над 120 броя от модела MH имам един единствен дефектирал и то тази есен Външна електроника за която беше помогнал ЧЕЗ със няколко спирания на тока Нещо да просъскаш в отговор на този процент дефектируемост ?Ти колко климатика от тази марка си закупил монтирал и ремонтирал в последните три четири години Николко нали Но давай да плюем по марката щото нети спори маи работат дето толкова много сия обичаш и си чешеш клавиатурата във форума
    Взех такъв климатик за новия апартамент.Засега впечатленията са ми повече от добри.Работи нормално,топли и при достигане на градосите спира и почва да си замерва температурата в стаята.Когато тя падне започва да си работи отново.Според мен това се случва защото навън не е още много студено и тухлите на сградите не са истинали.А по въпроса за Велев Клима и цитата на колегата ,миналата година Велев ме убеждаваше че с мидеа луна сплит а3 немога да се отоплявам зимата.За негово нещастие не само че се отоплявах ами даже ми беше и топло и евтино.Този човек не уважава мнението на другите в този форум.
    Genadi80 одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #48

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Как съм те убеждавал като изобщо не те познавам.

  5. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #49

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Абе то миналата година нямаше много зима. Щом си доволен, това е важното.
    Този пост е редактиран от Mega; 07-12-13 в 11:48.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    софия
    Мнения
    68
    #50

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Как съм те убеждавал като изобщо не те познавам.
    Новите климатици Мидеа luna split A-3 девятка

    mirandi одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    21
    #51

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    И така 5г. по-късно не можах да разбера може ли по някакъв начин да накарам клапата на климатика да не слиза надолу след достигане на температурата зададена в режим отопление. Иначе съм много доволна от климатика работи много добре и зимата и лятото,но клапата дразни много.
    Този пост е редактиран от avenger; 18-11-18 в 17:35.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    8
    #52

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Климатиците LG,всъщност са скъпи вентилатори,не топлят и не охлаждат .Имам модела 09DMRP(делукс серия 2017г) в кухня 13 м2(35м3 )тухла -за нищо не става.Моля хора не се лъжете с тази утрепана марка! С Фуджицу-то 12лука в хола цяла зима съм по къс ръкав!Разликата между двата е от небето до земята!
    Този пост е редактиран от avenger; 18-11-18 в 17:36.

  10. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #53

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Или имаш големи топлозагуби, или климатикът ти има проблем. Да, така е - голяма разлика има между девятка и дванайска.
    Rafailiev одобрява това.

  11. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #54

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    Цитат Първоначално публикувано от lilion13 Виж публикацията
    И така 5г. по-късно не можах да разбера може ли по някакъв начин да накарам клапата на климатика да не слиза надолу след достигане на температурата зададена в режим отопление. Иначе съм много доволна от климатика работи много добре и зимата и лятото,но клапата дразни много.
    Разкачете я.

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    8
    #55

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    глупости говориш в 13м2 немога да сложа12ка. 9ката работи на он- оф, не е повреден просто лг-тата са сбъркани климатици така са конструирани софтуерно -така си работят.корейски боклуци !старата осака беше 9ка правеше баня за сравнение и къде ,къде беше с по слаби параметри!

    - - - - - - - - - -

    данни на осаката -0,9-2.6-3.3 kw-охлаждане и 0.9-3.2-3.6kw -отопление духа постоянно ТОПЛИЧКО данни на LG: 0.9-2.5-3.7kw -охлаждане и 0.9-3.2-5.00kw отопление работи на он -оф,когато е на оф вее студено ЛГ.утрепана марка!

    - - - - - - - - - -

    И ОСАКАТА Е 2 ПЪТИ ПО ЕВТИНА!

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #56

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    А ЛГ-то на какви гр. го държиш и какъв вентилатор?

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    8
    #57

    Отговор: Нормално ли е ? LG S12MH.NB0/S12MH.UB0

    нагласен на 25градуса прави 22градуса,ако увелича зададената температура 6те вдигне о6те 1-2 градуса реално ,но сигурно трябва да го оставя на 28-30 и пак ще изключва на он оф никакво съответствие истинско дърво ,сиг ще го продам втора ръка за некой офис за да си взема друг дори и мидеа да е, ще е по добре.вентилатора на средна позиция,4е на макс не мога да си чуя телевизора

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. нормално ли е?
    От валентин68 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 10
    Последно: 19-06-12, 16:21
  2. нормално ли е?
    От sam123 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 23-04-12, 13:45
  3. Нормално ли е? 12 LGC
    От p.petkov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 8
    Последно: 12-02-12, 18:47
  4. нормално ли е?
    От lorams във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 13-06-09, 12:41
  5. Нормално ли е ?
    От ivanov_km във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-06, 17:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе