Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 57 от общо 57
Like Tree10Одобрявам

Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #46

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    @lazarus - нищо потресаващо няма, както сам казваш и това което се е говорило на тази сбирка не е новина, а само доказателство за актуалността на всичките схеми, за които отдавна се говори в нета. Както казах на мен ми е по интересно как аджеба се подслушва министър председател. И това, че ако някой може необезпокояван да турне микрофони в хола на мин. пред. какво говорим за дома на Лазарус или моя например. Защо само и единствено срещу тези които от една страна биват обвинявани в неправомерно използване на разузнавателни средства непрекъснато се пръкват от някъде флашки, мп3-ки, записи и т.н?! Сякаш цялата останала политическа пасмина са божи синчета и монахини. Не ти ли светва червената лампа в прекия и преносния смисъл. Ако цвъ цвъ беше слушал на поразия не би ли било по-очаквано именно той да е понасъбрал компромати, които да размаха в предизборния период и така да се разправи най-грозно с станишчета, доганчета и прочие. Нещо не ми се връзва всичко това. По скоро ми прилича на сестрата-к***ва и крадеца вика дръжте крадеца в най-висша форма. Що се касае за затвора, едно срс осъществено по-нерагламентиран път е негодно за доказателство в който и да е било съд. Те и надлежно събраните също не стават за съд....примери много...да си спомним Цонев.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 30-04-13 в 12:42.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #47

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    На мен ми е все едно кой/как/защо/кога и тн. Важното е, че са успели да запишат нещо, уличаващо и доказващо нагледно как се процедира в тази сфера и то на най-високо ниво - премиер, министър, градски и главен прокурор.
    Никой не говори за съд с тези доказателства. Нали се биеха в гърдите, че са "нов морал в политиката". Да разпускат партията, да си подадат оставки от-до и да се приключва този експеримент.

  4. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #48

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Аз не мога да разбера какво сте се фиксирали върху това, кой е подслушвал в случая. Според мен основната атака трябва да е срещу престъплението с по-голяма обществена опасност. Самото подслушване или резултата от това подслушване. Изпадаме в ситуацията при която един румънски журналист беше снимал митничари да вземат пари и го съдеха за това. Някой ако има повече информация, нека даде линк да видим в белите дъжави как се процедира в такива случаи.

  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #49

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    ...Даааа,прокуратурата официално заяви вина на Цветанов!До тук добре,стига да не е врътка!Може би Цацаров наистина е решил да играе по правилата,може и Тиквата най сетне да е решил да се освободи от тоя с хитлеристкия изглед...,но ако Цветанов държи с нещо Борисов!?....Ко прайм тогава!?.....Тези двамата не просто се оляха,те тотално се осраха!От ден два следя все по просташкия изказ на Борисов!...Ей,аланколу,интервютата се следят от чуждите дипломати,не може в ефир да обясняваш как пикаеш и сереш!!Егати простака!И този селяндур иска отново да стои на чело на държава!Пък била и ошашавената България!!По случайност гледах и тв моста между ***** и руснаците!Каква разлика,***** диктатор или комунист ,или и двете заедно...,не знам,ама респекта който излъчваше беше потресающ!ХАЙДЕ ЦВЕТАНОВ,ОМИТАЙ СЕ!И ВЗЕМИ СЪС СЕБЕ СИ И ПОТНИЯ ПЕВЕЦ,ША ТИ ПЕЕ......
    Този пост е редактиран от slovaka; 30-04-13 в 17:29.

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #50

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Цецко има имунитет като кандидат за народен представител.След като го изберете отново ще има имунитет, но този път като Народен представител.В последния случай или трябва сам да се откаже от имунитета си :rolleyes: или народното събрание, чрез гласуване да му свали имунитета, но само ако ГЕРБ нямат 50+1% гласове .ГЛАСУВАЙ ЗА ГЕРБ, СПАСИ Цветанов от ПРОКУРОР!
    Този пост е редактиран от justify; 30-04-13 в 18:31.
    slovaka и grischa харесват това.

  7. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #51

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    А България кой ще спаси от Цветанов!?....С предчуствие съм ,обаче,че тази вечер новините по телевизиите ще са интересни и що ли си мисля,че Цв.Цв най сетне ще си бие маратонката!?......Макар,че тъпигьозлука му е огромен ,и неговия и на Тиквата!.......

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #52

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    ГЛАСУВАЙ за БАТЕ БОЙКО "превърни" поне още един IT специалист повече в овчар!!! :

    ГЛАСУВАЙ за БАТЕ БОЙКО и ГЕРБ ако ти е скъп хляба, сади, копай, гледай и яж компири(картофи) ...: Бойко ни учи как се садят картофи - YouTube[/url]

    Гласувайте за ГЕРБ направете децата си от IT специалисти в овчари или картофопроизводители

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #53

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    А някои го харесват...

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #54

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev Виж публикацията
    А някои го харесват...
    "Въпрос на вкус" казала котката и си облизала задника!

  12. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #55

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    От хляба по-голям няма....татово-просташкия му чар не му пречи да казва и някои истини.

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #56

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    По-скоро в България от ПРОСТАКА по голям няма ...

    Като е станал министър председател и ръководи изпълнителната власт на цялата държава, ще намери начин да създаде работа и да задържи в България умните, интелгентните, образованите и можещите.В противен случай те ще емигрират в държави където ценят тези им качества, а тук ще останат тези като ББ ...
    Той ББ затова ли стана минитър-председател, за да "създава" държава на овчарите и картофопроизводителите, в развитите държави към които се стремим в този сектор(производство на храни и животновъдство) са заети под 3 % от населението, а всичко останало се занимава в сферата на услугите и високите технологии именно защото те носят най-голяма печалба ...
    Ние към картофопроизводство и овчарство ли ще "прогресираме" или към високи технологии ?
    Аз бъдещето на моите деца не го виждам такова каквото го вижда(картофопроизводители и овчари) ББ.Не виждам и бъдещето на България такова. За последните 200 години грубия физически неинтелектуален труд е бил на 80% намален благодарение на нови изобретение и технологии, въвеждането на машини, компютри и роботи.Намален е дория грубият умствен труд-като пресмятането, благодарение на компютри и програми и така например на счетоводителите след въвеждането на компютрите над 50% от работата им се върши от копютърни програми. След не повече от 30 години комбайните и повечето селскостопански машини ще излизат сами от гаражите, сами ще орат, сеят, жънат и товарят на други превозни средства събраното от полето.Същото ще е и с животновъдството.Тогава няма да трябват комбайнери, овчари и картофопроизводители, а високообразовани инженерни екипи които да поддържат тази техника, програмисти, които да пишат програмите и да ги ъпдейтват...
    То и сега вече има такива комбайни в САЩ, които са в експериментален стадии и до 10 години ще са на пазара.Използват GPS спътниковата система.
    С това отношение на "ББ и сие" не я виждам България другаде освен като последна в Европа и по-голямата част от Африка и Азия ...

    ББ да беше "се изцепил" още в първата си предизборна кампания, че от студенти IT специалисти ще прави овчари и картофопроизводители, а не да се таи като мишка в гащи...и след това да "преподава" простоти на целия народ от телевизионния екран ...

    Престанете да гледате в паницата на другите около вас и да правите сметка кой колко пари има и защо има повече от вас.Вижте себе си и се запитайте честно"Защо аз нямам?Какво направих досега през живота си за да постигна нещо повече от това което имам сега." Ако сте доволни от постигнатото досега изобщо няма да се оплаквате и да търсите сметка на другите или да търсите оправдание/вина за собственото си положение в чуждия живот, просто ще знаете правилния отговор, защото навреме ще сте достигнали до него и ще сте направили каквото трябва...

    Не трябва да му се сърдим, ние сме си го избрали, а той все пак е само един пазач на хора ...просто когато избираме, трабва да бъдем по-умни и мъдри от последния път когато сме гласували на избори ...
    Този пост е редактиран от justify; 01-05-13 в 18:40.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #57

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Дам, те тия комбайни ще си ги купи всеки бг селянин със сто-двеста-триста декара под наем от съселяни, прав си. После ще наеме 1-2 сисадмина да джайлват айос-а за по 5-6000 левака на месец и да му пишат къстъм пачове че да оди комбайна на зиг-заг и да краде от съседа..... Много дискавъри, много нешънъл джеографик, батка.
    Ти не разбра ли че има два свята....единия сме ние....а другия са ТЕ!
    Този пост е редактиран от Tommorow; 01-05-13 в 19:52.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Отговори: 25
    Последно: 14-02-14, 16:57
  2. Отговори: 10
    Последно: 27-12-06, 23:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе