Вижте резултатите от анкетата: Каква марка прахосмукачка имате ?

Гласували
243. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Arieli

    0 0%
  • Ariete

    0 0%
  • Beko

    7 2.88%
  • Bosch

    14 5.76%
  • Daewoo

    8 3.29%
  • DeLonghi

    3 1.23%
  • Electrolux

    2 0.82%
  • Elite

    2 0.82%
  • Gorenje

    7 2.88%
  • Hoover

    3 1.23%
  • Karcher

    13 5.35%
  • LG

    27 11.11%
  • Miele

    14 5.76%
  • Moulinex

    3 1.23%
  • Neo

    7 2.88%
  • Panasonic

    9 3.70%
  • Philips

    25 10.29%
  • Rohnson

    0 0%
  • Rowenta

    24 9.88%
  • Samsung

    67 27.57%
  • Sang

    4 1.65%
  • Seres Vasilius

    0 0%
  • Severin

    0 0%
  • Siemens

    4 1.65%
  • Singer

    0 0%
Страница 10 от 66 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 979

Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    2
    #136

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте,аз също смятам да копувам прахосмукачка,попоаднах на едн сайт за прахосмукачки с марка "LAVOR",някой може ли да даде отзив за такава прахосмукачка.От сайта виждам ,че са италиански,и изглеждат надеждни.Цената също не е лоша и в момента има един модел за сухо и мокро почистване на промоция от 110 лв.Никъде тук не срещнахда се споменава тази марка,дано някой все пак има опит с такава прахосмукачка,и да сподели мнение и опит.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    9
    #137

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pipilota23
    Здравейте,аз също смятам да копувам прахосмукачка,попоаднах на едн сайт за прахосмукачки с марка "LAVOR",някой може ли да даде отзив за такава прахосмукачка.От сайта виждам ,че са италиански,и изглеждат надеждни.Цената също не е лоша и в момента има един модел за сухо и мокро почистване на промоция от 110 лв.Никъде тук не срещнахда се споменава тази марка,дано някой все пак има опит с такава прахосмукачка,и да сподели мнение и опит.
    Лавор са от класа професионални прахосмукачки, една идея по-добри от Керхер. Купувай смело. Обикновено са с по-ниска мощност, но са надеждни.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    2
    #138

    Re:Избор на прахосмукачка

    какво бихте казали за този модел -Solac Eco Apollo

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #139

    Re:Избор на прахосмукачка

    Не я бива ако се съди по информацията от следният линк http://www.otest.co.uk/p/solac-tests...0-reviews.html

  6. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #140

    Re:Избор на прахосмукачка

    Пичове,трябва да правя подарък за годишнина.Решил съм да е прахосмукачка,наскоро им здаде багажа старата и смятам да изненадам близко семейство с нещо качествено.Бош,Сименс и Миле са ми горе долу ясни,ама сега гледам едни пинизчийски И-РОБОТ и САМСУНГ са пуснали,едни малки кръгове дето сами си обикалят помещението....То хубаво си обикалят,ама вършат ли работа!?....Нямам близки или познати с такава джаджа в дома си,та затова ,моля за мнения!....Благодаря!....

  7. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #141

    Re:Избор на прахосмукачка

    Цитат Първоначално публикувано от slovaka
    Пичове,трябва да правя подарък за годишнина.Решил съм да е прахосмукачка,наскоро им здаде багажа старата и смятам да изненадам близко семейство с нещо качествено.Бош,Сименс и Миле са ми горе долу ясни,ама сега гледам едни пинизчийски И-РОБОТ и САМСУНГ са пуснали,едни малки кръгове дето сами си обикалят помещението....То хубаво си обикалят,ама вършат ли работа!?....Нямам близки или познати с такава джаджа в дома си,та затова ,моля за мнения!....Благодаря!....
    Виж тази тема: https://forum.setcombg.com/index.php/topic,38381.0.html

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #142

    Re:Избор на прахосмукачка

    ...Благодаря,сега ще и хвърля едно око!.......

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    21
    #143

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте

    Интересува ме дали някой има наблюдения върху този модел прахосмукачка ZELMER AQUAWELT 919.0SP ( воден филтър + хепа филтър) и по общо върху прахосмукачките с воден+хепа филтрация. Дилемата е между такава с воден или такава с контейнер за събраните отпадъци. Цената на зелмера е около 380 лв. Отворен съм и за други предложения.

    Благодаря

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #144

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kockopm
    Интересува ме дали някой има наблюдения върху този модел прахосмукачка ZELMER AQUAWELT 919.0SP ( воден филтър + хепа филтър) и по общо върху прахосмукачките с воден+хепа филтрация. Дилемата е между такава с воден или такава с контейнер за събраните отпадъци. Цената на зелмера е около 380 лв. Отворен съм и за други предложения.
    Прахосмучката е страхотна - С много екстри и функии. Примерно... пере килими/дамаски, мие стъкла, събира течности и т.н. Нещото, което е важно за модела е, че може да работи и с торбичка.

    П.С. Ако ползваш воден филтър, гледай да не го забравиш... че ще се развъдят нечувани животински и растителни видове.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    21
    #145

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Благодаря ти за отговора. Вече съм и собственик Да е честити на жената

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #146

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kockopm
    Благодаряти за отговора. Вече съм и собственик Да е честити на жената
    Честито, аз съм с предния модел.Прах с нея дамаска на холов ъгъл.Става, не е като пералня, но ако няма друга възможност.Поне като ползваш водния филтър във въздуха няма да изхвърля бабалюги отзад.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    17
    #147

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте. От скоро сме собственици на Hoover rush 2100 W. Съпругата ми е много доволна от представянето на прахосмукачката. От прочетеното в нета разбрах, че не е добра идеята Хепа филтъра да се пере, а е по-добре да се почиства със сгъстен въздух от компресор. Моля тези от Вас които имат подобен опит да го споделят. Явно след време ще трябва да се сменя този филтър, но никъде не открих къде се продават Хепа филтри за този модел прахосмукачки. Ако някой знае да пише или дайте идея с какво може да се замени оригиналния филтър. Благодаря предварително на всички отзовали се.

  16. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3
    #148

    Прахосмукачка Тaurus Velsatis 1600

    Здравейте !
    Имам прахосмукачка Тaurus Velsatis 1600 от която съм много доволен ,но след години употреба ми се налага да сменя телескопичната тръба и четката . Бихте ли ме насочили къде мога да намеря и да закупя части за нея ?
    Благодаря ви предварително.
    П.С Не е в гаранция вече .

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #149

    Re:Прахосмукачка Тaurus Velsatis 1600

    Добре дошъл в форума !

    Откъде е купена и на същото място няма ли такива части и аксесоари ? Иначе има такива универсални в повечето магазини , които продават такава техника !

  18. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3
    #150

    Re:Прахосмукачка Тaurus Velsatis 1600

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Добре дошъл в форума !

    Откъде е купена и на същото място няма ли такива части и аксесоари ? Иначе има такива универсални в повечето магазини , които продават такава техника !
    Ами от Техномаркет Пикадили парк Варна но той е закрит от една година.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1312709251[/time]_________________________________________________

    Питал съм в други вериги на техномаркет , но отговорът е ,че нямат части.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 66 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От huba-buba във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 274
    Последно: 29-02-24, 11:16
  2. Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 76
    Последно: 29-12-23, 20:37
  3. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 20:28
  4. Хладилници / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 50
    Последно: 02-06-20, 22:20
  5. Епилатори / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От Zornitsa_S във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 06-09-15, 18:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе