Страница 11 от 19 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 275
Like Tree32Одобрявам

Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    36
    #151

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Бяха пуснали една в Lidl Silvercrest SSRA1, смятам да пробвам с нея, мисля, че има останали бройки.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #152

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от vsterev Виж публикацията
    Бяха пуснали една в Lidl Silvercrest SSRA1, смятам да пробвам с нея, мисля, че има останали бройки.
    ... и няма да сбъркаш - ще имаш 3 години гаранция, а и ако не ти хареса - ще можеш да я върнеш след като я пробваш у вас.
    Този модел е всъщност фейслифт на ILIFE A6 - надежден и с евтини части/консумативи, които можеш да си поръчваш и от алиекспрес примерно.
    Ако я вземеш - чакаме отзиви.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    36
    #153

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Kaar Виж публикацията
    ... и няма да сбъркаш - ще имаш 3 години гаранция, а и ако не ти хареса - ще можеш да я върнеш след като я пробваш у вас.
    Този модел е всъщност фейслифт на ILIFE A6 - надежден и с евтини части/консумативи, които можеш да си поръчваш и от алиекспрес примерно.
    Ако я вземеш - чакаме отзиви.
    Взех я доволен съм, чисти добре, даже може да се каже, че надмина очакванията ми, приложението работи и може да я пускаш дистанционно има си дневник, от където можеш да настройваш кои дни да се пуска и кои не. Минус е че няма карта, от където да можеш да видиш какво е почистила и да и определе зони на чистене, но всико друго си е ок.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #154

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от vsterev Виж публикацията
    Взех я доволен съм, чисти добре, даже може да се каже, че надмина очакванията ми, приложението работи и може да я пускаш дистанционно има си дневник, от където можеш да настройваш кои дни да се пуска и кои не. Минус е че няма карта, от където да можеш да видиш какво е почистила и да и определе зони на чистене, но всико друго си е ок.
    Честита покупка, със здраве да я ползвате!
    Не се притеснявай за картата, имам модел и с карта и без карта, ама се случва като погледнеш картата - уж минала навсякъде, пък като погледнеш пода - тук там останал боклук...
    Би трябвало да имаш в комплекта виртуална стена, което е достатъчно за отделяне на зона.
    Един съвет за модела ти - като напълни контейнера и тръгнеш да го изпразваш, почиствай 3 неща редовно - четки, валяк и филтри. Но най-важното (което не го пише в упътването) - изваждай трасиращото колелце отпред и щателно изчиствай праха както по него, така и в нишата му, където лежи (там са диодите за определяне на изминато разстояние). Ако прахосмукачката ти някога започне да се върти, спира-тръгва и др. аномално поведение - то е предимно заради запрашено колелце.

  6. ayl
    ayl е офлайн
    Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    406
    #155

    Отговор: робот-прахосмукачка

    Купих iRobot Roomba i7. Ще пиша отзиви като я видя как се справя. Засега знам само, че не може да качи праговете на двете ми бани с по 3 см височина. Иначе първата обиколка е направена и събра доста боклук.

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #156

    Отговор: робот-прахосмукачка

    Цитат Първоначално публикувано от ayl Виж публикацията
    Купих iRobot Roomba i7. Ще пиша отзиви като я видя как се справя. Засега знам само, че не може да качи праговете на двете ми бани с по 3 см височина. Иначе първата обиколка е направена и събра доста боклук.
    Честито!
    Високи са праговете...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    90
    #157

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Аз взех Xiaomi Roboroc s50 изненадам съм от способностите и, справя се с всяко едно предизвикателство, очарован съм. Само не мога да разбера, как определя колко време да чисти. Една и съща стая, цикъл след цикъл, винаги времето е различно и то разликата не е от минута две, а някой път отива на десет минути.
    ivodivo одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #158

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Минавали ле сте след робот с прахосмукачка.Ако не сте, минете да видите за какво става дума.
    tanatos одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #159

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от valentyno Виж публикацията
    Аз взех Xiaomi Roboroc s50 изненадам съм от способностите и, справя се с всяко едно предизвикателство, очарован съм. Само не мога да разбера, как определя колко време да чисти. Една и съща стая, цикъл след цикъл, винаги времето е различно и то разликата не е от минута две, а някой път отива на десет минути.
    Какво се случва ако има кабели от зарядни или цветя стигащи до пода?

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #160

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Минавали ле сте след робот с прахосмукачка.Ако не сте, минете да видите за какво става дума.
    Каквото става и на обратно. Пускам робота след прахосмукачката, все едно не е чистено.

  13. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #161

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Тези приказки на някой друг.Колко милибара подналягане има робота ти /30-40 стига ли/ и какъв е дебита, да чуя.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #162

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Нямам намерение да се обяснявам и доказвам. Тествал съм го, затова го казвам.

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #163

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Твоя воля, само не заблуждавай хората, че си купуват панацея.Ти явно си поредния, за чийто робот физиката не важи., понеже с мижавите 20 милибара и нищожни дебити вършите работа на 200-300 милибарови машини и дебити от порядъка на 70 литра/секунда.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #164

    Отговор: Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Вкъщи съм изцяло само на ламинат и почистването на робота е предостатъчно. Пускам всеки ден, а алтернативната прахосмукачка веднъж на 2-3 седмици (колкото да обера праха зад шкафове и ниши). Дали е панацея или не, всеки собственик на робот ще си прецени.
    Shimbadze и ivodivo харесват това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    25
    #165

    Отговор: робот-прахосмукачка

    За 15 години съм съм сменил няколко модела на "iRobot", притежавам и "Rainbow" почистваща система. Като ползвател мога да кажа, че панацея не съществува но и двата продукта си имат своите плюсове и минуси.

    Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk
    ivodivo одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 19 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От eye_contact във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 978
    Последно: 04-12-23, 18:49
  2. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 19:28
  3. Отговори: 1
    Последно: 30-06-14, 19:54
  4. Робот прахосмукачка Agama 530A
    От brian198686 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 02-09-13, 21:19
  5. Кухненски робот, блендер и миксер / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 17:03

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе