Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 27 от общо 27

Депутат Кузов получи 3 години затвор за педофилия

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #16

    Re: Депутат Кузов получи 3 години затвор за педофилия

    Цитат Първоначално публикувано от Shturak
    На мен ми допадна ето това:

    Е как да е справедлива присъда от 3 години за ПЕДОФИЛ?!?!?!?!
    важното е да има прецедент някакъв, колкото и да ни е различно правото. нищо, е че малка присъдата. истински късмет би било да бъде изпълнена (разбира се, САМО при условие, че е наистина заслужена)

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #17

    Re: Депутат Кузов получи 3 години затвор за педофилия

    Цялата история малко ми напомня за педофилските обвинения към Майкъл Джексън. Само защото е богат и известен - дай да се изсмучат малко парички, защо му са толкова много. Щом тази история е стара - защо още тогава не е повдигнато обвинение към Кузов. Станал депутат и тогава почва да се търси келепир. Ако не беше станал депутат - май не би имало нито обвинение, нито присъда. Ей затова историята ми се струва малко мръсна - не преследва справедливост, а някакви други цели май.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #18

    Re: Депутат Кузов получи 3 години затвор за педофилия

    dragozow, избяга от преките отговори на въпросите ми. още повече ти пусна темата.
    при повторно такова шикалкавене си запазвам правото да си остана с впечатление, че гореописания депутат не ти е платил за извършена от теб услуга.
    Цитат
    Свидетелят по делото посочи, че никога не се е возил в колата на Кузов, но доколкото е чувал от Кирилов, Кузов и Кирилов са посещавали редовно банята на Панчарево с колата на Кузов.
    Да ти припомня ли, като отговор на roumen68, че е осъден не по свидетелство на потърпевшия, а негов приятел дал показания и най-подробно разказал как потърпевшия се хвалел че е *б*л отзад бъдещият депутат, тогава (през 2001 г) световно неизвестна личност. А сега се оказа че даже не го е и *б*л ами му е правил свирка.
    http://news.ibox.bg/news/id_923065323.
    Та искам да ми кажеш, защо смяташ че Кузов е виновен, и че ще се радваш да му потвърдят присъдата????

  5. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #19

    Re: Депутат Кузов получи 3 години затвор за педофилия

    Не,не съм избягал.Смятам така защото много хора го припознават като такъв,защо според теб не го кажат за теб например?Едно е да го каже един и съвсем друго е хора които се навъртат по тия места да казват че си плаща за свирки на дечица.Свидетелят естествено че така ще каже защото са му запушили устата я с пари,я със заплахи.Ясно е че хлапето си мълчеше пред Карбовски в следствие на някой от посочените фактори.Целта на въпросния журналист не беше чрез подкуп (колело) да го принуди да излъже,искаше истината която детето стискаше в себе си.За какво мислиш е водил хлапетата в банята си?Да ги къпе ли?В България където няма ефективна защита на свидетелите това е много честа практика,още повече че става въпрос за доста бедни хора застанали срещу депутат.Ти предлагаш да го пуснат ли?Или да му дадат орден "Стара планина",те и без това само на такива ги дават.


    edit
    Ако ми беше платил нямаше да се радвам да го видя зад решетките.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #20

    Re: Депутат Кузов получи 3 години затвор за педофилия

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow
    Не,не съм избягал.Смятам така защото много хора го припознават като такъв,
    Ясно, смяташ така, щото много хора смятали така. Това е сериозен аргумент и аз се извинявам че се усъмних в твоята прозорливост. Е нема начин да не е виновен

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow
    edit
    Ако ми беше платил нямаше да се радвам да го видя зад решетките.
    E, поне си призна, че си му вършил сексуални услуги и не ти е платил, затова си нервен. Споко, не всичко е пари на тоя свят, нали поне удоволствие си изпитал

    Апропо, на Ахмет Доган му дадоха 'Стара планина" и ти за него ли нещо намекваш че те е завлякъл?

  7. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #21

    Re: Депутат Кузов получи 3 години затвор за педофилия

    Без да се сърдиш ама след последния пост няма какво да ти кажа.Говориш ми глупости как тоя педофил трябва да го пуснат да се разхожда покрай гара Север на свобода и да прилъгва децата.Втория ти цитат пък въобще не искам да коментирам защото ще трябва да те обидя.Кажи ми ти тука защо смяташ че Кузов е невинен?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #22

    Re: Депутат Кузов получи 3 години затвор за педофилия

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow
    ...Кажи ми ти тука защо смяташ че Кузов е невинен?
    @dragozow, щом съд е издал присъда, човека значи е виновен, така е прието да се смята. Но все пак теб не те ли притеснява, че работа от 2001-ва чак сега се раздухва? Защо Кузов не беше осъден през 2002-ра например? Да се е укривал примерно, да е треперил на о. Аруба да не би Интерпол да го намери - няма такова нещо. Човека е обществена личност, даже депутат станал. Това за мен е достатъчно да имам съмнение в присъдата и въобще в правосъдието в случая. Не си ли съгласен, че ако не беше станал депутат и беше неизвестен - никой нямаше и копче да му каже, нито пък да го съди?

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #23

    Re: Депутат Кузов получи 3 години затвор за педофилия

    Ако беше депутат от друга партия никой нямаше да го бутне, но понеже Атака е неудобна за всички осъдиха един човек без доказателства. Това говори лошо въобще за съдебната ни система. Както знаем досега няма осъден голям престъпник, нито политик за корупция.

  11. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #24

    Re: Депутат Кузов получи 3 години затвор за педофилия

    Ако не беше депутат нямаше и да разберем какво е станало но понеже е известен се гледа под лупа,това е от рисковете да си известен.Иначе в България е честа практика делата да се точат с години.Аз лично съм виждал хора които са обявени за издирване...в дискотеката(???).Във всяка нормална държава на запад от нас въпросния политик щеше да си подаде оставката на момента в който го уличат в нещо толкова гадно,само тука са се вкопчили със зъби и нокти в кокала и не пускат.В България всичко е наопаки,държавата е абдикирала и всичко е на самоход.В момента в който най-после има осъден политик е нормално да се питаме дали всичко е наред след като други ги съдят с години и няма резултат.

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #25

    Re: Депутат Кузов получи 3 години затвор за педофилия

    В България всичко е наопаки,държавата е абдикирала и всичко е на самоход.В момента в който най-после има осъден политик е нормално да се питаме дали всичко е наред след като други ги съдят с години и няма резултат.
    Ето тук е разковничето на проблема. И резонния въпрос: "Кому выгодно?". Не коментирам дали е виновен или не, а как може да бъде осъден някой само на база свидетелски показания на малолетен, който при това ги сменя непрекъснато и на всички е ясно, че е лесно манипулируем? И всичко това в атмосфера на абсолютна безнаказаност за доказани корупция, грабеж на държавата и злоупотреба с власт - все престъпления, за които могат да бъдат осъдени доста депутати и политици. Очевидно целта е не осъждането, а омаскаряването на съответната личност и респективно партията, на която принадлежи или е принадлежала. Едва ли за някого е тайна как полиция, прокуратура и съд се използват за разчистване на политически сметки. Примери - с лопата да ги ринеш! Това обяснява и реакцията на въпросната прокурорка по делото за присъдата. Тя е доволна, че си е изпълнила поръчката и съда е постановил НЯКАКВА присъда, а не каква е тя.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #26

    Re: Депутат Кузов получи 3 години затвор за педофилия

    Да, делата се точат с години, но за този случай се заговори май в края на 2006-та. Тоест - 5 години след случката, с уговорката - ако е имало такава изобщо. Значи 5 години не е имало ни жалба, ни следствие - нищо. Ето - това прави нещата доста подозрителни откъм безпристрастно правосъдие с това дело и с присъдата.
    Абе как е доказана доброволна орална любов отпреди 5 години??? Да беше изнасилване, да имаше медицински експертизи, следи от насилие, очевидци и т.н. Няма нищо от тези неща.
    Я си представете, че се случи така, че станете известна личност, с повечко парици, показват ви по медиите. И изведнъж някаква мацка, за която въобще не сте сигурни дали сте я виждали - изтърси със сълзи на очи - да, той ме изнасили преди 5 години, беше ужасно! И поразкаже някакви измислени пикантерии за случката, с които още повече да се раздухат нещата, а на нея да и съчувстват. Или бивша ваша служителка, която сте уволнили за мързел - да ви обвини в сексуален тормоз, та затова уж напуснала. Вероятността да постоите на топло и да платите сериозно обезщетение на мацката е доста голяма. Нищо че историята се е случила само в главицата и.
    Когато се заговори за педофилия, изнасилване, сексуален тормоз - презумпцията е че жертвата наистина е пострадала, а изверга мръсен - наистина го е извършил. И следва присъда, даже да няма солидни доказателства. Това май е някакъв дефект и на правосъдието и на обществото - обвиненият точно за такива неща непременно да бъде осъден, а дали наистина е виновен - в това никой не се и съмнява даже.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #27

    Re: Депутат Кузов получи 3 години затвор за педофилия

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    Да, делата се точат с години, но за този случай се заговори май в края на 2006-та. Тоест - 5 години след случката, с уговорката - ако е имало такава изобщо. Значи 5 години не е имало ни жалба, ни следствие - нищо. Ето - това прави нещата доста подозрителни откъм безпристрастно правосъдие с това дело и с присъдата.
    http://www.darik.net/view_article.php?article_id=43691

    Доколокото си спомням, Кузов беше изгонен от парламентарната група на Атака, защото е скрил от ръководството, че е следствен за педофилия.
    Сидеров коментира още, че не може да гарантира дали никой от неговите колеги няма да посегне на Владимир Кузов, който беше изключен от парламентарната група заради заведено следствие за педофилия, но отказва да напусне парламента, въпреки призивите на "Атака".

    “Не гарантирам за колегите ми, че няма нищо да се случи с него”, бе категоричен лидерът на "Атака", който преди дни поиска за педофили като Кузов да се налага смъртно наказание. По думите му това, което очаква, е Кузов да се разхожда из парламента и да им се подиграва и по този начин да ги провокира.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Три години затвор за миялна машина на кредит
    От dmanov във форум Коментирай новина
    Отговори: 9
    Последно: 17-06-09, 10:01
  2. Защо не се получи ?
    От Bilbo във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 30-08-08, 13:35
  3. 10 години затвор за интернет перверзник (да се посмеем)
    От Black Adder във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 15-11-06, 17:21
  4. Осъдиха Кондьо на 10 години затвор и 100 хил. лв. глоба
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 26-04-06, 13:18
  5. Отговори: 3
    Последно: 17-10-05, 14:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе