Вижте резултатите от анкетата: Каква марка прахосмукачка имате ?

Гласували
243. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Arieli

    0 0%
  • Ariete

    0 0%
  • Beko

    7 2.88%
  • Bosch

    14 5.76%
  • Daewoo

    8 3.29%
  • DeLonghi

    3 1.23%
  • Electrolux

    2 0.82%
  • Elite

    2 0.82%
  • Gorenje

    7 2.88%
  • Hoover

    3 1.23%
  • Karcher

    13 5.35%
  • LG

    27 11.11%
  • Miele

    14 5.76%
  • Moulinex

    3 1.23%
  • Neo

    7 2.88%
  • Panasonic

    9 3.70%
  • Philips

    25 10.29%
  • Rohnson

    0 0%
  • Rowenta

    24 9.88%
  • Samsung

    67 27.57%
  • Sang

    4 1.65%
  • Seres Vasilius

    0 0%
  • Severin

    0 0%
  • Siemens

    4 1.65%
  • Singer

    0 0%
Страница 7 от 66 ПърваПърва ... 567891757 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 979
Like Tree107Одобрявам

Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    5
    #91

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Благодаря за линка, но там няма ръководството, което ми е нужно. ТОва беше първият сайт, в който търсих. Намерих на чешки и го преведох почти нацяло. Но явно ми убягват някои неща. Почти всичко съм разбрала, само не мога да я накарам още да смуче като обикновена прахосмукачка. Индикаторът светва, че е готова, започва и няма и 10 секунди спира. И така, сега ще търся за този проблем.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #92

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Да се похваля и аз с новата си придобивка VAX Power 2 Pet U90-P2-P... Да спомена само, че у дома навсякъде е застлано с килими пътеки, жена ми и дъщеря ми са с дълги и гъсти коси, малкия бандит вилниее навсякъде у дома и сее каквото където му хареса. До преди този момент ползвах едно ДЕУ 1800вата/440вата-всмукателна мощ, което не ме удовлетворяваше как работи, не прибираше космите /те верно не са малко/, трябваше да се повтатя и потретя докато прибере всичко, докато се почисти целия апартамент, загравяше и изключваше ... Може би то не е виновно, просто нашите изисквания бяха по високи и натовареноста на жилището по-интензивна. С покупката на гореспоменатото животно нещата се промениха драстично... буквално с едно минаване обира всичко, не съм вярвал, че това може да се случи у дома, обръща "косъма" на килима и вади неиморерно много количесвто пепел, не прощава на нищо. Интересно защо ДЕУ-то, което имах, макар че вдигаше килима не можеше да обере толкова добре, а този ВАКС, го дават 180вата-въздушна струя /каквото и да значи това/ и жъне като комбайн... буквално за 10 мин минал навсякъде, има 10м кабел и е учудващо маневрен за 7-тя си килограма. Единствено което не харесвам е много ама много шумен ... Доволен съм от направения избор!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    82
    #93

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    И аз си чакам новата придобивка :

    http://www.homebase.co.uk/webapp/wcs...Number=4064190
    След като я пробвам ще докладвам!!

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    5
    #94

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Браво на вас, да сте живи и здрави да си ги ползвате. Аз все още се мъча с новата си прахосмукачка и не мога да я пусна да смуче.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    82
    #95

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Досега щях да съм писала а Hoover
    Няма да ти откажат. Така преди няколко години си купихме пералня със сушилня Хувър секънд хенд. Естествено без ръководство. Писах им и ми го изпратиха по пощата даже с поздравления !

    П.П. То сигурно са изпаднали в див възторг,че тук се продават стари тяхни модели


    П.П. 2: Ето оттук може да си вземете английски прахосмукачки VAX :

    http://stop2shop.eu/index.php?cPath=71_83

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    82
    #96

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Придобивката пристигна вчера.
    Е смуче като дзвер И то само с обикновената четка. Турбото не съм я пробвала още,защото от лятото още не са застлани килимите и пътеките.
    Бях чистила / и мила след това / паркета в неделя вечерта.Снощи минах за проба - събра една шепа прахоляци и мъх.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    5
    #97

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Блазе ти, Розичка! Искрено ти завиждам. Радвай се на новата си придобивка. Сега ще чистиш с мерак. Писах на Хувър, ще чакам отговор от тях.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    82
    #98

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Не, моля те-не ми завиждай!!
    Та твоята е няколко класа нагоре-то циклонен филтър, то мокро почистване, то с пара...ехеее
    Ще видиш като я подкараш

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    82
    #99

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Depest, пратих ти мейл.
    Май във втория е това,което търсим !

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    5
    #100

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Колеги, сега стоя пред дилемата за ремонт на Хувъра или нова прахосмукачка, който ще ми струва около 230 лева. Дайте съвет.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    286
    #101

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Зависи колко ще ти струва (230 лв.) и за колко време ще е ремонта. Както и колко ще ти струва новия!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    2
    #102

    Re:Избор на прахосмукачка

    Здравейте!От близо 3 седмици се чудех каква прахосмукачка да си купя,та да ми върши работа повече години.Преди имах LG за около 80 лв,но се счупи,няма и 2 год. откакто е купена.Още на 6-ия месец й паднаха оборотите и започна да вие като вълк,после й се разкъса постоянната торбичка.Не знам дали направих правилен избор,но вчера си купих Електролукс ErgoEasy ZTI7635 2000 W за 179 лв.Хора,ако щете вярвайте,но на около 600 W отлепва килима от земята.Има резервен Хепа филтър,турбо четка и всички останали четчици.Дано да съм късметлийка с покупката!



  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    2
    #103

    Re:Избор на прахосмукачка

    Не пускай 2 поредни мения!
    Ако искаш да добавиш нещо - редактирай си горното
    Крис

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    1
    #104

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения


    здравейте, бихте ли ми препоръчали прахосмукачка до 100 лв.Нямам много опит, а искам да си взема читава.Знам че парите не са мн, но все пак ще се радвам да ме ориентирате кам що годе някое евтино, но качествено моделче.Мерси предварително!!!

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,291
    #105

    Re:Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    И аз да помоля за същото, само че се прежалих с 50лв. повече от колегата - до 150лв.
    Има примерно едно LG на промоция в Техномаркет с Turbo четка за 109лв. Има ли смисъл от такова нещо и няма ли да къса килимите? Или тя се ползва само за мокет? Гледах Samsung в този ценови диапазон с разни циклони за едри боклуци. Вършат ли си работата или е само рекламен трик?
    Изискванията ми са да чисти добре (за цената си), смукателна мощност 300-350W, колкото може по-безшумна. Като им гледам спецификациите обаче, всичките са 79-80db. Тези с Hepa filters са по-скъпички, а и май консумативите им са солени. Кое е по-добре според вас -с торбичка или с контейнер да е?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 66 ПърваПърва ... 567891757 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От huba-buba във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 274
    Последно: 29-02-24, 10:16
  2. Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 76
    Последно: 29-12-23, 19:37
  3. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 19:28
  4. Хладилници / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 50
    Последно: 02-06-20, 21:20
  5. Епилатори / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От Zornitsa_S във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 06-09-15, 17:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе