Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 63

[ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #16

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    Не, наистина твоя субективизъм Ghost граничи с ... не знам какво, ще се въздържа.

    Значи, когато става дума за ъпдейти на Linux, дори и на кернела, тъй като и той скоро претърпя ъпдейт към по нов, това е добро, нарича се разработване.
    Ако обаче става дума за Windows, това е закърпване и е лошо.
    Изключително погрешно тълкуване и използване на термините. И субективно.

    Смяната на версията на ядрото било добавяне на функционалности и може би запълване на някои дупки, но то видиш ли не били точно дупки, защото можели да се запълнят своевременно.
    Е защо се налага запълване на дупки, след като е излязъл официално кернела или друг Linux софтуер.
    В това обвинявате Microsoft, че пуска нещо, което имало "дупки".
    Явно обаче Linux дупките не са като Microsoft-ските.
    Последните са по-дупки защото не се решават със service packs, а с он-лайн ъпдейт през ден [за Ubuntu са 14 от началото на месеца].

    Официално какво представлява Service Pack. Термин.
    И нещо направено за улеснение на потребителя, инсталатор, без да се налага допълнително компилиране на още една шепа софтуер.

    A service pack (in short SP) is a collection of updates, fixes and/or enhancements to a software program delivered in the form of a single installable package. Many companies, such as Microsoft or Autodesk, typically release a service pack when the number of individual patches to a given program reaches a certain (arbitrary) limit.[1] Installing a service pack is easier and less error-prone than installing a high number of patches individually, even more so when updating multiple computers over a network.
    Последното изречение показва кое е по доброто, въпреки, че аз съм избрал по трудния вариант.
    Това е цитат от Wiki, не от страницата на Microsoft.

    Цитат Първоначално публикувано от Ghost
    За да се смени ядрото на GNU/Linux система не е нужно да се преинсталира всичко.
    Верно е. Е, възможно е някои неща да се наложи да се прекомпилират, но то това е лесно за всички.

  2.  
     
  3. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #17

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    Цитат Първоначално публикувано от fanta orange
    уф дано има patch за намаляване на шаренията,че докато си е такава шареничка няма да я качна, за ползване.
    Е поне всичко може да се изключва. Дори и дефендера и индексирането, които ми се струваха доста досадни.

    Аз четох, че може да се очаква SP0.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #18

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    Това е едно от нещата, които съм харесвал в линукса. Мога да си сменя ядрото с по-ново, запазвайки си старата графична среда, примерно. Нещо, което е невъзможно при windows.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #19

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    Malone,

    става ти навик да слагаш думи в устата ми, които никога не съм изрекъл. Намирам го за много долнопробно и обидно. А тази твоя проява на крайна простащина просто не коментирах, защото обявих, че във въпросната тема няма да пиша повече:

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Разбра ме погрешно Black Adder и не мога да схвана примера ти.
    Ако в един вестник прочета, че Ghost е написал, че си хомосексуалист и ти докажеш, че не си първото ми впечатление е че вестника не става, не следва да му се вярва. Той ще е компрометирания, а не ти. Това имах предвид, че wiki се компрометира. Въобще не коментирам кой е прав и кой е крив, IBM или Microsoft. Не и преди отговора на IBM.
    Точно ти да ме обвиняваш в субективност, когато преди няколко дни си промени поведението на 180 градуса, като фурнаджийска лопата, защото те били помолили, е меко казано безочливо и лицемерно. (Ако се опиташ да отречеш, ще публикувам личните съобщения, които си разменихме. Сега рабираш ли защо отказах да ти дам номера на ICQ-то си?)

    Ще те помоля в бъдеще да престанеш да изкриваваш казанато от мен и да не ме замесваш в интригите си.


    След като ти се дават в последните дни пример след пример за свинщините, които правят любимите ти Майкрософт (скандала с http://www.wikipedia.org [1],[2],[3] и скандала с ECIS [4],[5],[6]), ти обяви, че не признаваш публикуваната информация. За теб кой източник е правдоподобен? Какво трябва да стане, за да осъзнаеш фактите и да ги признаеш?

    1) 2004 година МС ИЗЛЪГАХА Европейския съюз, че ще ползват отворен формат за документите на новия си офис пакет, с което гарантираха съвместимост със всички останали системи.

    2) По този повод искаха да подменят страници във википедия, за което се опитаха да дават подкупи. Не им се отвори парашута - случиха на честни хора и стана скандал

    3) Излъгаха потребителите си, че предлагат нова операционна система с виско ниво на сигурност, а се оказа, че е пълна с бъгове

    Това са фактите. Твой си е проблемът дали ги разпознаваш и/или признаваш като такива. Просто не се излагай повече с жалките си опити да обявяваш информацията за недостоверна като дискредитираш източниците...Или може би ти си достигнал до такова ниво на "обективност", че за теб Европейския комитет за съвместими системи (ECIS) е нелигитимна организация, а CNN и Yahoo - марионетки на свободния софтуер, които изопъчават информацията, за да очернят горкичките Майкрософт





    Скандал с http://wikipedia.org:

    [1] http://news.ibox.bg/news/id_403737992 -- бълг. ез. НЮЗ БГ
    [2] http://fe33.news.sp1.yahoo.com/s/ap/microsoft_wikipedia -- англ.ез. YAHOO
    [3] http://edition.cnn.com/2007/TECH/int....ap/index.html -- англ.ез. CNN

    Скандал с ECIS:
    [4] http://news.ibox.bg/news/id_1088528068 -- бълг. ез. НЮЗ БГ
    [5] http://www.e-c-i-s.org/archives/2006...microsoft.html -- англ.ез. ECIS
    [6] http://money.cnn.com/2007/01/26/news...reut/index.htm -- англ.ез. CNN


  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #20

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    Цитат Първоначално публикувано от Ghost
    Защо смесвате разработването със закърпването? Тези данни са абсолютно неверни. Версия 2.6.19 няма общо с бъговете или че от 2.6 насам е имало 19 Service Pack-а. Просто 2.6.18 и 2.6.19 са различни версии, като в по-новото има неща, които са разработени, тествани и приети за стабилни след излизането на предната версия.
    Смяна на версията на Линукс ядрото означава, че са добавени нови функционалности, а не че са запълвани дупки. Да, в новата версия се вливат и пачовете с/у известни бъгове, но самите пачове могат се прилагат своевремено, веднага след излизането им в/у старата версия.
    Кое точно съм изкривил в думите ти?
    Относно "добавянето на функционалности" и "запълването на дупки" в кернела.
    Linux 2.6.19.2 does away with critical data error and security holes
    Linux Kernel 2.6.19.2 Released. Over 50 patches applied.
    Changelog 2.6.19.2 [източник kernel.org]
    Да, предполагам, че ще ми отговориш, че сравняваме 2.6.18 с 2.6.19, а не 2.6.19 с 2.6.19.2, но аз приемам, че 2.6.19.2 е втори ъпдейт, втори SP на 2.6.19

    Нима при Windows не става дума за същото? Добавяне на функционалности и закърпване на дупки към неговия "2.6.19", да го наречем Vista? И не е Linux 2.6.19.2, а Windows Vista SP1.
    Подхода е друг, става със SP, а не ежедневно. А контекста на цялата тема е, че видите ли щом има SP във Vista има "дупки". Е има, да, в коя ОС и в кой нов кернел няма?

    И ти с няколко общи приказки и условности искаш да ни убедиш, че в Linux не е така, там става дума за "разработки". Което считам за словесна еквилибристика, с която не се справяш.
    Много е наивно да мислиш, че думата changelog не ни е известна.

    --- offtopic ---
    Обясних ти подробно мотивите ми за редактиране на темата, както и основно изтриването И на моите постове. Редакцията ми няма нищо общо с мнението ми, аз не съм го променял дори на един градус. Просто го изтрих защото наистина малко прекалих с квалификациите, остроумието и сарказма си. А и основната причина беше друга, твърде лична, не за мен разбира се, обясних ти.
    На мен компютъра не ми пречи да постъпвам, като кавалер, за теб не знам, може би ценноста на мненията ти е по важна за теб. Аз когато изпростея се чувствам неудобно, но всеки има различно мнение за собствената си значимост.
    На достатъчно хора обясних защо е редакцията, така че в нея няма нищо скрито-покрито, респективно някаква интрига.

    Хм, струва ми се, че не си владееш нервите. Избягвай да ме определяш като някъкъв без да съм те предизвикал. Моля.
    Не мисля, че има нещо просташко в цитата, който си посочил по-горе. Има ли нещо обидно спрямо теб? То е в контекста на написаното в предния пост. От тримата участници в примера, най-обиден трябва да е BlackAdder, но очевидно не е, напротив прие нещата, като нещо весело.

    Относно статиите.
    1. Не ми е известно какво точно са обещали на ЕС.
    2. Кое те кара да мислиш, че е подкуп? Нещо скрито ли има в предложението, сподели? Очакваме отговора на IBM.
    3. Покажи ми пълен списък на бъговете. После и аз ще ти покажа един.

    Не оспорвам статиите, оспорвам изкривените изводи.

    За да ти доставя удоволствие, ще избягвам от тук нататък тази тематика [MS vs. all]. Дано успееш да убедиш участниците в безспорните недостатъци на Windows. Аз продължавайки с Linux ще си пазя едно наум за тях.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #21

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    Цитат Първоначално публикувано от Ghost
    ...
    1) 2004 година МС ИЗЛЪГАХА Европейския съюз, че ще ползват отворен формат за документите на новия си офис пакет, с което гарантираха съвместимост със всички останали системи.

    2) По този повод искаха да подменят страници във википедия, за което се опитаха да дават подкупи. Не им се отвори парашута - случиха на честни хора и стана скандал

    3) Излъгаха потребителите си, че предлагат нова операционна система с виско ниво на сигурност, а се оказа, че е пълна с бъгове

    Това са фактите...
    @Ghost, не искам да се намесвам в личните ви дрязги, но това, което си написал не са факти. Какво имам предвид?

    т.1 - OOXML е отворен формат за документи. И е стандартизиран от ECMA. Просто не е ODF и това е проблемът на IBM и SUN основно - в ODF се ползват java аплети за пълна функционалност, т.е. трябва да имаш java виртуална машина. Само дето с него не може да се направи всичко, което може с MS Office 2007. И какво следва да направи MS? Да ограничи функционалността му, та да може OpenOffice.org да стане по-популярен?
    В този смисъл не виждам какво не са изпълнили Microsoft. Не ми е и особено ясно какво ще постигнат ECIS освен малко медийна пушилка. Ако това им е целта - имат вече някакъв успех.

    т.2 - Всички журналисти цитират или интерпретират информация на Associated Press. Всички освен българските цитират източника. Което не прави информацията им по-пълна или по-точна. Ако ти е интересно каква всъщност е истината може да прочетеш какво казва по случая самият Rick Jelliffe - човекът, на когото са предложили парите. Дискусията след статията освен много дълга е и много интересна. И наистина проблемът е по-скоро на wiki и техните автори, а не на Microsoft. И не само по отношение на тази информация.

    т.3 - Това е твое умозаключение най-вероятно, защото не виждам факти тук. Това, че Microsoft са планирали нещата в бъдещето според теб, е достатъчно основание да твърдиш, че Vista е пълна с бъгове. Ако не съм прав и разполагаш с някаква информация, кажи какви и кои са откритите бъгове. Тогава ще ги приема за факти. По този повод може да прочетеш отново мнението на stfn на предната страница. Там той говори за life cycle на един продукт и, че за разлика от open source общността, където нещата се развиват доста стихийно, фирмите си планират нещата още преди да започнат да проектират дори. Нещо, което е тяхно предимство, а не слабост. Колкото и да не ти ще да го приемеш

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #22

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    pimpirlit, нещо не схващам, според теб Microsoft са най-чистата и свята фирма на света и никога, ама никога не са правили нещо непочтено за да подмамят народонаселението?
    Искате доказателства ? Обърнете се към съда и прокуратурата
    Malone ме обвини в какви ли не грехове, само содомията ми се размина, и то защо? Защото съм цитирал НОВИНИ!!! Които странно защо на него не му изнасят. Кога е новина за медиците - вярна е, кога е за дигане на акциза - вярна е, кога е Микромеките - дайте доказателства, вие сте подли!!????
    Е, да, според него съм ги интерпретирал неправилно, точно затова минимизирах коментарите си.
    Едно ще ви кажа, както да наричате едно лайно, дори с мед да по посипете, то си е лайно, и си мирише и си е меко.
    И аз лично не бих се подвел по рекламата " 10 милярда мухи ядат лайна, яжте и вие"

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #23

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    pimpirlit, нещо не схващам, според теб Microsoft са най-чистата и свята фирма на света и никога, ама никога не са правили нещо непочтено за да подмамят народонаселението?...
    Никъде не съм направил подобни твърдения. Просто държа на фактите и на обективността. Аз работя с продуктите не само на Microsoft и за мен те не са обект на някакво религиозно чувство, а средство, чрез което да накарам нещото, наречено "компютър" да свърши някаква полезна за мен работа. Не мога да ги мразя/обичам "по принцип". Когато си имат кусури ги псувам, но когато всичко е наред не виждам причина да ги оплювам.

    И понеже доста отдавна се занимавам с подобни упражнения съм се нагледал на какви ли не "войни". Наистина имаше време когато Microsoft бяха "от добрите". А сега не мога да приема, че IBM, Oracle, Sun и прочие поборници са с чисти помисли. По-скоро хиените са се обединили срещу по-силния (за момента) звяр. За личните вражди да не говорим - виж само омразата на Larry Ellison от Oracle към Bill Gates. Та хич не мога повярвам, че на някой му пука за нас. Но очевидно и техния маркетинг работи достатъчно добре

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #24

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    BlackAdder, моля те да ми посочиш точно, къде и с какво те обидих, в какво те обвиних.
    Ще се върнем много назад във времето, ако изказването на друго мнение е обида. Все пак, нали затова пускаш темата, за да има някакви коментари.

    Едно нещо не искате да приемете. Че на света няма само бяло и черно. Принципно.
    А и отделно от това зависи от гледната точка.
    Аз съм приел няколкото безспорни преимущества за потребителя при използването на Linux.
    Не виждам пречка вие да признаете, достатъчния брой положителни качества на продуктите на Microsoft, въпреки, че такива се представиха доста през последните дни в тези теми.
    Това последното е риторично, не е задължително да ми отговаряш.
    Но все пак ми покажи къде и в какво съм те обвинил или обидил. Лично аз, не някой друг.

  12. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #25

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    Колкото и да са бъговете в продуктите на Майкрософт, в графичните среди на Линукс са повдигнати поне на 5-та степен.

  13. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #26

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    Другата крайност по мое мнение.

    Ползвам Gnome и досега проблеми съм нямал почти никакви. Казвам почти, защото има някакви недоразумения, но те са свързани с инсталирането и използването на Beryl, а не на самия GNOME. Когато не "включа" XGL, GNOME работи без никакви забележки.

    Навремето опитах с KDE, но от тогава изтече доста вода и впечатленията ми няма да са актуални.
    Не съм ползвал XFCE, Blackbox/Fluxbox, XVWM, TWM, WindowMaker или някъкъв друг.

    Дори четох, че поради факта, че GNOME включват в официалните си версии само и единствено тествани и изключително стабилни неща, без никакви рискове, като оставят дизайна малко на втори план, Линус Торвалдс призовал потребителите на Linux да не ползват GNOME, тъй като авторите му били, като фашисти в отношението си към интерфейса.
    Весело.
    Вероятно не е бил сериозен и се е пошегувал, но така или иначе лично той за GUI ползва KDE.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #27

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    pimpirlit,
    Интересно поведение, което доста наподобява действията на хитрия throll - да хвърлим помията във вентилатора и да запазим неутралност, наслаждавайки се на гледката от разстояние.
    Във всички твои изказвания, които съм видял до момента, задължително твърдиш, че държиш на фактите и че не искаш да взимаш страна.
    Това изявление придава известна тежест на поста като цяло, но щеше да е чудесно, ако беше и вярно.
    Истината е, че хем взимаш страна, хем разпалваш спора, а най-забележителното е, че ти самия много рядко се позоваваш на факти. Всъщност откривам само един-единствен факт, който си написал - че OOXML е отворен формат приет от ECMA. Толкоз. Всичко друго са твои размисли и твърдения представени по доста тенденциозен начин, които явно очакваш да бъдат приети като факти, защото си заявил, че си обективен и не взимаш страна.
    Малко е нередно да обвиняваш мен в това, което ти самия правиш, не мислиш ли?


    Malone,
    Погледни първия ми пост в тази тема и погледни твоя отговор към него. Също така обърни внимание на числото 19 в поста на Ско и пак погледни моя първи пост. Сега отново виж твоето "обективно" нападение срещу мен. Ако смяташ, че иронизирането на "мои" твърдения, които никога не съм казал, не е обидно, просто не виждам какво има да говорим повече.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #28

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    Цяла България се нуждае от такива пачове, ама на - няма още.

  17. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #29

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    KTT не отговори ли за "циганиите"? Че могат да се изключват.

    @Ghost
    Радвам се, че отново си във форма. Сърденето е излишно. Много добре знаеш, че не съм искал да те засегна по никакъв начин.
    Та по въпроса ти. Да, съгласен съм, че Ско не даде най-добрия пример за версии, ъпдейти и пачове, но това, ако поста го гледа човек, който въобще не връзва за какво иде реч.
    А ти специално, кристално ясно разбираш идеята му, какво иска да каже, макар и с неподходящ пример.
    Основната идея на темата е драматизирането [+ иронизиране] на анонса за SP за Windows Vista [виж първия пост].

    Да приемем че Windows Vista e аналог на версията на kernel в Linux [във формат X.XX.X]. Това е както казваш ти, 2.6.19 не е 19-ти SP, а кернел с нова функционалност.

    Нейната [на Vista] release date е 08.11.2006.
    SP1 за нея е плануван на 09.09.2002 и както уточнихме, това са десет месеца и половина. Грубо, 315 дни [триста и петнадесет дни].
    Как би коментирал факта, че най дългия жизнен цикъл на версия на кернела от 2.6.0 до 2.6.19 е 95 дни [деветдесет и пет дни]. Това е за версия 2.6.18

    Значи ли това, че разработчиците от kernel.org са некадърни? "Не" ще отговориш и аз съм съгласен с тебе.
    Горния факт, в контекста на темата, означава единствено, че крайните фенове на Linux нямат никакво основание да третират SP на Vista, като недостатък или като нещо комично. Ако стъпим на тази плоскост ще се наложи да се смеем три пъти по-силно и по-дълго на kernel.org [315 vs. 95]
    И обърни внимание Microsoft имат 315 дни за SP, а не за версия. Положението се влошава, ако сравним XP [25.10.2001] с Vista [08.11.2006] това са повече от пет години, повече от 1825 дни сравнени с 95 на 2.6.18
    Знам, че е нелепо, но ти твърдиш така, 2.6.19 не е 19-ти ъпдейт, а кернел с нова функционалност. Спора ни е ясен, няма как да не правим някакви сравнения между двата обекта на спора.

    С моя пост аз ти предложих да третираме service pack, като следващия разряд на номерацията на версията на kernel, а именно във вида "2.6.19.2 е втори SP на 2.6.19". Предполагам, че нямаш нищо против.
    И ако е така, фактите показват, че последния кернел за близо 60 дена съществуване е претърпял два SP. И подчертавам, претърпял, а не планувани.
    При тези факти какво му е смешното на SP1 на Vista, който ще се случи през идния Септември?

    И по мое мнение, във всяка ОС, новата версия [напр. 2.6.19, Vista], както и ъпдейтите или SP [2.6.19.x, SPx] съдържат в себе си, както нова функционалност, така и кръпки на бъгове. Без значение дали става дума за Windows или за Linux.
    И с думите си
    Смяна на версията на Линукс ядрото означава, че са добавени нови функционалности, а не че са запълвани дупки. Да, в новата версия се вливат и пачовете с/у известни бъгове, но самите пачове могат се прилагат своевремено, веднага след излизането им в/у старата версия.
    акцентираш върху добавянето на нова функционалност, а на заден план остават бъговете, тъй като те се кърпят своевременно. И това го представяш, като отличителна черта на Linux, като се опитваш да ни убедиш подсъзнателно, че във Windows не е така.

    Това ме подразни. Подразни ме факта, че използваш тези похвати, знаейки много добре, че обикновено, преди който и да е SP има поне по пет Security updates от Microsoft, като те се прилагат точно толкова своевременно, колкото и кръпките в Linux kernel.

    И в заключение стигаме до извода, че кръпки се прилагат своевременно и при двете ОС, че версиите на kernel са със значително по кратък живот от версиите на Windows, както и че ъпдейтите на актуалния кернел са доста повече и по чести от SP на Windows.
    Ако греша поправи ме.

    Това е, което съм искал да покажа, но с доста по малко думи. Не било изобщо с цел да те обиждам, подценявам или каквото и да било.

    Наистина се олях с писането, на нали е за доброто на спора.
    Поздрави от мен и не се сърди друг път. Когато искам да те обидя, ще го направя толкова ясно, че в тебе няма да остане и капка съмнение. Ще напиша нещо от рода на "простащина" [разбирай простак], "интригант", "пич излюпил се отнякъде ...", такива неща.

    Light-hearted Ghost ... be light-hearted!



    @fanta orange
    И моля ти се fanta, недей сменя аватара си през половин час, тъкмо свиквам с един и на следващото влизане е друг.


    Ето направих ти един, нека да ти е подарък от мен.



    Оригинала, нередактирания, изтегли от ТУК.

    А тук пък нещо интересно:


  18. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #30

    Re: [ЧЕСТИТО] Windows Vista SP1

    ------------------ не-по-темата-----------------------------
    ... Ты не обижайся на меня, Malone, ты мне скажи, а громко не
    хочешь говорить, так шепотом скажи или даже просто кивни, а если уж и
    кивать не хочешь, так вот правый глаз у тебя в тени, ты его и прикрой,
    никто не увидит, один я увижу. А вопрос у меня такой: может быть, ты
    все-таки немножечко Bill Gates? Я ведь Bill Gates не терплю, у меня от них
    дрожь начинается, и ничего я с собой не могу поделать...
    Простете ми, но не се въздържах да не перефразирам едно от любимите си произведения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 17:21
  2. Отговори: 2
    Последно: 15-07-08, 07:57
  3. Отговори: 8
    Последно: 02-09-07, 12:49
  4. Windows vista
    От ivanov_km във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-07, 09:47
  5. Windows Vista?
    От Ozy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 08-08-06, 11:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе