Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 57
Like Tree10Одобрявам

Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #31

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Предсказуемо е, предсказуемо е... дупеТатите ще гласуват "доверие" на които и да са кандиадати за членове/министри в Министерски съвет, което пък ще ги остави в Парламента със заплати от 5000лева(поне докато си гласуват поредното увеличение) още 4 години ...Всичко е много ясно ... Бизнеса да си стяга гъза за нови по-високи данъци и осигуровки, защото все повече млади работоспособни хора емигрират(не съм видял досега за 24 години :емигриращи български пенсионери в западни държави )=по-малко хора=внасящи осигуровки= по-високи осигуровки и данъци за да се компенсира намалените приходи за пенсии и бюджет ...
    Този пост е редактиран от justify; 23-04-13 в 11:29.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #32

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    ...Ха сега,сагата с подслушването продължава!Току що проследих изказванията на Миро Найденов,то нещата доста се заплитат!..Ясно е,че Борисов до последно ще държи на ЦвъЦвъ"щото му се заклел в децата си"!?....Обяснение,като за олигофрени!Но пък иде от олигофрен,тъй,че ....зачита се!Явно Найденов се е разприказвал доста,щом си е тръгнал от прокурорите с охрана!....И ще да е сериозно!....И тука идват сериозните и логични въпроси....Дали Цветанов държи с нещо Тиквата,или пък пък Тиквата не му готви балтията...Може ли да се вярва на Найденов и до колко!?...Защо сега!?....
    Този пост е редактиран от slovaka; 25-04-13 в 19:57.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #33

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Аз пък съм за това подслушването на министри и държавни служители да е задължително :D - един вид както кино и поп звезди се съобразяват с папараците и че винаги могат да бъдат изловени "в крачка" :D белким тогава се мирясат и спрат да крадат като за световно , а си вършат работата , за която са сложени .
    2 седмици до изборите , а само се "замерят с лайна" , вместо да си излагат платформите за управление - после ходи избирай ...
    justify одобрява това.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #34

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    хора, най-важното не е, че някой важен казал, че бил подслушван
    обществена тайна е, че бива подслушван много широк кръг от хора от най-различни среди - от "контингента" до магистратите

    проблемът е, че ББ и ЦвЦв допуснаха това да стане достояние не като "обществена тайна", а като доказуем факт!!!

    ей затова в момента ни (им) се присмиват в ЕС и САЩ, ей затова в момента в европарламента се дърпат от заемане на официална позиция, ей затова сега ББ се крие като мишка, защото очаква шамари+инструкции свише как да се държи, за да не бъде позорно изхвърлен и той, и партията му, както от българския политически живот, така и от европарламента

    а дали с отвертка или с права лопата били "унищожени" записите, все тая...

  6. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #35

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Подслушването не сме го измислили ние в Бг.Не стига, че изостанахме и по този
    "показател" ами ще ни се присмиват.Екс премиера би споделил, че ни завиждат.
    Президента да се стегне и да раздаде на всички по един орден Стара планина без
    консерванти, без е-та и т.н.А най-хубавото предстои!Дали не може някой можещ
    да сложи едно часовниче на сайта, което да отброява колко дни остават до "битката"?

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #36

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Не беше ли много плиткоумно това, Найденов малко след като се разприказва, че се е слушало яко всичко ....видите ли "изневиделица"....два-три дни по късно се появява запис между кокинката, бай мутрос и ...познайте...найденката....понеже това се случва в рамките на няколко дни, само малоумен не може да допусне с голяма доза вероятност, че просто найденката се е самозаписал при гостуването си при бойката и после самоизпратил от името на незнаен войн от службите. Прилично притиснат от ДС и нейното лице БСП с цел създаване на скандали, които да бутат рейтинга на гербаджии, а за доброто му поведение евентуално няколкото започнати разследвания срещу него ще се проточат... и ще приключат с оневиняване поради липса на доказателства....

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #37

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Разбира се,че Миро Мазното яко е бъркал в кацата с меда,но е много гадно това,което всъщност са умували тримата-как да му заличат следите!Ето за това трябва да говори Тиквата,за обидните квалификации към Цацаров/въпреки,че тук до някъде го разбирам и приемам-не може всеки да долюбва всички!/...А не да говори глупости-не чете вестници,не гледа телевизия,не слуша радио....И да обикаля паметници на загинали деца налапал луксозна пура!.....Наистина зловещ тандем с Цветанов,наглост,арогантност и самовлюбеност!..

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #38

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Tommorow ,
    С малкото уточнение, че при тези, започнатото - никога не завършва. Винаги остава нещо, което се влачи и чака докато си жив и ако напраиш "грешна" стъпка, те го вадят и всичко започва отначало. Похвати от Римско време, добре усъвършенствани от др.Дзержински и набутвани 50г. във всякакви тикви...

    slovaka,
    Улисан в четенето/слушането/ на разни записчета, пропускаш невинното обстоятелство, че в послените месеци еди бивш Гл. съветник в ДАНС, практически изчезна и думичка не обелва. Потопил се е на най дълбокото, тъй като името му трябва да не се споменава редом с това на Станишев поне до 12ти другия месец. Когато след месец-два се върне на бял кон, Цв. Цв ще ти изглежда като невинна тинейдърка. Тогава обаче едва ли ще има какво да четеш/слушаш/....
    Този пост е редактиран от tony34al; 28-04-13 в 06:35.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,429
    #39

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    От записите мога да направя извода, че подслушването не е професионално, а аматъорско.
    Имам съмнения, че е правено от частна детективска агенция по поръчка на някоя политическа структура "опозиция" - за да бъде използвано като компромат в предизборната кампания.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 29-04-13 в 20:03.

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #40

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    'айде пак яхна коня на фантазията

    и представител на коя частна детективска агенция ще бъде допуснат или до разговорите на "висшата класа", или до помещенията, в които "висшата класа" си позволява да води подобни разговори?

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #41

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Какво значение има кой е подслушвал. Важното е какво има на записите.

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #42

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev Виж публикацията
    Какво значение има кой е подслушвал. Важното е какво има на записите.
    +100

    аз за какво се стремя да върна спомените на всички ви към първата мега-издънка на ББ - разговорът му с Вальо Танов относно Михаил Михов!

    тогава съвсем умело заметоха боклука под килима с лакърдии дали бил манипулиран записа, като това сякаш е равнозначно на "фалшив"

    и въпреки всичко и сега има интелигентни хора, дори и в този форум (където смея да твърдя, че сме поне малко подбрани), продължават да пеят "осанна" на ББ... вече нищо не ме учудва, само ме отвращава и потвърждава песимизма ми относно пътя, по който е поело човечеството...

  16. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #43

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    +100


    и въпреки всичко и сега има интелигентни хора, дори и в този форум (където смея да твърдя, че сме поне малко подбрани), продължават да пеят "осанна" на ББ...
    1. Не гласувайте :rolleyes: ;
    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    вече нищо не ме учудва, само ме отвращава и потвърждава песимизма ми относно пътя, по който е поело човечеството...
    2. Какво пък е виновно цялото човечество, че ние в Бг сме една чанта смардлив въздух под налягане ...

  17. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #44

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Да ми припомни някой ако обича, какво толкова имаше на тия записи дето е толкова страшно?!
    Какво по различно от това, което се случва във всеки офис или дом когато някой нагази лука и тръгва да търси познати с позиции и влияние и т.н. с едно единствено желание.... да се измъкне. Ами мат'ряла е такъв, това касае и власт имащите, даже най-вече тях. Това че някой е прокурор или мин.пред не значи, че е не е произлязъл от същия този мат'рял и е с по-различен манталитет или психология. Едва ли сте толкова наивни да си мислите, че като се съберат в нечии дом си правят литературно четене...

    А иначе по темата за слушането мисля, че отдавна се преиграва с това. Ми да слушат, то чрез слушане може да се докаже както вина така и невинност. Ако някой някъде е преценил, че има вероятност да съм съпричастен към нечие престъпление да ме слушат. Само ще докажат моята невинност. Ако пък не съм невинен и съм в играта - да си го отнеса.

    Масите реагират много здраво на това понеже за ужасно много хора живота през последните 25 години е една непрекъсната серия от делаверки, врътки, лайсни, прецакване, кражби, изнудване, лъжи, измами и т.н..на дребно или на едро ( според възможностите )..от 1989 до наши дни с идеята и желанието това да не престава. Врътката отдавна е стандарт на живот. Дали ще е рушветче за 20лв или ДДС за 20 милиона няма значение. Дайте да не се лъжем, ужасно много хора в България дължат своето оцеляване, успех и развитие на безкрайни граничещи на закона ( или откровено прескачащи го ) дейности. Те именно са и най-върлите противници на всякакво слушане, Много малко хора се замислят, но именно това наше болшинство дърпа развитието на държавата назад, искат едно непрекъснато безвремие, в което делаверката да продължава до безкрай.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 30-04-13 в 12:00.
    stfn и hristoslav2 харесват това.

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #45

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Едва ли някой е същисан от езика и обидите, с които се говорят тия простаци. Ама самото съдържание е потресаващо и се разриват няколко напълно престъпни схеми - пренасочване на евро пари, предвидени за земеделци като директни стимули за определени медии чрез нагласени конкурси. Не че е изненада за някой, че нещата се случват така, но само заради това ББ би трябвало да изчезне от политиката.
    Също така факта, че прокурор на висока длъжност изнася информация за делото пред обвиняемия и дава съвети как да избегне присъдата.
    Ами това, че ББ си го бил избрал главния прокурор?!
    Трудно ще го вкарат за това в затвора, но ако имаше поне малко чест щеше да изчезне от политиката и по най-бързия начин да хваща първото самолетче извън страната защото хора като Гриша Ганчев и Черепа не забравят.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 25
    Последно: 14-02-14, 16:57
  2. Отговори: 10
    Последно: 27-12-06, 23:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе