Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 63

Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Пореден нахапан... Вече мъртъв!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #46

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Поредна жертва с опасност за живота!


  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #47

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Поредна жертва с опасност за живота!

    Пореден човек е разкъсан в столицата!
    От шибани гадни животни. Започвам изключително сериозно да се нервирам и да се замислям все повече за изтребване на животните с кучешка храна и антифриз. Единственото, заради което не го правя, а и няма да го направя е, че ме е страх да не отровя някое детенце.
    Въпреки шума, който се вдигна преди месеци не е направено нищо. Глутниците помияри, които се развъждат и около офиса ми и около дома ми са си пак там - все по-големи и противни.

    Изказването на зам. кмета е чудесно:

    Докато има дори едно безстопанствено куче на територията на Столична община, винаги ще има риск, каза по bVT заместник-кметът на София Мария Бояджийска.

    Но за съжаление е поредния политически локум без реална работа зад него. София може да се изчисти от кучетата за 1 месец при адекватни мерки.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #48

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Поредна жертва с опасност за живота!

    През последното денонощия в района на София са регистрирани 91 леки и 6 тежки катастрофи, при които 7 души са пострадали.
    Предлагам да се затворят всички хора в къщите си без право да излизат по улиците и всички коли да бъдат взривени.
    Така ще си "спестим" около 1000 загинали и 10000 пострадали от катастрофи на година.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #49

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Поредна жертва с опасност за живота!

    .... и още нещо: Всички кучета да бъдат направени на луканки и изнесени за трети страни. Така, хем няма да има проблем с българските граждани и селяни, хем и ще повишим стандарта на страната си.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #50

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Поредна жертва с опасност за живота!

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    През последното денонощия в района на София са регистрирани 91 леки и 6 тежки катастрофи, при които 7 души са пострадали.
    Предлагам да се затворят всички хора в къщите си без право да излизат по улиците и всички коли да бъдат взривени.
    Така ще си "спестим" около 1000 загинали и 10000 пострадали от катастрофи на година.
    Едно си баба знае.
    Напълно излишно е да се отговаря на коментара ти. Без да се обиждаш, единственото, което показваш с него е... да го наречем несъвършенството на мисълта ти.

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #51

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Поредна жертва с опасност за живота!

    Аз пък си мисля, че с него показвам несъвършенстово на твоята.
    Въпрос на гледна точка в крайна сметка.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #52

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Поредна жертва с опасност за живота!

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Аз пък си мисля, че с него показвам несъвършенстово на твоята.
    Въпрос на гледна точка в крайна сметка.
    Естествено!!! Вече си го заявил с излиянието - като има коли защо да няма помияри.
    Констатацията ми не беше насочена към теб, а към останалите посетители на темата, с индиректна молба да не коментират поста ти...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #53

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Поредна жертва с опасност за живота!

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Аз пък си мисля, че с него показвам несъвършенстово на твоята.
    Въпрос на гледна точка в крайна сметка.
    "Когато няма какво да кажеш е по-добре да замълчиш "- Сократ.,
    Виждам че си виден природо защитник, но искам да чуя твоята теза относно поредния смъртен случай. Когато някой убие друг - лежи в затвора много, често и доживот. Защо кучетата да правят изключение ?

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #54

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Поредна жертва с опасност за живота!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    "Когато няма какво да кажеш е по-добре да замълчиш "- Сократ.,
    Виждам че си виден природо защитник, но искам да чуя твоята теза относно поредния смъртен случай. Когато някой убие друг - лежи в затвора много, често и доживот. Защо кучетата да правят изключение ?
    Някъде да съм казал, че трябва да се правят изключения, че не трябва да се реши проблема?
    Просто използвам една хипербола, с която показвам, че най-лесното решение не е задължително най-правилно.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #55

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Поредна жертва с опасност за живота!

    С уличните кучета някога си може да се реши проблема, ама с тези кучета кога? Убиха зверски баба за жълти стотинки Докога ще ни ограбват и избиват, после се редат за помощи, които пак ние им плащаме

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #56

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизовано

    Цитат Първоначално публикувано от Usera
    ...................................................... Докога ще ни ограбват и избиват, после се редат за помощи, които пак ние им плащаме
    Докато не си изберем "подходящи" управляващи.

  14.  
     
  15. Member Аватара на zayo bayo
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    207
    #57

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Поредна жертва с опасност за живота!

    https://www.youtube.com/watch?v=QjHjmTf4rp4#ws
    и тук
    https://www.youtube.com/watch?v=aYkL9aLdPN4#ws
    Как да се предпазим от такива нападения?
    Аз залагам на пистолетите!

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #58

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Поредна жертва с опасност за живота!

    недоглеждане от моя страна, не съм актуализирал заглавието с факта, че проф. Тачков почина

    разбира се, това е пренебрежима дреболия за определен кръг хора...

  17. Member Аватара на zayo bayo
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    207
    #59

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Пореден нахапан... Вече мъртъв!

    Интересно ми е друго.Какво наказание биха получили тези полицаи ако това би станало в България?Убиват куче на улицата.Ама то дали е агресивно или е стресирано само.Дали не се почувствало заплашено от хората и това да е реакция на самозащита.Няма протокол подписан от не знам колко специалиста.Защо е застреляно когато трябва да се убиват хуманно?Защо използват оръжие с бойни патрони е градска среда?И не на последно място,неизбежна отбрана:два пистолета срещу едни зъби.Кучето просто няма шанс.
    Как мислите?

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #60

    Re:Уличните кучета - лакмус за цивилизованост? Пореден нахапан... Вече мъртъв!

    мисля, че все някъде трябва да се тегли чертата между съвременната превзетост и псевдо"хуманност" и здравия разум

    толкова сме се увлекли в защитаване на правата на малцинствата, че по инерция прегазваме правата на мнозинството

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Paul Walker мъртъв
    От fXOrange във форум Коментирай новина
    Отговори: 13
    Последно: 04-12-13, 12:55
  2. Убиват граничарски кучета!
    От Леголас във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 07-09-04, 22:42
  3. За и против уличните полицаи (катажиите)
    От EX-DJ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 48
    Последно: 05-07-03, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе