Страница 13 от 19 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 275
Like Tree32Одобрявам

Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    25
    #181

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Приключих по темата.Клипове си гледайте Вие, ако желаете.
    Аз отдавна съм приключил по темата ама се кефя на професори които пускат безплатни лекции из всички теми на форума.

    Лека вечер Ви желая.

    Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #182

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    След като много хора си купуват роботи, явно
    вършат работа и са доволни. Не зная защо Вие натрапвате своето мнение, че всичко е реклама и боклук, но това съвсем не е така. Всеки има право на собствена преценка, дано да е от опит.

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #183

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dnedkov Виж публикацията
    След като много хора си купуват роботи, явно
    вършат работа и са доволни. Не зная защо Вие натрапвате своето мнение, че всичко е реклама и боклук, но това съвсем не е така. Всеки има право на собствена преценка, дано да е от опит.
    И аз бях предубеден до преди 2-3 години ама след като се сдобих с робота - промених си мнението! Доста облекчава живота на домакинята
    Apeev одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #184

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    В случая, нашият живот
    ivodivo одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #185

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dnedkov Виж публикацията
    В случая, нашият живот
    Не се знае щото има все пусни робота!
    Но пък дори да си гледаш как чисти а ти си пиеш питието - направо релакс!
    dnedkov одобрява това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #186

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    И аз бях предубеден до преди 2-3 години ама след като се сдобих с робота - промених си мнението! Доста облекчава живота на домакинята
    Защо само на "домакинята". Това, че някои си имат жени-прислужници, не означава че всички са така. Някои сме сами или сме почиствали собственоръчно с прахосмукачката и преди да останем сами.
    Gena_bs одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,253
    #187

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Само за информация - погледнете забележката, написана в новата брошура на ТП за iRobot Roomba.
    Сигурно има и други ограничения в зависимост от използвани технологии в различните марки и модели роботи.
    Та моят съвет е преди да купувате каквато и да е било техника подробно да се запознаете с Инструкцията за експлоатация, монтаж и т..н. За да сте наясно дали продуктът съответства на вашите нужди. За да не останете разочаровани след покупката, подведени от различни източници на информация. Най-вече от маркетинговите похвати на производители и вносители.
    VanDan и Apeev харесват това.

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #188

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Ей дето се появиш и хейтиш!
    Не видях отговор на питането ми и на цифрите ми, само общи приказки.Ако имаш становище, говори по същество, клишетата си ги запази.
    Gena_bs одобрява това.

  11. ayl
    ayl е офлайн
    Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    406
    #189

    Отговор: робот-прахосмукачка

    Каква е забележката в Румба инструкцията?
    Питам защото и аз, като типичен българин, "всичко знам и инструкции не чета". Та следвах само quick to-do листа.

  12. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    286
    #190

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    "Черните полета" са им проблеми на тия роботи...
    "Мислят" си, че ще паднат и не пристъпват в тъмни/черни участъци...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    90
    #191

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Ние имаме килими във всяка стая и в коридора, не са черни, но има и такива участъци и нямаме никакви проблеми с това. Нямаме изцяло черен и не мога да кажа как е, но черни участъци не я притесняват, до сега пред нищо не се е спирала.

  14.  
     
  15. dss
    dss е офлайн
    Junior Member Аватара на dss
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Варна
    Мнения
    98
    #192

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Помогнете в избора! iRobot Roomba 980 или 966? Стари модели с история и интелигентна работа или новият iRobot Roomba Е5?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #193

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Незнайно защо мислиш така, след като изобщо не ме познаваш, но простено да ти е.Критерий е подналягане над 210-230 милибара при дебит над 70 литра/секунда.Всичко друго е за привличане на клиента.
    edi1, машините в тази тема "Прахосмукачка робот" нямат нищо общо с машините от другата подобна тема Прахосмукачки".
    Замисълът, функционалността и дизайна им е различен. Първите допълват вторите. И намират своето място на пазара (за домашни уреди - да подчертая) не заради всмукателна мощност и перфектно почистване, а преди всичко заради комфорт и удобство.
    Що се касае до самото почистване - малките роботи не разчитат единствено на миниатюрното си компресорче да създаде необикновено подналягане (такова, че да залепнат за пода и да започнат да се влачат като охлюви), а разчитат на добрите стари валяци да свършат черната работа. Та, истината е някъде по средата.
    Цитат Първоначално публикувано от Shimbadze Виж публикацията
    "Черните полета" са им проблеми на тия роботи...
    "Мислят" си, че ще паднат и не пристъпват в тъмни/черни участъци...
    .... и докато имат тази "мисла", също и започват да удрят с бъмпера у черни стени (напр. мебели/корнизи в цвят венге)... Инфрачервените диоди по дъното и по бъмпера им не рефлектират сигнала си от черни повърхности - особено матирани. Проблемът е в дължината на IR и могат да го решат елементарно с подмяна на няколко датчика.

  17. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #194

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Така е, но от къде тръгна всичко.Имаше твърдения, как видиш ли робота се справял с всяко предизвикателство.И понеже не е така, и някой човек, незапознат с материята чете, после може да остане изненадан, попитах дали някой е минавал след робота с прахосмукачка.Веднага недков се мъчеше да ми обяснява, че след прахосмукачка все едно не било чистено и робота почистил.От там тръгна спора.Просто не обичам неистини.За мързелуването при наличие на робот не споря.

  18. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #195

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Така е, но от къде тръгна всичко.НИмаше хвалби, как видиш ли робота се справял с всяко предизвикателство.И понеже не е така, и някой чете, после може да остане изненадан, попитах дали някой е мнинавал след робота с прахосмукачка.Веднага недков се мъчеше да ми обяснява, че след прахосмукачка все едно не било чистено и робота почистил.От там тръгна спора.За мързелуването при наличие на робот не споря.
    Ползвал ли си робот, че пишеш тук така генерално за роботите?
    Аз пък смея да твърдя, че почиства много добре (за моя модел имам наблюдния) откритите пространства и е напълно достатъчно, като качество на почистване за хора без алергии! Виж покрай стените (донякъде), краката на мебели не е така! Но там минаваме с ръчната машина и си спестяваме от монотонните тигели напред назад... Като недостатък за робота ми е - след всяко почистване се налага да се почисти контейнера, четките и предварително да сме обезопасили цветя да не висят така че да бъдат засмукани от робота, да няма кабели по земята и ниски пространства - точно колкото е височината на робота че се заклещва ако има такива...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 19 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От eye_contact във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 978
    Последно: 04-12-23, 18:49
  2. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 19:28
  3. Отговори: 1
    Последно: 30-06-14, 19:54
  4. Робот прахосмукачка Agama 530A
    От brian198686 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 02-09-13, 21:19
  5. Кухненски робот, блендер и миксер / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 17:03

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе