Резултати от 1 до 6 от общо 6

Избор на безжична (акумулаторна)прахосмукачка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    94
    #1

    Избор на безжична (акумулаторна)прахосмукачка

    Здравейте, не видях никъде да са обсъдени въпросните прахосмукачки, а в магазините за техника има доста богат избор. Пускам темата за да се обсъдят конкретни марки/модели, кои стават и защо, от кои няма смисъл и т.н.
    Този пост е редактиран от vladko33; 01-02-18 в 22:23.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #2

    Отговор: Избор на безжична (акумулаторна)прахосмукачка

    Зависи за какво ще я ползваш.Тези с вградени батерии стават за бързо и малко почистване - нещо разсипано.Батериите им обикновено изкарват гаранцията на самия уред - 2 до 3 години.След това - нови.Ако могат да се сменят и знаеш как,взимаш такава.Мощността им е малка - 55-60 W,така че не очаквай чудеса.Конкретни марки не знам - имал съм 1,взета от Лидл - изкара си гаранцията и батериите сдадоха багажа.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    94
    #3

    Отговор: Избор на безжична (акумулаторна)прахосмукачка

    Определено нямам предвид модели за почистване на покривки.Заглеждам Dyson , които съвсем не се вписват в описанието ти....около 400ватови и с доста добри показатели, както и някои модели на Rowenta и Philips. Но ми се иска мнение на хора, използващи вкъщи такива уреди

  5. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #4

    Отговор: Избор на безжична (акумулаторна)прахосмукачка

    Аз ползвам две прахосмукачки - робот за плодовете и ръчна с батерия за всичко останало. Имам два дома и по две от всяка. Мощността при ръчните има значение. Колкото по-мощна, толкова по-добре. Тази която ми харесва повече е модел на black and decker CHV1410L с 16 волтова батерия. Ползвам я от 14 месеца и съм доволен.
    После взех singer hvc 144D

    https://www.pazaruvai-lesno.bg/praho...r-hvc144d.html

    Не е толкова добра като другата. Лично за мен не дърпа достатъчно, бавно се зарежда батерията, тежка е и по-трудно се чисти. Аз не бих взел ръчна прахосмукачка с по-малко напрежение от 16v. Даже 18 би било по-добре. Сингер имат такъв модел hvc 180D на 18 волта, но не беше наличен никъде в България, когато купувах. Сега майче го има наличен

    https://www.pazaruvaj.com/prahosmuka...0d-p316929087/

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Apr 2018
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    17
    #5

    Отговор: Избор на безжична (акумулаторна)прахосмукачка

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Аз ползвам две прахосмукачки - робот за плодовете и ръчна с батерия за всичко останало. Имам два дома и по две от всяка. Мощността при ръчните има значение. Колкото по-мощна, толкова по-добре. Тази която ми харесва повече е модел на black and decker CHV1410L с 16 волтова батерия. Ползвам я от 14 месеца и съм доволен.
    После взех singer hvc 144D

    https://www.pazaruvai-lesno.bg/praho...r-hvc144d.html

    Не е толкова добра като другата. Лично за мен не дърпа достатъчно, бавно се зарежда батерията, тежка е и по-трудно се чисти. Аз не бих взел ръчна прахосмукачка с по-малко напрежение от 16v. Даже 18 би било по-добре. Сингер имат такъв модел hvc 180D на 18 волта, но не беше наличен никъде в България, когато купувах. Сега майче го има наличен

    https://www.pazaruvaj.com/prahosmuka...0d-p316929087/
    Разкажи малко повече за робота!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #6

    Отговор: Избор на безжична (акумулаторна)прахосмукачка

    Много хубава тема.
    И аз искам да закупя мини прахосмукачка батерии.
    Основно детето да си играе с нея да е лека и от време на време да чистя колата с нея.

    Като гледам разумен бюджет е под 100лв споделете лични впечатления.

    Благодаря!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Прахосмукачка робот / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От huba-buba във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 274
    Последно: 29-02-24, 10:16
  2. избор на прахосмукачка
    От tonycom във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 5
    Последно: 02-09-15, 10:17
  3. Отговори: 3
    Последно: 08-01-15, 21:21
  4. Акумулаторна отвертка
    От Ronny77 във форум Домашен майстор
    Отговори: 39
    Последно: 21-11-14, 14:49
  5. Избор на безжична мишка
    От dmitry във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 27-11-08, 19:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе