Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25
Like Tree1Одобрявам

Шарп (100V) не дости зададените градуси

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #16

    Отговор: Шарп (100V) не дости зададените градуси

    Pat, то не става душата в рая и оная работа до края ...... Или се грижиш на бебето да му е комфортно или го учиш да мизерства веднага след раждането. И моля те не превръщай поредната тема климатици срещу други отоплителни уреди
    Mega одобрява това.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    63
    #17

    Отговор: Шарп (100V) не дости зададените градуси

    Вижте не ме разбирайте погрешно склонен съм и до 300 лева ток да плащам просто машината да не се озорва с по високо зададени градуси. Много ясно, че грижата за бебето е по първо мясло, а сметките си ги споделих за да покажа, че ми е икономично, но и добрата изолация оказва влияние и то голямо. Не бих заменил климатиците за нищо друго, двата ми Шарпа за са 1500 лева и топля с тях стая 50 кубика и стая 38 кубика. Доста хора търсят евтино решение в 100 волтовите машини и тук ги "хранят" че под 1500 лева за 2ра ръка е невъзможно, е аз взех 2 с монтажа за 1500 от дистрибутори на варненска фирма. Цената на тия машини е такава просто на някой места правят луди пари от продажба и монтаж, всеки сам си решава дали да се топли с изхвърляни японски машини!

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #18

    Отговор: Шарп (100V) не дости зададените градуси

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Pat, то не става душата в рая и оная работа до края ...... Или се грижиш на бебето да му е комфортно или го учиш да мизерства веднага след раждането. И моля те не превръщай поредната тема климатици срещу други отоплителни уреди
    stenly, разбери ме правилно, не искам да превръщам нищо в нищо.... но на такъв отговор не мога да не отговоря "подобаващо". В света в който живеем всичко е свързано с пари и едва ли някой в тоя форум може да каже, че ги има толкова че не го интересува какви са му сметките (за каквото и да било). Хората започнаха да се топлят с климатици (тези които могат да си го позволят) по една единствена причина - високата цена на електричеството. Което на пръв поглед изглежда евтино, (отоплението с климатик), като не броим първоначалната инвестиция.
    А по въпроса по отглеждането на дете, че и бебе на климатик.... за това специалистите отдавна са си казали мнението, но не "климатичните" специалисти, специалистите педиатри. ....някак си на тях им вярвам повече.....

  5. Banned
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    63
    #19

    Отговор: Шарп (100V) не дости зададените градуси

    Та да се върнем на темата с обобщение, това нормално състояние ли е предвид големината на стаята и мощността която отдава климатика?

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #20

    Отговор: Шарп (100V) не дости зададените градуси

    Според мен е нормално, ако вдигайки задедените градуси се вдигнат и подържаните в стаята.

  7. Banned
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    63
    #21

    Отговор: Шарп (100V) не дости зададените градуси

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Според мен е нормално, ако вдигайки задедените градуси се вдигнат и подържаните в стаята.
    Да вдига си ги достига поддържаните, но другия в по голямата стая няма този проблем. При него зададените са и поддържани дори в най-студените дни, и дефростите са по редки. Затова и пуснах тема тук.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    63
    #22

    Отговор: Шарп (100V) не дости зададените градуси

    Едно повдигане на темата, някакви идеи?

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    222
    #23

    Отговор: Шарп (100V) не дости зададените градуси

    температурният му датчик за въздуха да не бучнат във питата, че от там чете едни страшни температури и се ошашавя...

  11. Banned
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    63
    #24

    Отговор: Шарп (100V) не дости зададените градуси

    Как да разбера къде е?

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    222
    #25

    Отговор: Шарп (100V) не дости зададените градуси

    като отвориш капака за почистване на филтрите едно мъничко черничко, прилича на сушена сливка с кабелче нещо... Виж да не е бучнато в ребрата, че там температурата е 70 градуса, и климатика си вика въй въй много топло бре я да изкюча... приличат нещо такова.......... air-temp-sensor-generic-bap.jpg temperature-controllers-035.jpg13172928981EPOXY_AIR_TEMPERATURE-SENSOR_MFE_001.jpg31LrmZE6f4L._SY300_.jpg имай предвид че на някой климатици датчиците са достъпни след разглобяване на корпуса..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Климатика не достига зададените градуси.....
    От ttanev във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 68
    Последно: 07-01-17, 19:50
  2. ШАРП
    От boborco във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 1
    Последно: 21-01-11, 19:45
  3. Шарп Уруро
    От ceco.bojkov във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 4
    Последно: 20-11-10, 12:58
  4. Fujitsu General ASH12UB - време за достигане на зададените градуси
    От zomane във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 16
    Последно: 23-01-08, 08:52
  5. Excell Help - градуси и т.н.
    От terez във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 23-02-04, 13:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе