Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 36

Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #1

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    Зравейте на всички: имам един въпрос към вас :Някой знае ли за какво служи бутона отзад на дистанционото на ds22t до резета е дистанционното е:RCS-DT1 благодаря в аванс на отзовалите се

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    Това не е бутон, а капаче, което се чупи за смяна на адреса на дистанционното. По-добре не го чепкай, че ще трябва и други неща да си обясняваме после.

  4. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #3

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    мерси но там няма капаче при мен само бутонче бяло

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    Цитат Първоначално публикувано от hawai76
    мерси но там няма капаче при мен само бутонче бяло
    Ако пише "В" на него, значи капачето е отчупено и ДУ-то е преадресирано. /Говорим за 2та бутона, под капака за батериите/.
    Така или иначе, нямаш никаква работа там.

  6. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #5

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    ами долу горе разбрах сменен е адреса му явно заради друг климатик в близост защото е счупено капачето му
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1335206640[/time]_________________________________________________

    да и аз така си го обясних и със твоя помощ разбира се а можеш ли да ми пратиш превод на лични ако имаш разбира се знам , че си фен на sanyo

  7. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #6

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    Здравейте, огромно благодаря на всички за компетентноста и съветите преди избора ми на климатик ,избрах си sanyo ds-22t много добра машинка да се надяваме .Имам молба към Aleksandars или kasap dean дайте ми малко инфо повече за модела не можах да си намеря добре преведено мануалче благодаря ви. единствения минус е че дистанционното е със счупено капаче на бутона за смяна на адреса какво трябва да се направи за да проработи пак още не е монтиран чакам засега

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #7

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    Цитат Първоначално публикувано от hawai76
    единствения минус е че дистанционното е със счупено капаче на бутона за смяна на адреса какво трябва да се направи за да проработи пак още не е монтиран чакам засега
    Това не е минус. Дистанционното ще си работи без проблеми. Идеята е, че когато имаш два климатика /като мен в едно помещение/, е по-функционално всеки да си се управлява със собстено дистанционно, а не двата да реагират на едно. Няма причина да те притеснява счупеното капаче.

  10. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #8

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    благодаря Митак

  11. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #9

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    Здравейте на всички първо да се похваля станах вече татко на момченце и съм много .Искам да попитам дали на някой климатика му се държи странно като моя и на какво се дължи това ? Климатика е DS22T ,зададени градуси 22 , в стаята 22 по дистанционо като ги достигне не си намаля консумацията а изпъшква като за defrost но без дефрост много силно и странно за мен.Нормално ли е моля ако някой знае да сподели ,че това ме притеснява благодаря на отзовалите се

  12. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #10

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    Поведението не е нормално. Прилича на някакво аварийно изключване. От колко време се наблюдава това поведение, има ли разлика в работата на отопление при по-студено и топло както в момента време, дали климатика мига за грешка, изключва ли се със затваряне на клапите или е само този звук без други проявления?

    След като изключи при достигната температура след колко време включва, дали при спадане на температурата включва или след повече време?

  13. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #11

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    Прави го отвреме навреме той е отскоро монтиран засега само на топло го прави след изключване не си прибира клапите след около 6 мин включва отново и си работи и незнам да ги викам
    П.П не мига за грешка при достигане на температурата изпъшква и после си тръгва и спира и поддържа без да го прави откакто е монтиран го прави за 3 или 4 път

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #12

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    Трябва да ги извикаш задължително има някакъв проблем. Климатика ти е инвертор имащ нисък минимум на отдаване на отопление 300W и не би трябвало да се товари въпреки, че сега при външна температура 18° работи на отопление.

    Много странно е това силно освобождаване на налягане. Ориентировъчно по слух компресора на какви обороти работи? Не би трябвало да е толкова високо налягането, ако климатика работи на минимална мощност. Може да има някакво запушване, тръбите при вътрешното тяло на заварка ли ги направиха или са си оригинално на съединение с конуси? Вътрешният топлообменник и праховите филтри чисти ли са, вентилатора на вътрешното тяло на каква скорост го държиш и горе-долу на какви обороти работи, когато това се случва? Да не спира вътрешният вентилатор и забелязват ли се аномалии в работата му? Климатика нов ли е или втора употреба?

  16. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #13

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    Да втора употреба е на ниска степен е вентилатора със заварка е изпълнен монтажа на вътрешното тяло звънях му на монтажника каза че не му се случвало такъв проблем и каза да не се притеснявам Чисти са филтрите вакумиран е добре бях тук и гледах. но първо извади резонанс беше монтиран накриво със недозавити болтове във стената после му протече дренажа на вътрешното тяло въобще нямам думи а климатика е много запазен ако знаеш какъв тест да му направя за да го предизвикам това явление и после ще си викам техник друг май

  17. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #14

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    Викай друг техник,да ти го монтира с конуси,а не с заварка-да няма шупла от вътре и да затруднява пропускането,а и да ти нивелира добре вътрешното и кита-види се,че е оакан целия монтаж.Тази машина трябва да тръгва и спира незабележимо.

  18. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #15

    Проблем с климатизатор Sanyo SAP-DS22T

    diksanal искаш да кажеш монтаж наново всичко малии още 200 лева ти направо ме гръмна ами значи ще им кажа да ми пратя друг екип да го монтира пак благодаря ти
    П.п май разбрах от какво е преди малко ми примигна лампата за по малко от сек и точно тогава изпуфка като влак .Може ли да му влияе тока по такъв начин не се рестартира не изключи само испуфка ???

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с Sanyo SAP-Y25N
    От zico3000 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 4
    Последно: 29-12-12, 18:51
  2. проблем със SANYO-SAP EX28U
    От veskodivia във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 3
    Последно: 21-12-12, 11:58
  3. Проблем с климатик Sanyo sap cg 25 a
    От vanyo_83 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 2
    Последно: 09-12-12, 01:06
  4. Продава се климатизатор Sanyo SAP-DK36U
    От Aleksandars във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 25-03-11, 16:36
  5. Проблем с климатизатор General
    От davvad във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 06-02-10, 16:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе