Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 69
Like Tree1Одобрявам

Gaggia Evolution Espresso

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    161
    #46

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    ако развиеш чучура няма нужда от пластмасовата джаджа.не пръска повече - просто тече една тънка струя от единствената дупка на кремадиска и се пени много яко...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    9
    #47

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    всъщност малкият пластмасов накрайник, каква роля играе?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    161
    #48

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    без него ако е с кремадиск пръска настрани от чучурите/може да пробваш без него и чучура/.Ако няма кремадиск т.е. стандартна цедка не се ползва пластмасовия накрайник.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #49

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Забавлявате се тука, ама ако си бяхте взели Saeco, просто щяхте да пиете кафе.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #50

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Бе Касапе,бях се засилил да взема и аз Саеко(от тия 180 лв),ама фанах че питах авер,който се занимава с такива ми ти работи;та той рече,че Саеко не са лоши,ама по-добре да си взема роботче втора употреба,че "дръжките"(така ги нарече тоя тип кафе машини) били беля,а роботчетата били по-изпипани.Да му се невиди и ...

  7. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #51

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Аз да си призная, имам и роботче. Много блага работа е, ама нищо не може да се сравни със съботното сутрешно кафенце, направено от старата Via Veneto Deluxe и поднесено в леглото. Мммм...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #52

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Аз да си призная, имам и роботче. Много блага работа е, ама нищо не може да се сравни със съботното сутрешно кафенце, направено от старата Via Veneto Deluxe и поднесено в леглото. Мммм...
    Касапе,че си прав-прав си...,ама зависи от кого.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    161
    #53

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Аз да си призная, имам и роботче. Много блага работа е, ама нищо не може да се сравни със съботното сутрешно кафенце, направено от старата Via Veneto Deluxe и поднесено в леглото. Мммм...
    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Касапе,че си прав-прав си...,ама зависи от кого.
    Пробвай новите ФилипсСаеко и ще се разочароваш - далече са от Via Veneto Deluxe

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    9
    #54

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    те всичките са един дол дренки, ама....като се набутахме...., а и днешно време кой ще ти направи нещо хубаво...всичко е шир потреба. в един завод 20 различни фирми правят, сглобяват, разлика цената само...колите и те така...
    да се вайкаме, няма смисъл...

  12. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    1
    #55

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Цитат Първоначално публикувано от bicubic
    Пробвай новите ФилипсСаеко и ще се разочароваш - далече са от Via Veneto Deluxe
    Приятел! точно Филипса си е чист Via Veneto със сменен дизайн , още нищо не са объркали Филипс , може би по-нататък .
    Моят дългогодишен опит е с KRUPS VIVO , и преди да си взема филипса(а исках Via Veneto, но ги нямаше вече) съм си пил шварц кафе според мен, със саекото започна да мирише по 2 часа на кафе във вкъщи , и определено С разпененият каймак вкарва повече от самото кафе, просто си правиш явна разлика. А мога да си представя само GAGGIA как ще го прави, би трябвало да е с по малък , но кремообразен каймак ...

  13. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    9
    #56

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    GAGGIA sa mnogo izvesten proizvoditel na mashini
    no osven s krema disk drugo kafe koeto da ti haresa ne mojesh da si napravish

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    161
    #57

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    за кафе без кремадиск трябва хубава кафемелачка.
    Не съм убеден че 8323 на Филипс и Via Veneto са еднакви- филпса е с бойлер неръждавейка а Via Veneto е с алуминиев.Кафето от Via Veneto става по-наситено и по-плътен каймак - не знам защо...

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #58

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Ръкохватките са еднакви. Но понеже са разглобяеми може да се сложи по-твърда пружина на клапанчето. Така ще се вдига по високо налягане в въкохватката. Не е лоша идеята да потърся друга пружина.

  17. Novice
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    7
    #59

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    След няколко дена вече схванах някои тънкости на 8323. Получавам по-гъст каймак, без пяна и мехурчета, като слагам малко повече кафе в цедката, отколкото е необходимо обикновено за една доза. Става по-силно, с плътен равномерен каймак (захарта е ясно, че не потъва, а се задържа върху каймака). Обратното, малко кафе - повече пяна и по-слабо кафе. Ползвам кафемелачка КРУПС. Върши работа, макар да изглежда не много надеждна. Лесно мога да определям силата, вкуса, каймата, пяната - всичко това прави тази машина много уникална за мен. А иначе не смятам ФИЛИПС за недостатък, напротив - имам и други уреди от тази марка, които изглеждат "вечни" (поне с днешна дата) и с отлично качество. Така че съм от почитателите на марката.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #60

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Старата ми машинка Saeco Via Venetto сдаде багажа след около 3 години употреба и се сдобих днес с нова машинка - Gaggia Evolution Espresso.
    Бях се наканил да дам повечко пари за кафе автомат, но се разколебах. Евтините под 1000лв приличат на пластмасови детски играчки, а и думичката Philips до Saeco ме дразни силно - не понасям тази марка.
    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Shmi... винаги съм бил фен на Saeco, не ме разбирай погрешно. Във Philips Saeco ме дразни Филипса, а не Саекото. Тази марка е невероятна кочина за мен, което не значи, че вече са успели да скапят качествените Saeco машини. Просто... не искам уреди, на които пише Филипс в къщи
    КрИс - като не понасяш Филипс защо си купи такъв телевизор ? я ми го подари

    Филипс купиха компанията и смениха част от ръководството - нищо повече
    http://www.saeco.philips.com/
    http://www.philips.bg/c/espresso/182444/cat/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам UPS MGE Evolution
    От sevo77 във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 22-07-13, 13:10
  2. JAMO S-606 HCS или ELTAX Evolution 5.2
    От briton във форум Тонколони
    Отговори: 4
    Последно: 16-11-12, 14:17
  3. PARROT CK3000 EVOLUTION
    От landor във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 23-09-12, 21:26
  4. Продавам Creek Evolution 2
    От Arson във форум Продава
    Отговори: 14
    Последно: 29-05-12, 22:35
  5. Turok Evolution и Direct3D
    От Tecno във форум ИГРИ
    Отговори: 11
    Последно: 19-11-03, 09:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе