Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 91
Like Tree4Одобрявам

За Е-книгите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #31

    Отговор: За Е-книгите

    Цитат Първоначално публикувано от Yasen6275 Виж публикацията
    Мен адцки ме кефи идеята за осветяване отгоре чрез светопроводящ слой. Макарче моя с клавиатурата не си го давам за нищо на света.
    Абсолютно - липсата на удобно вградено осветяване, когато светлината е недостатъчна е най-сериозния недостатък на моята книжка.
    Надявам се да стане по-популярна екстра и да се появи в повечето модели.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на SoftKey
    Тук е от
    Jun 2006
    Живее в
    Варна/София
    Мнения
    52
    #32

    Отговор: За Е-книгите

    Има ли други колеги с дилема между Kindle Paperwhite и Nook Touch with Glowlight?

  4. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #33

    Отговор: За Е-книгите

    А гледал ли си KoboGlo?

  5. Junior Member Аватара на SoftKey
    Тук е от
    Jun 2006
    Живее в
    Варна/София
    Мнения
    52
    #34

    Отговор: За Е-книгите

    Да.

    Но по ми допада Nook-а - за съжаление или за радост докато ми остане свободно време да си купя излезе анонс-а за новия Киндъл.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    74
    #35

    Отговор: За Е-книгите

    Засега бих изчакал с купуването на reader с вградено осветление - Confirmed: Here's Why You Shouldn't Get the New Nooklit - The Digital Reader
    Иначе Amazon твърдят, че Paperwhite е с 25% по-добър контраст, но никой не казва заради включеното осветление ли е или екранът е по-нов модел, май е по-скоро първото.
    Аз проблема с осветеността го решавам с диодната светкавица на телефона - вижда се перфектно и свети само върху reader-а.

    Всъщност тук се вижда, че дисплеят си е същият като контраст, сравнен с последните reader-и, разликата е в резолюцията. Софтуерът също е впечатляващ:



    От Амазон твърдят, че техният дисплей е значително по-здрав от този на Nook-а: http://kindleworld.blogspot.com/2012...-e-reader.html
    Този пост е редактиран от dmitankin; 28-09-12 в 11:05.

  7. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #36

    Отговор: За Е-книгите

    Трябва да ти кажа че киндъла не един колега(от тея с клавиатура) замина заради 6 годишното му хлапе. Дай да не си копуваме ридъра по тая логика.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #37

    Отговор: За Е-книгите

    Каква е ползата от клавиатурата на киндъла? Какво толкова пишете на него?

  10. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #38

    Отговор: За Е-книгите

    Голяма полза няма. Просто съм го купувал когато нямаше други.

    А няма да го сменям заради разни благинки които отрязаха в последствие. Повече "диск", вградени колконки... май имаше и други неща, но не помня вече.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #39

    Отговор: За Е-книгите

    С клавиатура е по големичък и сякаш е по-удобен за захват при четене. Освен това хардуерният бутон за прелистване повече ми пасва, отколкото да лъзгам по екрана. Но предполагам, че всичко е въпрос на навик. Иначе много ме блазни идеята за това осветление. Но ще изчакам да ми попадне такъв да го пробвам, и тогава може да си поръчам.

  12. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #40

    Отговор: Re:За Е-книгите

    За ползата от тъча vs. клавиатура: веднъж се опитах да отворя Сетком с клавиатурен модел.
    За да си представите каква мъка е да стигнеш до даден линк и да го кликнеш, опитайте да браузвате 5 мин. без мишката.

    Напоследък много ми се ще да си имам киндълче, но не ми е ясно как е най-изгодно да се купи?
    Амазон май нямат доставки до България, но amazon.de все пак пише, че имат. При тях пише, че менютата са на немски, но мисля, че това е въпрос на настройки.
    Една колежка поръча през eBay (нов), но вече 5 седмици не идва. А калъфа, който поръча два дена по-късно, отдавна пристигна. Но тя очаква с другата пратка да има разправии и с митницата.
    Някъде пък четох, че по-евтините варианти (с реклами) се продават единствено в USA. Не знам вярно ли е.
    Така че - образовайте ме?

  13. Junior Member Аватара на SoftKey
    Тук е от
    Jun 2006
    Живее в
    Варна/София
    Мнения
    52
    #41

    Отговор: За Е-книгите

    Това е опция:
    Моля,да не се счита за реклама.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    74
    #42

    Отговор: За Е-книгите

    Излязоха първите ревюта за новия kindle. Поне според gizmodo е по-добър от nook-а, освен ако човек не държи на хардуерните бутони.

  16. Member Аватара на ronnie72
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    171
    #43

    Отговор: За Е-книгите

    kod и Shmi харесват това.

  17. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #44

    Отговор: За Е-книгите

    Само да не се окаже вейпърлеър, Изглежда като прекрасен базисен е-ридър.

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #45

    Отговор: За Е-книгите

    въпреки, че вече имам e-book, ако се окаже истина и тук се появи на сходна цена, ще си взема 2

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. За цените на е-книгите ?
    От AMOK във форум Книги
    Отговори: 23
    Последно: 27-04-22, 00:07
  2. Какво ви дразни в книгите?
    От FearMe във форум Книги
    Отговори: 30
    Последно: 06-05-18, 18:45
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-10-11, 00:39
  4. Отговори: 15
    Последно: 21-03-11, 18:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе