Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Какви задачи предпочитате?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #16

    Какви задачи предпочитате?

    Не мисля, че задачите се решават с SMS-и между някои "елитни" решавачи. Сигурен съм, че няма такова нещо и няма никога да го има!

    И аз съм се чувствал подтиснат от факта, че не мога да зацепя даже, докато някои плуват в свои води. Но това си е красотата на раздела!

    Понякога пренасяме ежедневното напрежение в раздела, но и това си е нормално - нямаме лоши помисли, даже - напротив! Както спомена @Krusteva едва ли има друг раздел в който да има такова разбирателство и толерантност. Понякога се чудя как ме изтрайвате, след като аз самия не се трая вече[].

    Най-хубавото е , че има нови лица с определен стил и възможности. Ще се старая да съм на тяхното ниво, но май ми става все по-трудно. Желая успех и много удоволствие на всички. Само от нас зависи - запомнете го!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #17

    Какви задачи предпочитате?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Понякога се чудя как ме изтрайвате, след като аз самия не се трая вече[].



    <div align="right">Originally posted by Wise*-*24/06/2005*:* 16:56:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Wise, ми с тези две дъщери дето ги имаш, кой няма да те трае... [][:P]. Хеле пък аз! Умирам си за момента, когато ще ме запознаеш с тези трепетни създанийца, за да си направим една тро... ъъъъ... янска война посред лято... Знаеш ли къв тен имам, а? [:P]




  4. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #18

    Какви задачи предпочитате?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">любими са ми задачите ... за Гена и Чебурашка в която Гена ставаше по-красив и по-зелен...

    <div align="right">Originally posted by Cvetanov - 22/06/2005 : 09:06:32</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Е, тази беше култова задача. Спомням си как чертаех Гена в най различен десен... ех...

    Ам, и тази за "Кой изпи бирата на Док" - №1 [:P]



    А от изброените твърдо си подкрепям чертежите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Какви задачи предпочитате?
    От Bibi във форум Логически задачи
    Отговори: 13
    Последно: 02-03-20, 18:59
  2. Отговори: 8
    Последно: 29-06-09, 23:17
  3. Отговори: 4
    Последно: 01-04-08, 13:21
  4. Каква марка GSM предпочитате
    От MIDNIGHT във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 39
    Последно: 02-03-06, 11:57
  5. ASP, PHP, JSP - Кое предпочитате?
    От jay във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-01, 21:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе