Страница 16 от 18 ПърваПърва ... 61415161718 ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 260
Like Tree59Одобрявам

PlayStation 5

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #226

    Отговор: PlayStation 5

    Има си минимална препоръчителна скорост - 5000МБ/с и gen4, но има и примери с уж по-бавни ССД, които са съвместими и работят ... ма леко не виждам смисъл, защото примерно по-долният клас дето уж са съвместими (като XPG Gammix S50lite) са на същите цени
    https://www.playstation.com/en-us/su...nstall-m2-ssd/

    А в тоя клас (джен4/7000МБ/с) почти на всичко дето съм търсил тестове/сравнения 2ТБ версиите са с леко по-добри показатели/резултати от 1ТБ-те версии

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    92
    #227

    Отговор: PlayStation 5

    Здравейте,

    аз отново съм с питане.
    Някой от тук присъстващите инсталирал ли е Call of Duty Cold War на PS5?
    Много глупаво са го направили според мен. Инсталацията от диска е едва 55 Гб, след което тръгва да сваля 230 Гб ъпдейт??? При мен се тегли буквално 1 денонощие. Когато ъпдейта е свален дали ще дам на файла който е Ready to install или ще се опитам да стартирам директно играта изписва грешка CE-107622-8 и надпис, че не може да стартира играта.
    Изтрих играта, нова инсталация и нови 24 часа сваляне и пак същото.
    Според мен нещо в този безкраен даунлоад се чупи и след това не може да разчете ъпдейта, защото по време на свалянето играта си тръгва, но единственото отключено е мултиплей-я с ботове, само на две карти.
    Интрнета ми е 50Мб, но като гледам конзолата не може да ги стигне (пробвах и с кабел).
    Единственото, което ми хрумва е да намеря някой с много бърз интернет (no idea who) и да я закача да свали файла за 1-2 часа с надеждата, че няма да се счупи.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #228

    Отговор: PlayStation 5

    Аз я имам, но е дигитално копие от "ПСстор"-а и няма никакви проблеми. Може да избереш какво да оставиш след изтеглянето и да изтриеш частите, които няма да играеш - примерно "историята" и "зомби" частта и да си играеш само мултиплеъра.
    Нещо при теб е проблема със скоростите - дори на VDSL (виваком) при мен си вдига до към 75мб/с

    След като ти е от диск, то той трябва да е в конзолата, когато пускаш играта.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    92
    #229

    Отговор: PlayStation 5

    Цитат Първоначално публикувано от _XaXo_ Виж публикацията
    грешка CE-107622-8
    Да дам обратна връзка как реших проблема, понеже може и други да се сблъскат с тази грешка.
    От проченето в интернет разбрах, че грешката не е специфична само за CoD, но е възможно да се появи и при инсталация+ъпдейт и на други игри писани за PS5. До колкото разбрах от Playstation знаели за проблема и се очаквал пач/ъпдейт на системата им, но за момента няма такова нещо.
    Проблемът е, че базовата инсталация (тази от диска) си е ок, но при опит да надгради с ъпдейта нещо крашва и после цялата игра не може да се стартира.
    Това, което помогна при мен беше следното:
    1. Изтрих играта.
    2. Направих Database rebuild от safe mode-а на конзолата. Влиза се като се задържи power бутона за около 7 секунди (до втори звуков сигнал).
    3. От User and accounts направих проверка на всички лицензии.
    4. Инсталирах играта и ъпдейта.
    VanDan одобрява това.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #230

    Отговор: PlayStation 5

    Цитат Първоначално публикувано от _XaXo_ Виж публикацията
    Да дам обратна връзка как реших проблема, понеже може и други да се сблъскат с тази грешка.
    От проченето в интернет разбрах, че грешката не е специфична само за CoD, но е възможно да се появи и при инсталация+ъпдейт и на други игри писани за PS5. До колкото разбрах от Playstation знаели за проблема и се очаквал пач/ъпдейт на системата им, но за момента няма такова нещо.
    Проблемът е, че базовата инсталация (тази от диска) си е ок, но при опит да надгради с ъпдейта нещо крашва и после цялата игра не може да се стартира.
    Това, което помогна при мен беше следното:
    1. Изтрих играта.
    2. Направих Database rebuild от safe mode-а на конзолата. Влиза се като се задържи power бутона за около 7 секунди (до втори звуков сигнал).
    3. От User and accounts направих проверка на всички лицензии.
    4. Инсталирах играта и ъпдейта.
    пък после хората казват, че геймингът на конзола бил 100% безпроблемен - трябвало само да натиснеш ON и да вземеш контролера

    (закачам се само)

  7. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #231

    Отговор: PlayStation 5

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    пък после хората казват, че геймингът на конзола бил 100% безпроблемен - трябвало само да натиснеш ON и да вземеш контролера

    (закачам се само)
    То това важеше за PS2 поколението, и до голяма част и за PS3/X360 също...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #232

    Отговор: PlayStation 5

    https://www.emag.bg/solid-state-driv...f=fav_pd-title
    - 2ТБ за 530лв с 10% отстъпка в момента.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,423
    #233

    Отговор: PlayStation 5

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    пък после хората казват, че геймингът на конзола бил 100% безпроблемен - трябвало само да натиснеш ON и да вземеш контролера
    (закачам се само)
    Защо хората предпочитат да играят на компютър, когато има PlayStation 5 и Xbox Series X? Сравнението на графиките в Cyberpunk 2077 Update 1.5 отговаря на този въпрос
    При равни други условия, картината на компютър с трасиране на лъчи е по-рязка и като цяло по-добра
    https://wccftech.com/cyberpunk-2077-...xs-comparison/
    https://www.ixbt.com/img/n1/news/202...1017_large.jpg

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #234

    Отговор: PlayStation 5

    малка подробност е, че само видеокартата от сравнението е почти два пъти по-скъпа от ПС5/ХВсХ - къде ги видя тия "равни други условия" ... да не говорим колко "счупена" е тая игра по принцип от ден 1 ...

    ... не че компютъра почти винаги не би имал предимство де
    stenly одобрява това.

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #235

    Отговор: PlayStation 5

    Купувайки конзола, знаеш, че следващите 5-6 години, всичко което излезе ще може да се играе без драми. С компютъра не е точно такаа и трябва да инвестираш камара пари в него за да става за игри.
    svetlio1 и fakoni харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #236

    Отговор: PlayStation 5

    Цитат Първоначално публикувано от _XaXo_ Виж публикацията
    Здравейте,

    аз отново съм с питане.
    Някой от тук присъстващите инсталирал ли е Call of Duty Cold War на PS5?
    Много глупаво са го направили според мен. Инсталацията от диска е едва 55 Гб, след което тръгва да сваля 230 Гб ъпдейт??? .
    Затова вече се отказах от новите конзоли. Още си играя на PS3/XBox360 игрите са до 7 гб, графиката си е екстра,а и не графиката прави една игра зарибяваща а геймплея. Да не говорим че и всички нови игри са copy/paste на старите, remaster-и или DLC та. Как пък не бих свалил 300 гб за да играя някакво мулти по тъпо от Black Ops 2 или Modern Warfare 3. Не благодаря. Засега PSN си ми е безплатен за тройката и там се събираме хиляди в сървърите .
    tanatos одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #237

    Отговор: PlayStation 5

    А,аз си още си пазя PS1,купена от Щатите в онези Години...,дали да не си пусна на нея отново "Tomb Rider"1 на нея с уникално невероятната графика?...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2020
    Мнения
    10
    #238

    Отговор: PlayStation 5

    Лично аз винаги играя с моя ps4

    SHAREit MX Player
    Този пост е редактиран от avensis; 21-03-22 в 19:09.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #239

    Отговор: PlayStation 5

    Новитe планове на PS+ от юни, като и България ще влезе в поддръжката на стрийминг - https://blog.playstation.com/2022/03...EA#sf255787001
    Този пост е редактиран от svetlio1; 23-04-22 в 19:46.
    Swon одобрява това.

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #240

    Отговор: PlayStation 5

    Аз за стрийминга много не вярвам да ни огрее, но ще видим.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 18 ПърваПърва ... 61415161718 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. PlayStation 4 ?
    От svetlio1 във форум Конзоли за игра
    Отговори: 16
    Последно: 01-11-13, 22:59
  2. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  3. PlayStation
    От Pandelka във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 24
    Последно: 19-02-07, 17:10
  4. PlayStation 2 ot USA
    От avalon4o във форум Конзоли за игра
    Отговори: 1
    Последно: 25-11-05, 11:15
  5. Help za PlayStation 2
    От The Jet във форум Конзоли за игра
    Отговори: 6
    Последно: 16-12-02, 15:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе