Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 33 от общо 33

Европа иска законодателна забрана за всички заведения за бързо хранене.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #31

    Отговор: Европа иска законодателна забрана за всички заведения за бързо хранене.

    ЕС е доказал с действията си, че не е в състояние да разреши и най малкия проблем, по скоро създава няколко нови. В случая е точно така - ще се разсипе бизнеса на сумати дребни търговци и производители, но в никакъв случай няма да се засегне този на големи компании. Това, според мен, е така щото не се гледа какво причинява появата на един цирей, а се търсят невероятни начини и форми всеки появил се цирей да се изтисква, оперира, обезболява и т.н и т.н.

  2.  
     
  3. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #32

    Отговор: Европа иска законодателна забрана за всички заведения за бързо хранене.

    Гледам тук станало дума за дюнери. Най-хубавият дюнер е в Германия. 4-5 евро, ама дюнер. В Турция на много малко места го правят както трябва. Повечето гонят цена. В пицарията всеки ден ми се полагаше по една пица, но рядко се възползвах - само дюнери бухах. Майсторите като ме видеха и викаха: Този е от България, на него повече месо!

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #33

    Отговор: Европа иска законодателна забрана за всички заведения за бързо хранене.

    най-хубавият дюнер, който съм ял, е на Дарданелите, в азиатската част на Чанаккале...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Алманах на ХУБАВИТЕ ЗАВЕДЕНИЯ
    От kod във форум Бял списък
    Отговори: 18
    Последно: 13-05-18, 06:52
  2. Европа иска да въведе закон за употребата на Photoshop
    От nikolin във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 01-12-11, 22:20
  3. LCD до 960 лв - бързо и ясно
    От metesator във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 24-05-09, 22:51
  4. Бързо търсене в БД
    От Edin_Lud във форум Програмиране
    Отговори: 1
    Последно: 19-06-06, 13:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе