Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 57

Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    я да видим как ще се отрази това на избирателите?

    никааааак

    (после не съм бил прав да наричам средностатистическата електорална единица "овца")

    информация от по-официален от мен източник, примерно тук: СЕГА - Прокуратурата потвърди част от сигнала на Станишев за незаконното подслушване

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #2

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Ха-ха-ха
    Прокуратурата потвърди, че има някакъв Станишев - това май е от статията вярното....като за сестрата де...

  4. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #3

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Ако такъв,макар и малко витиево обявен факт се случи в бяла държава,Цвъцвъ би следвало вече да е хвърлил оставка а прокурорите да са почти готови с обвинение срещу него!И тейко му Б. Тиквата би следвало да е взел отношение!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    70
    #4

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко


  6. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #5

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Става по зловещо!Какъв гьонсурат трябва да си ,за да се правиш на света вода ненапита!Нали в МВР всичко става със заповед!?...Да не би този дебил дето се е опитвал да трие,ей така ,от кеф да е тръгнал да подслушва!?...Нали някой трябва да му е наредил?...Кой,чистачката в министерството!?.....Направо ми се повръща като гледам тая зловеща мутра Цветанов!Самото му излъчване е достойно за филм на ужасите!

  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #6

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    "А бре всички в МВР сте за затвора.... ... ама нема доказателства ..." казал Главния прокурор

  8.  
     
  9. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #7

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Не се стърпявам да цитирам Тери Пратчет (Стражите! Стражите!)
    [дворцовата гвардия да се чете като МВР, ДАНС, ДОТИ, БОП и вся остальная сволоч]

    Добре де, простите войници може и да ги делеше само една крачка от дребните простаци, но пък, според професионалното мнение на Ваймс, дворцовата гвардия в наши дни я делеше само една-единствена крачка от това да е най-долната престъпна пасмина, която градът някога е раждал. Една крачка още по-надолу.

  10. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #8

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Един път и ББ да каже истина-ето ,вчера пет пъти повтори,че Цветанов НЕ Е ПОДПИСВАЛ НИЩО!Вярвам му!После пак продъжи с магистралите,дъгите,Хохегер,Булята на Станишев и т.н....Ами тъй де,не е подписвал,но то не е като да не е разпоредил!!!!!!.....Еййй,мутрата си остава мутра...тъпа и първична!

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    ако ползваме речника на самия Цв.Цв., "можем да направим обосновано предположение, че нещата са се случвали с негово знание", но лигавият плужек се отметна от обещанието си да се откаже от политиката, ако се докаже, че по негово време са се случвали такива неща...

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #10

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    А бе не виждате ли че темата с подслушванията е за отвличане на вниманието от наистина наболелите и актуални въпроси! Но на НИКОЯ партия не и се говори за тях, защото няма какво да кажат, а още по-малко пък да направят....

    Все ми е тая дали ме подслушват или не, ако имам нормални условия за живот и работа.
    Пък нали сме демокрация - всеки може да говори каквото си иска, що да не може и да слуша когото си иска?

  13. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #11

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Нека слушат, това им е работата. Аз и на моите лапешници им викам: Слушайте бе, вижте Цветанов как слуша!!! ... те не слушат.

    Какво ли чуват? Разправии между съпрузи поради хроническа липса на пари. Баща търсещ по телефона заем от приятели заради поредната неизплатена заплата. Дядо и баба уговарящи се с брокер за продажба на имот за да платят кредитите на децата си....

    "Убеден съм" че се слуша здраво и се е слушало само и единствено през последните 4 години. Преди 4 години един министър на в.работи не слушаше, той направо си сядаше на една маса с Галеви да си пие виното. И ако тогава беше хванат, се питам с кои ли още си е пил виното без да бъде хванат. И най-интересното е: А случи ли се нещо след като беше хванат?

    А не виждам един редови гражданин да се е притеснил, че го слушат без значка регламентирано или не. Притесняват се тези, които има за какво да се притесняват. Политици, мастити бизнесмени и цялата друга сволоч дето за един мандат "честно заработват" по няколко апартамента и 6 цифри в банка от хонорари.

    В почти всяка по голяма фирма има т.н. шеф-риалити: инсталирани произволен брой камери, които предават в офиса на шефа риъл-тайм на плазма разделена на 8-16 кой кога си бърка в носа. Ама там на никой не му минава дори през ума да каже: Алоооууу....Това регламентирано ли е? Но виж тая подметка мин.в.раб трябва да се обеснява като п...ка за всяко доносче анонимно изпратено по мейла.

    С други думи -поредната партенка за стадото за да може да си казва аууу какви безобразия и да забрави това, че до три дни ще дойдат да му спрат тока понеже миналия месец му изтече времето за получаване на помощи за безработица.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 17-04-13 в 05:10.

  14.  
     
  15. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #12

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    Последните коментари обясняват много точно светлото бъдеще на държавата.Браво!
    Сега да се гарантира от бъдещият парламент подслушването на всички, а подслушваните
    от своя страна да декларират, че няма да мрънкат.Рефврендум също може.
    Силно съм озадачен, че грамотни хора, според мен, не са притеснени за личното си пространство.
    Лично мнение.

  16. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #13

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    @PSL, личното ми пространство е доста назад в списъка от неща за които наистина съм притеснен. В България за да "ползваш" личното си пространство преди това ще ти се наложи да оцелееш по някакъв начин, но явно ти нямаш такива проблеми.

    А и подслушването ВЕЧЕ е регламентирано. Може да бъде "слушан" ВСЕКИ, щом има причини за това.
    И в това аз не виждам нищо нередно, напротив - одобрявам го.
    Този пост е редактиран от Pat; 17-04-13 в 10:25.

  17. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #14

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    .....Значи би могло да се обобщи и така:.....НЕ В СЛУШАЛКАТА Е ПРОБЛЕМА, А В ХЛАДИЛНИКА,В ХЛАДИЛНИКА!!!......И в това има логика!!

  18. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #15

    Отговор: Прокуратурата потвърди нерегламентирана употреба на СРС-та по време на кабинета на Бойко

    От "камбанарията" на полу-европейските доходи в словакия е трудно да се приеме, но глада винаги е бил най-голямата и определяща сила в човешкия и в животински свят ;-)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 25
    Последно: 14-02-14, 17:57
  2. Отговори: 10
    Последно: 28-12-06, 00:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе