Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 69

Gaggia Evolution Espresso

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #31

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Ми как, как... Ей тъй! Поръчах си я на сляпо - умерих.
    Ревюта и обзори не ми се пишат в популярните сайтове. Предпочитам тук да споделя.

    П.С. Можеш да я намериш под името "Espressione Professional Conical Burr Coffee Grinder"
    Това е мелачка с коничен нож. Незнам защо, но напоследък мелчаките с плосък нож са по полулярни и има всякакви размери ножове за подмяна. На моята трябва вече да се смени конуса ама дали ще намеря резервен незнам. И двата типа мелачки си имат предимства и недостатъци.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    12
    #32

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    За коничните ножове звънни в сервизите на гаджия или си поръчай от интернет. А иначе вие регистрирахте ли си машинките в сайта на гаджия за удължаване на гаранцията с два месеца. Пише че и подаръци давали. Ей тук може да видиш иначе http://www.espressoparts.com/

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #33

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Подаръкът... не ти трябва

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    12
    #34

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Еееми добре, ще взема само гаранцията

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    9
    #35

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Здравейте на всички,
    преди 2 дни си купих от технополис GAGGIA esspreso pure поради същата причина със SAECO VIA ....., която вече е на доста години и плачеше за смяна.
    Пробвам с 5 вида вече кафе, обаждах се на вносителите за консултации, ей кафето все изглежда като шварц-а. Ни каймак, ни вкус. Ако вземеш много ситно смляно, не иска да тече, едвам капе, едрото изглежда като варено. Вносителя ми предлага тяхно кафе и крема диск. Саекото беше само крема диск и кафето изглеждаше страхотно. Жена ми смята че тази нова кафе машина е най-голямата глупост която сме купували. Чета из форума за кафемелачка - АБСУРТ, преди и без нея си пиех добро кафе.
    Ако някой е намерил тайната на успеха за хубаво кафе да каже, ако ли не след 2 дни им я връщам и да я правят каквото искат. Благодаря Ви

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #36

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Хм, всички нови модели трябва да са с крема диск?
    Моята е с такъв и може да се каже, че му хванах цаката.
    Става добре с повечето видове купешко смляно кафе, струващо над 5лв за 250гр и смляно на мока - за еспресо машина.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    12
    #37

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Аз мога да кажа че вече си пия перфектно кафенце. Купих си като допълнение две цедки без крема диск и ей такава чучурка http://www.caffeforte.com/media/cata..._dbl.spout.jpg, която замени пластмасовата. Определено мога да кажа че без свястна кафемелачка няма да стане номера. С няколко кафета съм пробвал и всяко си иска различна настройка на едрината. Много важно е и силата на натиск при пресоването на кафето в цедката. На който не му се занимава по-добре да си ползва крема цедката.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #38

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Определено не искам да робувам на една кафе машина, да я обзавеждам с мелачка, по-скъпа от нея, при всяко ново кафе да се чудя как да го меля и как да го пресовам.
    Просто не е моето разбиране за удоволствие... Хората ненапразно са измислили крема диска и той върши прекрасна работа.
    Аз също се радвам на добро кафе от Gaggia-та за моя вкус, без да изпадам в крайности. Тук се опитахме да изкараме машината прекалено претенциозна, което не отговаря на истината. Идеална си е и за простосмъртни любители като мен, просто трябва известно време докато й схванеш чалъма.

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    9
    #39

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Dnes chakam da mi izpratiat krema diska. Dano vida na keto da izglejda sviasno.

  12. Novice Аватара на al4u
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    4
    #40

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    @stardido,
    не бързай да отписваш машинката,дай и време да се разработи...трябва да и направиш 20-30 кафета,поне... Използвай кирилицата!

  13. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    9
    #41

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    след 20-30 кафета по-доволен ли ще съм?
    значе ли това да не използвам крема диска занапред с оглед по чисто класическо еспресо?

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #42

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    ... ти прецени дали да го ползваш или не. Вече си в най-доброто положение, ще имаш и крема диск, имаш и обикновенна цедка - експериментирай. Какво значи по-чисто еспресо - крема диска не ти добавя "мръсни" съставки, просто го разпенва.
    Не робувай на понятия, а намери най-добрия вкус за теб.

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    9
    #43

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Ок....

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    161
    #44

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    Сигурен ли си че е без кремадиск.От 1г насам всички Gaggia са с кремадиск/ одолу цедката е само с един тесен отвор а не като цедка на душ/.Ако ти пратят вносителите крема диск пробвай с развит чучур как е пяната...

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    9
    #45

    Re:Gaggia Evolution Espresso

    когато е развит чучура няма ли да пръска повече? пък ти така ракохватката изглежда по грозна...
    пласмасовата джиджавка винаги трябва да е там нали?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам UPS MGE Evolution
    От sevo77 във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 22-07-13, 14:10
  2. JAMO S-606 HCS или ELTAX Evolution 5.2
    От briton във форум Тонколони
    Отговори: 4
    Последно: 16-11-12, 15:17
  3. PARROT CK3000 EVOLUTION
    От landor във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 23-09-12, 22:26
  4. Продавам Creek Evolution 2
    От Arson във форум Продава
    Отговори: 14
    Последно: 29-05-12, 23:35
  5. Turok Evolution и Direct3D
    От Tecno във форум ИГРИ
    Отговори: 11
    Последно: 19-11-03, 10:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе