Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 91
Like Tree4Одобрявам

За Е-книгите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #16

    Нов ъпдейт за Kindle четци за електронни книги

    http://setcombg.com/default.asp?site=comment&NID=14402

    Най-популярните електронни четци на книги - Amazon Kindle се сдобиха с нов, безплатен софтуерен ъпдейт. Ъпдейтът е версия 3.1 и засяга устройства Kindle и Kindle 3G от последна генерация. Благодарение на него, совствениците на Kindle вече ще имат функцията Public Notes. С нейна помощ можете да направите своите бележки и отметки достъпни за всички Kindle потребители.
    Друго удобство, което ще ви осигури ъпдейтът е, че вече ще можете да видите реалния брой страници на всяка книга. За капак, променен е интерфейсът на секцията за прочит на вестници и списания.
    Ако сте притежател на Amazon Kindle / Kindle 3G от последна генерация, можете да изтеглите безплатно софтуерния ъпдейт до версия 3.1 оттук - http://www.amazon.com/gp/help/custom...29700#download

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    13
    #17

    Re:За Е-книгите

    Бизнесът с електронни книги така се развива, че всеки начинаещ писател може да запознае целия интернет с професионалните си напъни. На http://www.free-ebooks.net/submissionForm.php срещу скромните 4,97 $ можете да публикувате своя или чужда книга

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #18

    Re:За Е-книгите

    аууу, не те е срам!

    долу ръцете от книгите по 15лв, сакън нещо да не е безплатно, пък ако ще и най-гнусния бълвоч да е

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    13
    #19

    Re:За Е-книгите

    За 2010 г. били продадени 4 пъти повече e-books спрямо 2009 г! Почти 13 милиона души са си купили електронни книги, което ми се вижда много добра цифра, особено на фона на заявленията, че младежта ставала все по-неграмотна.

  6. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #20

    Re:За Е-книгите

    Цитат Първоначално публикувано от zanzibar
    За 2010 г. били продадени 4 пъти повече e-books спрямо 2009 г! Почти 13 милиона души са си купили електронни книги, което ми се вижда много добра цифра, особено на фона на заявленията, че младежта ставала все по-неграмотна.
    Ти имаш ли престава колко процента са 13 милиона четци от 7 милиарда население
    ..... става ясно каква неграмотност цари в света.


  7. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    6
    #21

    Re:За Е-книгите

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Ти имаш ли престава колко процента са 13 милиона четци от 7 милиарда население
    ..... става ясно каква неграмотност цари в света.
    Хехе добре добре, още малко ще ни кажеш, че в света има само електронни книги и хората по света четат всичко на електронен носител :D А относно електронните книги съм твърдо за, започвам вече да събирам пари за kindle четец Като преди да си купя, ще проуча по подробно откъде мога да си свалям книги, учебници безплатно или евтини на български

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #22

    Re:За Е-книгите

    има ли някой добър е-четец за под 200 лева?
    главно цената ме спира да си взема такава джаджа.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #23

    Re:За Е-книгите

    Няма. За под 300, да ама 200....

  11. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #24

    Re:За Е-книгите

    кндле от ук съм се навил - това със рекламите дали са му хванали цаката да се махат?

  12. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #25

    Re:За Е-книгите

    Аз да се похваля - Киндъла ми дойде от Щатите най-накрая! Уикенда ще го посветя на него!

  13. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #26

    Re:За Е-книгите

    хайде и аз да се похваля с нова играчка - kindle 3g пристигна със самолета от щатите - голям съм кърък поръчах го и на другия ден обявиха новите модели.
    както и да е
    най-голямото ми притеснение че звука ще е зле не се оправда - сравним е с w серията на сони-ериксон. само леко пропукване м/у мрз-тата. предполагам като сменя плеара ще се оправи и това.
    натоварил съм книги колкото цената му и вече е избит - остана само да се чете.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #27

    Re:За Е-книгите

    айде на новите киндъли http://www.dailywireless.org/2012/09...kindle-tablet/
    69$ е определено много добра цена.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #28

    Re:За Е-книгите

    $69 е за Kindle 4 (стария модел). Новия Kindle Paperwhite започва от $119 за устройство с рекламни скрийнсейвъри достъпно за продажба само в САЩ и $139 без реклами. От там като се започне с мито, ддс и т.н и ще отиде към $220

  17. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #29

    Re:За Е-книгите

    вярно 119$ пак е добра цената.

    е аз моя намерих кой да ми го донесе и си излезе точно американската цена + скромна почерпка че не пиеха алкохол
    реклами когато четеш не се виждат, когато броузиш също има една която е когато го спра. така че не ми пречи - чудих се дали да не го йаилбрейквам но просто няма смисъл.
    ако ще вземам нов пак ще е с рекламки.

    за мен новата резолюция и подсветката не са екстри заради които да си сменям рийдъра.
    за ус е плюс че амазон ще си поемат 3г трафика но който е там да си ги взема с 3г.

    ще почакаме да видим ревюта на новите джаджи

  18. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #30

    Отговор: За Е-книгите

    Мен адцки ме кефи идеята за осветяване отгоре чрез светопроводящ слой. Макарче моя с клавиатурата не си го давам за нищо на света.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. За цените на е-книгите ?
    От AMOK във форум Книги
    Отговори: 23
    Последно: 27-04-22, 00:07
  2. Какво ви дразни в книгите?
    От FearMe във форум Книги
    Отговори: 30
    Последно: 06-05-18, 18:45
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-10-11, 00:39
  4. Отговори: 15
    Последно: 21-03-11, 18:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе