Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 61
Like Tree17Одобрявам

Голям късмет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    180
    #46

    Отговор: Голям късмет

    Цитат Първоначално публикувано от FatBoySlim Виж публикацията
    За кой по точно регион да са оразмерени - Европа? Та само в България има 3 климатични зони...
    ...с основна цел да осигури максимално прецизен контрол за реализация на хладилният цикъл...
    Как се влияе хладилния цикъл от региона?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #47

    Отговор: Голям късмет

    Така е FatBoySlim. Нещата са ясни. Поне на мене ми се изясниха, ма след година и половина и вече е късно.

  4. Junior Member Аватара на FatBoySlim
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    92
    #48

    Отговор: Голям късмет

    Това беше в отговор на milanov "външни-вътрешни температури в съответния регион за който са предназначени"
    Та как се променя хладилният цикъл - влияе му най-вече влажността.От температурите то е ясно.
    Климатика ми примерно, които е инсталиран в блозост до морето бичи зимата дефрост през няколко часа въпреки относително високите зимни температури там. Климатика ми в София понякога забравя с дни какво е дефрост.
    По скоро това имах предвид.

  5. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #49

    Отговор: Голям късмет

    "milanov" v/s "FatBoySlim" .... show must go on

  6. Junior Member Аватара на FatBoySlim
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    92
    #50

    Отговор: Голям късмет

    Какво се случи с този климатик?

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #51

    Отговор: Голям късмет

    Ами момчето от сервиза преди две седмици ми обеща,че ще го продаде и ще ми даде парите.Днес стават две седмици,но тази седмица ми е натоварено,ако се обади,добре.Но другата седмица ще има скандали,ако няма отговор.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #52

    Отговор: Голям късмет

    Да ти дам няколко телефона на официалния вносител АХИ Кериър, може да се ускорят нещата. Стига да е внесен от тях. И да не е, пак може да дадат едно рамо. Моят го смениха с нов за тяхна сметка, въпреки че не е бил внесен от тях.
    Много време мина, а нито климатик имаш нито парите са ти върнали.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #53

    Отговор: Голям късмет

    Климатика е продаден на малко по ниска цена от колкото е закупен.След малко вземам този от Пловдив,TOSHIBA RAS-G285RXE и се прибирам.Другата седмица монтаж.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #54

    Отговор: Голям късмет

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Климатика е монтиран началото на февруари,а реално този месец нямаше такива ниски температури,Незнам, партидата ли,какво става,голямо разочарование.Около 0* градуса и нормална влажност на чиста пита дефростваше през 40 до 70 минути,за около 2 до 3 минути максимум.Минимума който дават от 170 вата е 230 вата по надолу изключва,а тези 230 вата са при температури над 4* градуса,под 4* градуса, минимума му е 370 вата и се почва On,Off тези неща не се пишат.А когато го вземах,четях основно тези характеристики.Кечето(вид дунапрен) за което пишете го снеха със същите доводи,замръзвала,но пак им казах,че не е имало студове,за да задържи лед.Принуждават хората да разбират и знаят всичко,че така наречените "Майстори" като дойдат и трябва да им кажеш това и това е проблема.
    Ей това подчертаното,..... има ли климатици за които НЕ е в сила. Та и аз да намалявам цената и да се приключва.

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #55

    Отговор: Голям късмет

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    тези 230 вата са при температури над 4* градуса,под 4* градуса, минимума му е 370 вата и се почва On,Off тези неща не се пишат
    Ей това подчертаното,..... има ли климатици за които НЕ е в сила. Та и аз да намалявам цената и да се приключва.
    Не съм забелязал моето Fujitsu да си вдига минимума на консумация с понижаване на температурата. Така работещо става все по-комфортно с понижаване на температурата, защото разредяват и изчезват On-Off циклите. В конкретната стая в която работи под около -5*С няма On-Off (стаята е с много малко топлозагуби и машината работи постоянно на минимум). Друг е въпроса каква е отдадената мощност при различните външни температури.
    За съжаление на отопление не съм го виждал да слиза под 300W.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #56

    Re: Голям късмет

    Panasonic и Hitachi не си променят минимумите, дори и на -10 панасоника през по голямата част работеше на 180 вата зимата. Вземи си KIT-Z9SKEM 1500лв или за по-вече пари hitachi wsa мисля го има още за 1990лв


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #57

    Отговор: Голям късмет

    Мисля това е правилното решение.Сложих го във стаята до понеделник или вторник.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    SPSt, popov и tony34al харесват това.

  16. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #58

    Отговор: Голям късмет

    Звяр! За колко пари го взе?

  17. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #59

    Отговор: Голям късмет

    Разбира се, че това е правилното решение! И параметрите са непостижими за европейските и екстри си има. Със здраве и дълго да го ползваш!

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #60

    Отговор: Голям късмет

    1100лв със трафа,а трафа със кутията е 7.1кг.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Голям проблем!
    От juspar във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-12-11, 22:04
  2. голям проблем
    От Jepeto във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 28-05-07, 22:36
  3. голям проблем с pc-то ми
    От wheeler във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 20-03-06, 11:09
  4. На кой му е по-голям...
    От Dockera във форум Windows
    Отговори: 29
    Последно: 10-11-04, 20:31
  5. проблем !!!!!!!! и то голям
    От flood_master във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 27-08-03, 08:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе