Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27

ОГРОМЕН СКАНДАЛ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #1

    ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    Заглавие: ОГРОМЕН СКАНДАЛ: "ТУРЧИН се гаври с българчета! НАСИЛВА ги да му правят свирки на 3 март!

    Източник: Варна Спорт

    "Огромен скандал избухна по оста българи - турци. Националните медии обаче мълчат. Една от тях знаеше за гаврата. Дори бе пратила свой екип, но снощи в новините не бе казана и дума. В прегледа на печата тази сутрин нито една телевизия с изключение на телевизия "Варна" не видя материала разпънат на 2 страници на "24 часа", където пише: Нечовешка гавра с две 18-годишни момчета взриви
    спокойствието във варненското село Генерал Киселово...."


    Препратка към целия текст: http://varna-sport.com/?pg=ViewNews&NewsID=1173249361


    Вашите коментари?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #2

    Re: ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    СРАМ !!!
    А ние мълчим!!! ПОЗОРНО МЪЛЧИМ !!!
    Сакън, да не се наруши етническия мир!
    Докога ще живеем така???

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re: ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    днес го коментираха в новините. гаранцията за пускане била 2500. интересно е дали ще се докаже нещо...

  5. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #4

    Re: ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    И какво общо има етническия мир.Щом е престъпник да лежи в затвора.Там ще му проведат подходяща полова просвета.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    317
    #5

    Re: ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    "Не знам в кои момент ще зема сопата"

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #6

    Re: ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    И какво общо има етническия мир.Щом е престъпник да лежи в затвора.Там ще му проведат подходяща полова просвета.
    Примерно думата "гяур", особено в деня, когато празнуваме освобождението си от тези, които са ни наричали "гяури" и дето това тяхното 500 години не било баш робство, ами присъствие. Примерно, че още десетина турци са гледали и нищо не са направили, за да спрат издевателството и извращенията, защото не ги интересува, че нещо нередно се случва с двама "гаяури"...

  8.  
     
  9. Member Аватара на diaflin6
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    194
    #7

    Re: ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    И какво общо има етническия мир.Щом е престъпник да лежи в затвора.Там ще му проведат подходяща полова просвета.
    Ако беше просто изнасилване , нека бъде наказан като престъпник , изнасилвач ... , но точно допълнителните детайли - това , че е на националния ни празник, на който празнуваме освобождението от османско робство, използването на думата "гяур" , факта че етнически турчин , в присъствието на други етнически турци ( което ги прави съучасници) , насилва българско момче - това вече не е криминално престъпление , а нещо повече - гнусна провокация , демонстрация на ... и аз не знам какво .И ако ние пакси мълчим и се правим,че нищо особенно не е станало - тогава си заслужаваме да ни е@#т .

    На тоя трябваше да са му палнали къщата и да са го спукали от бой до сега .

  10. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #8

    Re: ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    Преглед на печата:

    http://news.ibox.bg/news/id_819836321
    "В понеделник още една от новите дизелови мотриси „Дезиро" на „Български държавни железници" ЕАД беше обстрелвана с камъни.
    Инцидентът е станал около 17:05 ч. в участъка между гарите Момчилград и Кърджали."

    http://news.ibox.bg/news/id_292243272
    "Роми пребиват мъж с бухалки на магистрала Тракия"


  11. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #9

    Re: ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    Цитат Първоначално публикувано от Ghost
    Примерно думата "гяур", особено в деня, когато празнуваме освобождението си от тези, които са ни наричали "гяури" и дето това тяхното 500 години не било баш робство, ами присъствие. Примерно, че още десетина турци са гледали и нищо не са направили, за да спрат издевателството и извращенията, защото не ги интересува, че нещо нередно се случва с двама "гаяури"...
    Цитат Първоначално публикувано от diaflin6
    Ако беше просто изнасилване , нека бъде наказан като престъпник , изнасилвач ... , но точно допълнителните детайли - това , че е на националния ни празник, на който празнуваме освобождението от османско робство, използването на думата "гяур" , факта че етнически турчин , в присъствието на други етнически турци ( което ги прави съучасници) , насилва българско момче - това вече не е криминално престъпление , а нещо повече - гнусна провокация , демонстрация на ... и аз не знам какво .И ако ние пакси мълчим и се правим,че нищо особенно не е станало - тогава си заслужаваме да ни е@#т .

    На тоя трябваше да са му палнали къщата и да са го спукали от бой до сега .
    Да съдят престъпника.Има закони.Нека да се спазват.Основната харктеристика на един изнасилвач е изнасилвач,нали няма да е по-малко изнасилена жертвата,ако насилника е българин.Не всички турци са изнасилвачи,нито всички изнасилвачи са турци.За такова деяние обаче присъдата трябва да е по-сурова.Не разбрах кое прави съучастници другите турци,факта че са турци или че са бездействали.Мисля че подобно бездействие също е подсъдно.Просто крайно време е законите да се спазват и виновните да го отнасят без значение на етнос и т.н.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #10

    Re: ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    Ето затова съм "ФАШИСТКА" задето симпатизирам на някои от идеите на Атака. Само, че последното, което трябва да направи сега обществото, е да политизира едно низко, гнусно и долно престъпление. Истината е, че българите сме прекалено толерантни и тази толерантност често граничи с овцедушие.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    103
    #11

    Re: ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    Не разбрах кое прави съучастници другите турци,факта че са турци или че са бездействали.
    След като са присъствали на извършване на престъпление (а изнасилването е такова) и не са взели мерки да го прекратят , или не са уведомили за извършването му компетентните органи , то те са съучастници по смисъла на НК. И няма нужда да споменаваш "факта , че са турци". Това просто беше излишно и говори за пристрастие от твоя страна. Ако ще и марсианци да са били , в конкретния случай са съучастници.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #12

    Re: ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    Не ви ли се струва малко съшита историята с бели конци?
    1.След полунощ в селската кръчма има 7-8 турци. Сигурно и кол има и червени фенери..2. Някакви "приятели" подлъгват момчетата и ги водят в другия край на селото (за какви филми става дума??). Те как не се усетиха къде ги водят?? 3.Прекалено спокойни са младежите и особено - родителите. Не ми изглежда на реална случка. дано съм прав.

  16. Member Аватара на diaflin6
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    194
    #13

    Re: ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    bard, това че са присъствали на престъпление и не са направили нищо да го предотвратят и/или не са алармирали полицията своевременно ги прави съучасници. Те също трябва да си понесат последствията. Престъплението си е престъпление и то трябва да бъде наказано , без значение от етноса , расата , религията на участниците в него. Но отношението на насилника - който според момчето е викал -"гяур" и фака че това се случва точно на 3 март , внасят и "етнически" елемент.

    Съгласен съм , че не всички турци са престъпници и това важи и за циганите, евреите , арменците и за нас българите. Сред всички има "черни овци". Проблема е обаче , че нашите "турци" или може би трябва да ги нарека български граждани от турски произход , придобиха прекалено голямо самочувствие и демонстрират , че са нещо повече от останалите български граждани. Демонстрират , че законаза тях не важи , особенно ако "кмето у село е Мемет, а депотато Амет " ... и точно това ме притеснява. Също ме притеснява и реакциата на бащата - прримирена, едва ли не спокойна ( казвам това с уговорката , че тези заключения са на базата на статията , не съм гледал новини или слушал за това по радиото) , но явно българите там са малцинство и не смеят да надигат глас.

  17. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #14

    Re: ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    Цитат Първоначално публикувано от catana
    След като са присъствали на извършване на престъпление (а изнасилването е такова) и не са взели мерки да го прекратят , или не са уведомили за извършването му компетентните органи , то те са съучастници по смисъла на НК. И няма нужда да споменаваш "факта , че са турци". Това просто беше излишно и говори за пристрастие от твоя страна. Ако ще и марсианци да са били , в конкретния случай са съучастници.
    Зададох въпрос от къде се извежда заключението в пост,който съм цитирал,че са съучастници.И съм посочил в моя пост какво мисля по-въпроса - че подобно безучастие може би е подсъдно.Дали е така не зная.Не съм юрист и от тази гледна точка не бих могъл да коментирал коректно.А че не е редно,мисля не се нуждае от особен коментар.А що се касае до факта че са турци,то не аз наблегнах на този факт,а други.Не виждам никаква разлика ако деянието бе извършено от представител на друг етнос.
    Цитат Първоначално публикувано от diaflin6
    bard, това че са присъствали на престъпление и не са направили нищо да го предотвратят и/или не са алармирали полицията своевременно ги прави съучасници. Те също трябва да си понесат последствията. Престъплението си е престъпление и то трябва да бъде наказано , без значение от етноса , расата , религията на участниците в него. Но отношението на насилника - който според момчето е викал -"гяур" и фака че това се случва точно на 3 март , внасят и "етнически" елемент.
    И внесения етнически елемент щеше да е нещо съществено ако жертвата е турчин,насилника беше българин и се е заканвал с "мамка ти рязана" ли? Глупости на търкалета.За останалото няма спор.

    П.С никът ми е badr,a не bard

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #15

    Re: ОГРОМЕН СКАНДАЛ

    ОК, след като изкоментирахме случилото се, всеки си каза как го възприема, приведоха се други подобни примери, някои се усъмниха, но в общи линии всички го заклеймиха, нека да задам по-важния поне за мен въпрос: и какво правим сега?
    Аз лично съм съгласен с:
    Цитат Първоначално публикувано от diaflin6
    ... Проблема е обаче , че нашите "турци" или може би трябва да ги нарека български граждани от турски произход , придобиха прекалено голямо самочувствие и демонстрират , че са нещо повече от останалите български граждани. Демонстрират , че законаза тях не важи , особенно ако "кмето у село е Мемет, а депотато Амет " ...
    Та, какво правим наистина? Какви са възможностите - правно, социално, демократично и т.н. оправдани? Как виждате нещата?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Косово обяви независимост - международен скандал !!!
    От ru-boy във форум Коментирай новина
    Отговори: 52
    Последно: 23-02-08, 11:50
  2. Защо не си коментираме новия мега-скандал?
    От Cko във форум Коментирай новина
    Отговори: 9
    Последно: 01-06-07, 22:10
  3. Скандал с Флекс Тайп 2К на Датекс
    От injinera във форум Windows
    Отговори: 77
    Последно: 20-07-02, 01:48
  4. Огромен проблем...
    От LordOfEvil във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 25-06-01, 00:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе