Страница 2 от 59 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 876

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #16

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Я дай един линк към магазин с цена 300 евро ,че и аз ще купувам , ама PlayStation 4 , не 3
    Сони продава конзолата за 300 евро на европейските вериги магазини, като официалната препоръчителна цена за крайният купувач е 399 евро или 349 британски лири (само за Германия цената бе странно надута до 599 евро, а отскоро падна на все още стряскащите 549 евро!). Магазините, от своя страна, си добавят едни 80-100 евро отгоре. Официалната препоръчителна цена на PS4 за България с играта "Killzone: Shadow Fall" в комплекта е 869 лева, но нашенските търговци "предпочитат да закръглят" сумата до 899 лева, защото народът е богат... Игрите уж трябваше да са по 119 лева, но масово ги виждам да се продават по 129-139 лева. Който е по-разумен, си купува игрите на човешки цени "отвън", например от zavvi.com, откъдето доставката до България е безплатна и една игра излиза около 107 лева, а за някои заглавия при 2-3-4 поръчани бройки наведнъж има примамливи отстъпки от цената.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #17

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане


  4. Junior Member Аватара на Ivan Roshav Stoychev
    Тук е от
    Jan 2014
    Живее в
    Бургас/София България
    Мнения
    11
    #18

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте и от мен. Пиша с няколко въпроса, които ще номерирам по това кое ми е по-важно на мен да се случи, и искрено се надявам някой да може да ми помогне.

    1. Имам телевизор Sony KDL-42W805A. Четох, че мога да свържа конзолата и телевизора (по-точно да ги сдвоя) така, че когато включа плейстейшъна, телевизора ми автоматично да се включва на даденият HDMI слот на конзолата. Постигнах такъв успех с цифровият приемник за телевизията, но си нямам представа как да го направя и за конзолата с телевизора.

    2. PlayStation Camera може ли да се използва като уеб такава за PC.

    3. В момента конзолата я почиствам с флакон със сгъстен въздух (тези дето ги продават по 7-8лв.), защото иначе не знам как да я продухам. До сега за лаптопа и PS3–ката не съм имал проблеми, но все пак да си попитам - безопасно ли е това действие което извършвам върху машинката?


    Предварително благодаря на всеки отзовал се на моите 3 въпроса.
    Този пост е редактиран от Ivan Roshav Stoychev; 09-04-14 в 13:35.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #19

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Още не съм взел ПС4 , но ще се опитам да помогна :
    1.В опциите на ПС4 би трябвало да има "управление по HDMI" - при ПС3 е System Settings>Control for HDMI
    2.Не съм проверявал , но със съответните драйвери не би трябвало да има проблем - още си ползвам EyeToy от ПС2 за уеб камера
    3. Аз също ползвам подобен спрей със сгъстен въздух и не мисля ,че има някакъв проблем

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #21

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Сравнение на гейминг конзоли

    Maker Model (year) Connectivity Maximum video resolution Video formats supported Network USB Internal media storage Card reader slot Web browser Remote control Network File server Network File client
    Microsoft Xbox One(2013) HDMI, HDMI-in, optical audio 4K Many 802.11a/b/g/n, 10/100/1000 Ethernet 3x USB 3.0 500GB hard drive None Yes IR remote (sold separately) Unspecified DLNA
    Nintendo Wii U(2012) HDMI, Component audio/video, Composite audio/video 1080p H.264 via browser 802.11a/b/g/n, 10/100 Ethernet 4x USB 2.0 None SD Card Yes IR remote (sold separately) None None
    Sony PlayStation 4 (2013) HDMI, optical audio 4K Many 802.11a/b/g/n, 10/100/1000 Ethernet 2x USB 3.0 500GB hard drive None Yes IR remote (sold separately) None None

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #22

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Това 4К на ХУАН-а и ПС4 нито е обявено официално , нито е потвърдено от тестове - само намеци за евентуална поддръжка някога си в бъдещето (както и за ПС4). Дистанционното при PlayStation е блутуут ,макар и за ПС4 още официално да няма (всъщност след последния ъпдейт не съм проверявал дали вече работи това от ПС3 ).

  10. Junior Member Аватара на ianpav_4444
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    66
    #23

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте,
    Интересува ме,дали е съвместима с ПС3.Така,като чета май не е.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #24

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Не , тестват в момента (в щатите и Канада) стрийминг услуга ,с която ще могат да се играят игри за ПС3 и уж за ПС2/1
    https://www.playstation.com/en-us/explore/psnow
    Hands on: PlayStation Now review | Gaming Reviews | TechRadar

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #25

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Тази седмица Sony анонсира появата на новата си облачна телевизионна услуга PlayStation Vue.

    Японската компания декларира, че услугата ще доставя "живи" тв предавания по желание на потребителите и разбира се възможността за повторения на стари предавания. Услугата ще е подпомогната от "мощен потребителски интерфейс, който ще доставя безпрецедентно ниво на персонализация и леснота на използването", се заявява в прес-съобщението на японската компания.

    Освен това, потребителите на PlayStation Vue ще могат да запазват данни в облака без ограничение на обема на съхраняваното съдържание, като програми, отбелязани от потребителите като "любими" ще са достъпни за гледане до 28 дни след излъчването им. Услугата ще стартира първоначално в началото на следващата година за територията на САЩ. Информация за това кога услугата ще влезе в Европа, засега няма. В края на ноември, Sony ще направи PlayStation Vue достъпна за някои потребители под формата на платена бета за платформите на PS4 и PS3, а по-късно услугата ще дебютира и за други устройства на Sony, а и не само техни, като например за iPad. Бетата на Vue ще предложи в началото 75 канала, а сред партньорите на компанията личат имената на CBS, Discovery Communications, Fox, NBCUniversal, Scripps Networks Interactive и Viacom.


    Full list of content partners:
    CBS – Live linear signal from CBS Television Network's owned-and-operated TV stations in select leading markets in addition to on-demand prime-time programming.

    Discovery Communications – Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Investigation Discovery, Science, OWN: Oprah Winfrey Network, Discovery Family Channel and 11 more brands.

    Fox – Fox Networks Group's portfolio of national entertainment programming services, including - FX, FXX, FXM, National Geographic Channel and Nat Geo WILD. Additionally FOX Sports' national and regional programming services - FOX Sports 1, FOX Sports 2, BTN, Fox's regional sports networks, including YES Network and Prime Ticket. The agreement also covers Fox's owned and operated television stations.

    NBCUniversal – All local offerings from NBC, Telemundo and regional sports networks as well as Bravo, CNBC, E!, NBCSN, Oxygen, Sprout, Syfy, USA Network and more.

    Scripps Networks Interactive – HGTV, Food Network, Travel Channel, DIY Network and Cooking Channel.

    Viacom – BET, CMT, Comedy Central, MTV, Nickelodeon, PALLADIA, Spike, VH1 and more.

    http://www.eurogamer.net/articles/20...or-ps4-and-ps3

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #26

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане


  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #27

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    The PS4 Now Supports MKV Files
    - най-накрая медия плеър и за ПС4 - довечера ще пробвам колко го бива ...

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #28

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Мани плеъра , аз чакам това:



  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #29

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Ооо , това ще е една от малкото , които ще пусна на преордър .
    Този пост е редактиран от svetlio1; 16-06-15 в 17:16.

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #30

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    И аз, и аз

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 59 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 01:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 12:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 20:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 20:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 19:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе