Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 57
Like Tree10Одобрявам

Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #16

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Pat, позна, че нямам проблеми.Това съм го постигнал с отстраняване на всички енергийни
    и финансови вампири.Доколкото съм запознат подслушване може да се извършва само с
    подписана заповед от компетентните служби.Обаче събраната информация може да бъде
    употребена така както се прецени, представа нямаш какво може да ти се случи.Това може
    да се види нагледно при така набедените за политически "елит".Темата е голяма, и с да и
    не, съгласен, несъгласен календара ще бъде винаги на 1984.Лично мнение.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #17

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Да пич,прав си ,в една Словакия няма средна заплата от 2-3 000евро,ако не бъркам средната тук е 850-860 евро и в интерес на истината ,тази заплата е недостижима в 80% от територията!В региона на Братислава е нормално да получаваш и 1300 евро,но Братислава не е Словакия,както и София не е БГ!!Тука ,обаче образоваността е много ценена и никога и никъде един бачкатор не може и да мечтае за заплатата на висшист!Добре ли е това или не...не се наемам да коментирам,по простата причина,че няма да съм безпристрастен!Но и тука има гладни и бедни хора,само дето не горят като факли!

  4. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #18

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Словака, проблемите с подслушванията не са в това, което обикновенно първосигнално се дебатира. Например когато се появи записа с Боко и Мишо бирата наистина не е толкова важно това, че някой слага политически чадър над "бизнесмен" ( ние не сме деца за да ни доказва някой, че това се случва непрекъснато 24 години от абсолютно всички цветове на спектъра ). По интересен е въпроса наистина как такъв запис стига до публиката наречена мат'рял. Все пак подслушвания и записания е бил министър председател, а не притеснения PSL, тоест ако съответните служби не могат да опазят мин.пред. какво да говорим за обикновенните граждани?!! Подслушвания има и ще има, но по интересното е кой и как оперира с тия записи и с какви цели.

    В случая с Боко и Бирата вариантите са:
    1. в службите работят хора, които могат всяко нещо да изнесат и дадат на заинтересовани лица срещу съответното обезщетение - ( много вероятно )
    2. Опозицията в лицето на БСП и ДПС поддържа структура с необходимата техника за да извършва това с цел събиране на компромати и размахването им в точно определен момент ( пак много вероятно, компромати се размахват и в момента )
    3. Престъпността поддържа структура с необходимата техника пак със същата цел ( и това е вероятно ).

    От трите варианта най-лош и страшен е първия защото първите са призвани и работят за опазване на националната сигурност, мир и спокойствие, но и в същото време те биват атакувани и при варианти 2 и 3 защото са допуснали това, престъпност или опозиция или и двете да упражняват тази дейност. Ето защо напълно нормално е, даже е задължително всеки компромат да бъде на първо място разследван за това как аджеба тази класифицирана информация е стигнала до масите. При варианти 2 и 3 обикновенния гражданин няма какво да се безпокои освен ако не е в управляващата партия или престъпен бос. Но вариант 1 е нещото над което трябва много да се работи.

    Иначе лично мен ако питаш, управляващите, партийните ръководители и рязко забогатели "бизнесмени" трябва задължително и непрекъснато да бъдат подслушвани с закон.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 18-04-13 в 03:21.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #19

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    оооо, връщайки се именно на онова подслушване трябва да добавим и най-важния аспект, който пропуска Tommorow:

    как така, няколко месеца след изтичането на записа, Михаил Михов умира от "естествена смърт", а съпругата му го последва след още съвсем малко, и тя от "естествена смърт"

    ето ТОВА е най-страшното в онзи случай!

  6. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #20

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Е, те това е ,много ,много страшно!Наистина загадъчна кончина!...Иначе,за подслушването...и на мен не ми пука изобщо,ако някой слухти около мен,ами да слухти,няма от какво да се притеснявам!Както казвахме като по млади-дреме ми на налъма!Ей сега пак чувам-и тази година няма Шенген,значи пак ще изтърпявам свинщините на унгарските европейци по границата!Това е много обидно,абе мамка му на тоз евросъюз,като гледам с турците ,дето не са в него се отнасят с по голямо уважение отколкото към нас,редовни членове /УЖ/ от2007!!Всяко едно минаване на Хорогош ми е кошмар!....

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #21

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    FearMe - здраво си настъпал криминалета през тази година май, а?
    Не мисля, че нещата са толкова трагични. Не си лягам и ставам с главния прокурор и не мога да знам как точно са нещата в тоя случай, но определено силния стрес може да отключи и рак и инфаркт подобно на жената на Бончев, ако си спомняш, дето занесе откупа, но отвлякоха нея и тя почина за 2-3 години от рака, който получи именно от преживяното. Тия двамата убавци бирата и жена му, особенно жена му като и гледам осанката няма нужда да съм лекар за да ти кажа, че всички рискове са налице и то обилно. Нашите новобогаташи, понеже в своята си същност са тъпи парчета с култура на хранене и начин на живот от времето когато са се редили за аванс въобще не променят живота си, когато вече имат тази финансова възможност да живеят здравословно....

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #22

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    самият факт, че не го наричам "мишо бирата", както го нарекоха журналята, а НИКОЙ през целия му живот не го е наричал така, значи, че знам малко повече за него и Ева, отколкото сигурно 99% от съфорумците

    P.S. криминалета не чета :Р

  10. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #23

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    "мишо бирата", както го нарекоха журналята, а НИКОЙ през целия му живот не го е наричал така
    В интерес на истината, за първи път Б. Б. го нарече така, записан във въпросния запис.

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #24

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    @Tommorow,
    Абе и аз не чета криминалета, ама някои случки изглеждат доста странно с оглед на обстоятелствата около тях. Не ми се рови сега, но на прима виста се сещам как оня перничанин, който обвиниха за отвличането на момичето се самоуби със собствения си пистолет в тъмен килер, с белезници на ръцете под зоркия поглед на отговорни лица от НСБОП. Изглежда и той не ще да се е хранил много здравословно.:rolleyes:
    PSL и slovaka харесват това.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,433
    #25

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Дотук стана ясно, че има предпоставки за подслушване, но няма доказано такова!
    Интересно че Станишев повдигна въпроса точно преди изборите....Което говори за черен ПиАр - нещо типично за БСП във всяка предизборна кампания. Целта е да премахнат Цветанов като противник и същевремнно да надъхат избирателите си.

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #26

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Хора много "им се вдавате" на тези политически невестулки.По-спокойно, аз голяма разлика не виждам Цв.Цв. като "консултант" по законодателството на ЕС в областта на сигурността взел 60 000 лева, Станишев, чрез неговата приятелка "усвоил" 1.2 милиона лева, Доган "получил" хонорар като консултант от 2 000 000 лева ...??? Каква е разликата между тях та се "вдавате" ... Една и съща пом**я са всичките които имат шанс да ни управляват ...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,433
    #27

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Станишев си е стар мошеник....Спомняш ли си когато в края на миналата година в едно интервю ББ, разказа как Станишев дошъл в дома му и нагло поискал ББ да уреди някоя държавна поръчка за фирмата на жена му, а онзи взел че го изгонил. Същата фирма която се спряга в скандала Хохегер - налапала 1.2 милиона за ПиАр на страната ни.
    Смятай сам, колко ли държавни поръчки е уредил на жена си докато е бил премиер...и колко тъп и нагъл трябва да си за да отидеш при опонента си когото плюеш в медиите и да искаш лична услуга - ходатайстване и уреждане..

    Обикновенно Станишев винаги опонира на всяко изказване на ББ, но този път не обели и дума - явно искаше бързо да се потули и забрави случката.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-04-13 в 15:27.

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #28

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    ама вие наистина ли вярвате, че крамолите им продължават и "зад кадър" ?
    justify одобрява това.

  17. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #29

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Станишев си е генетично обременен,ама чак "стар мошеник"!?.....Но като теглиш чертата,като,че ли сега той по има право!Борисов май все още се има за ДЕЙСТВУВАЩ премиер,цялото му поведение показва това!!И не знам,на какво основание е заобиколен от тия със слушалките в ушите,нали си има фирма,що не го "охранявя"тя от народната любов!?....Дано хората са осъзнали,че това чудо Борисов и дясната му ръка са пагубни за тях,не за България!Страната ни от един или няколко идиоти няма да се затрие,но горко за хората!За пенсионерите,за безработните......Измести се малко темата и коментарите според мене,какъв ли тюрлюгювеч ще е следващото НС!?......

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #30

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    с тази граница от 4% никакъв тюрлю-гювеч няма да е, ами пак е са старите "заподозрени", само дето групирането им ще е непредсказуемо покрай опитите на всички самосиндикално да се обявяват за спасители на народа и отказващи да се коалират помежду си...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 25
    Последно: 14-02-14, 16:57
  2. Отговори: 10
    Последно: 27-12-06, 23:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе