Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 27 от общо 27

Междинна - по действителен случай

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #16

    Re: Междинна - по действителен случай

    Цитат Първоначално публикувано от MitkoS
    Имаше и една фалшива греда, която доста ни поизмъчи ... перфоратори, флексове, бормашини, ел.триони...
    Аз като строителен инженер пък имам друга задачка за вас - по какво човек без съответното образование, документация, техника и опит преценява, че гредата е фалшива? По това, че успява да я премахне с гореспоменатите инструменти, че таванът не се издува като хамак след това, че не му размазва главата веднага или при следващия земетръс? Може да помислите върху това, ако са ви останали сили след обширното експертно обсъждане на варненските козирки

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #17

    Re: Междинна - по действителен случай

    Нееее,
    "Фалшива" в смисъл, че не съществува в истинската конструкция, а пък ние трябваше да я моделираме и конструираме с профилите и гипсокартона. Единствено от съображения (не мои) за естетика в интериора.
    А иначе, от четирите неща които си изброил - и четирите присъстваха (образование, документация, техника и опит).

  4. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #18

    Re: Междинна - по действителен случай

    ОК, укротявам си бесовете! Долу, ДОЛУ, казах!

  5. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #19

    Re: Междинна - по действителен случай

    Да ама сега аз съм на път да се ядосам.

    Напъвам се тук да ви развличам и разсмивам, а всичките един след друг ми се сопвате - един ме обявява за левак, друг ме праща на курсове, трети ме връща в първи клас да се науча как се държи химикалка, четвърти намеква че съм кандидат за награда "Дарвин", и т.н.

    Е как пък никой не хвана един ключ да види как се прави тая работа и да обяви - става/не става !?
    Щото аз вече се усъмних в себе си след тия критики и преди малко пробвах туй-унуй с ключа. Дланта ми е със средно статистически размери. И при всяко положение считам, че това което аз съм описал е по-безопасно, по-удобно и по-силно от това което Black Adder е описал.
    И въобще, това което е снимал Black Adder, не е захвата за тоя ключ. Пробвайте все пак, преди да пишете и критикувате отново. (И си пазете кокалчетата на пръстите докато пробвате.)

    Когато писах условието, не съм си и помислял даже, че е възможно ключа да се държи по друг начин, освен по този който съм описал. Не съм имал за цел да критикувам производителите, въпреки че като се замисля сега - за критика са, тая форма на ключа е такава поне от тридесет години, а от тогава досега доста норми за безопасност са се променили, а също така е нормално в днешно време инструментите да са в куфарче и съответно там да има подходящо отделение за по-съвременен и удобен вариант на ключа. Няма никаква причина да се поддържа толкова неудобна форма за тоя ключ.

  6. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #20

    Re: Междинна - по действителен случай

    Псувай, да ти олекне. Доказан метод в строителството. Може и мен А многознайковщината си е присъща на повечето техничари тука дето са (сме) се събрали, независимо от покритието, трябваше вече да си свикнал

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #21

    Re: Междинна - по действителен случай

    Абе не знам защо си мисля, че нито захвата предложен от MitkoS, нито захвата предложен от Black Adder са най-безопасни. Аз винаги съм хващал ключа по друг начин и не съм имал проблеми. Ама ся ме мързи да вадя дрелката, камерата, да снимам и т.д. и т.п.... Утре ако ми мине мързелот ще снимам моя захват и ще го постна.
    Че ся съм на фъстъчки и няколко пръста кехлибарено уиски.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #22

    Re: Междинна - по действителен случай

    Докато се чудех се дали да не взема отношение и аз, stekyman ми поднесе на тепсия това, което исках да пиша. Ще изчакам снимките, че сега ме чака една кехлибарена домашна гроздова...

  10. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #23

    Re: Междинна - по действителен случай

    stekyman, Lazar
    Ако не публикувате снички И в следващите две седмици, ще ви обявя за "долни и мързеливи интриганти".

    ПП. Сега се сещам, че Black Adder също публикува снимки и сигурно и той като мен с нетърпение очаква вашите.
    ПП2. А пък сега се сещам, че имате късмет, че не съм надарен с красноречието на Black Adder.


  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #24

    Re: Междинна - по действителен случай

    MitkoS, не налагай и ти тенденцията, да плашиш хорицата с мен, има си модератори за целта, тях ползвай. Аз съм човек кротък и незлоблив, не ми вменявай лоши помисли.
    М/у другото, стягайки онзи ден едно бая тънко свредълце, неусетно ръката ми зае малко по-различна поза от тази на публикуваните преди снимки, но ще изчакам другите да покажат, пък аз по-подир, да има диалог един вид.

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #25

    Re: Междинна - по действителен случай

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    ми то и аз не разбирам много, ама все си мисля, че правилния начин е този:

    Абе и аз ползвам тоя захват, ама като ти гледам износения ключ, май често си с повреден среден пръст.

  13. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #26

    Re: Междинна - по действителен случай

    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    Абе не знам защо си мисля, че нито захвата предложен от MitkoS, нито захвата предложен от Black Adder са най-безопасни. Аз винаги съм хващал ключа по друг начин и не съм имал проблеми. Ама ся ме мързи да вадя дрелката, камерата, да снимам и т.д. и т.п.... Утре ако ми мине мързелот ще снимам моя захват и ще го постна.
    Че ся съм на фъстъчки и няколко пръста кехлибарено уиски.
    Бе и аз съм на това мнение, ма реших да не разводнявам темата, и си замълчах

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #27

    Re: Междинна - по действителен случай

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Абе и аз ползвам тоя захват, ама като ти гледам износения ключ, май често си с повреден среден пръст.
    Износени са ти очилата
    Утре ще да го снимам индивидуално, с макро, на слънчева светлина, да разгледаш почти новите му зъбаци, зловещо лъщящи тук под лъчите на светкавицата
    Но иначе, благодаря че си се загрижил за тоз тъй важен атрибут - средният пръст на дясната ръка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 27-02-12, 17:55
  2. Помните ли този случай?
    От blue1 във форум Коментирай новина
    Отговори: 15
    Последно: 03-04-11, 22:28
  3. По случай 24 май
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 21
    Последно: 25-05-07, 09:37
  4. Отговори: 10
    Последно: 26-02-03, 10:26
  5. В случай на неуспешен flash
    От Cko във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 29
    Последно: 24-10-02, 20:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе