Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 96

Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #31

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Angry birds са страхотно зарибяващи, голям съм им фен.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    5
    #32

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Зачудвам се да си купя този таблет може ли някой да ми каже няколко неща който така и не разбрах от цялата информация за него. А те са GPS-a може ли да се ползва без интернет ? и Кака се дъжи флаш плеара на във сайтовете от България и чужбина за тест може да се вземата видео стриймин сайтовете като VBOX7 и Metacafe ще съм ви много благодарен ако ми отговорите на въпросите а също и да кажете кой ви е харесало и кое не в таблета. благодаря предварително

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #33

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    GPS-ът разбира се може да се ползва без интернет.
    Флаш плеъра си работи, независимо с какви сайтове...

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #34

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    GPS-ът разбира се може да се ползва без интернет.
    мдам, това е щото е с технология A-GPS трябва му обхват на 3G или EDGE.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #35

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    GPS-ът разбира се може да се ползва без интернет.
    Кой софтуер ползваш за целта?

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    6
    #36

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Здравейте!
    Много харесвам таблета! Фен съм на всичко епълско, но този таблет ми харесва повече от на епъл.
    Не разбирам много и затова искам да ви попитам, може ли на този таблет да се четат книги на български език? За мен е важно.
    Благодаря

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #37

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Цитат Първоначално публикувано от KonanVarvarina
    Кой софтуер ползваш за целта?
    Sygic Aura 2.0

    Цитат Първоначално публикувано от happythought
    Здравейте!
    Много харесвам таблета! Фен съм на всичко епълско, но този таблет ми харесва повече от на епъл.
    Не разбирам много и затова искам да ви попитам, може ли на този таблет да се четат книги на български език? За мен е важно.
    Благодаря
    Естествено

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange
    мдам, това е щото е с технология A-GPS трябва му обхват на 3G или EDGE.
    ??? Това ако не е опит за шега е... доста непросветено.
    За н-ти път хората тук бъркат понятието aGPS. Разберете, че в общия случай, както и в конкретния - това е допълнителна функция и удобство, което не пречи на вградения GPS да работи без нея!

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    5
    #38

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    КрИс благодаря за отговорите.Имам още идин при нормална употреба колко му издържа батерията. Питам защото по ревютата пишат само тея толква рекламирани 7 часа но това е при видео ако примерно се ползва 3G интернета по активно колко долу горе може да изкара. Или примерно при навигиране (все пак GPS-a е един доста стабилен консуматор)

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #39

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    7-те часа са правилно споменавани. Честно казано - нямам все още достатъчно наблюдения. Случвало ми се е да излизам сутринта със зареден таблет, да го експолатирам почти непрекъснато с различни дейности и вечер като се прибера се нуждае от зареждане, но батерията все още държи, но е на 10-15% останала. 3G винаги ми е включено, пощата се чеква непрекъснато, а в последно време не изключвам и Скайпа. Често ровя в интернет, абе за един ден токът стига, но не е невъзможно при интензивно ползване да се стигне до ситуация батерията да свърши в неподходящ момент. Виж, GPS сериозно не съм ползвал и не мога да кажа точно как харчи батерията.
    В общи линии - повече държи от лаптоп, повече държи и от телефон, no по-малко може би с 10-15% от iPad.
    Батерията е чудесна, но можеше да бъде още по-чудесна .
    Друго впечатление - след като го имам от около месец, започна да ми се иска страничната лента да беше направена метална. Много е стабилна конструкцията му, използваната пластмаса е хубава, но ако имаше странична метална лента щеше да е по-приятно усещането.
    Също така - няколко пъти ми крашна браузера, все в моменти, когато съм отворил едновременно 5-6 сайта, някои от които тежки. Много е неприятно - няма рестор на отворените прозорци при повторно стартиране...
    Вчера ми се случи друг проблем - таблетът реши, че няма сим карта и съответно нямаше 3G интернет. Трябваше да извадя и сложа картата наново за да се освести. Предполагам, че може да е свързано със студа. А може и да не е... казва ли ти някой. Ще пиша, ако проблемът се появи пак, както и ако забележа други нередности.
    А още, макар и да не е пряко свързано с таблета - позлвам за запазване на пароли и важна инфо HandySafe. Версията ми е стара, но работеща. От седмица, започна да излиза съобщение, че версията е стара и да си я ъпдейтна от маркета. Е да, ама в маркета това приложение не се появява, защото е платено. Аз нямам против да дам $4-5 за него, но за България, платените приложения през маркета все още са табу. Трябва по друг начин да се снабдяваш с тях...

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    5
    #40

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    А във приложението Public HUB има ли български издания и как се плаща за тях или са безплатни ?

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #41

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    На това е по-добре друг да отговори - аз не го ползвам.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    9
    #42

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Здравейте! От няколко дни съм собственик на Galaxy tab и като цяло съм доволен. Според мен размера на екрана е идеален за интернет, филми и книги. Тепърва ще гледаме пазарната битка м/у 7 и 10-инчовите, но смятам, че 7-инчовия е идеалният размер за таблет. Останалото е в друга категория, която трудно бих нарекъл "портативни устройства". Иначе таблета е страхотен и според мен замества успешно нетбука, дори и е по-функционален. Като цяло ме дразни, че не може да се зарежда през USB, и че екранът се замърсява лесно. Бихте ли споделили какъв видеоплеър ползвате, защото филми 720p вградения плеър ги разпъва вертикално, опитах и с Rock player - тогава картината е добре, но звукът се разминава.

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    5
    #43

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Преди време когато имах един телефон самсунг и той си имаше също като Galaxy TAB хардуерен кодек и ползвах много хубава и удобена програмка казваше се Meridian Medi Player но не знам дали още съществува. По въпроса за Public Hub който се интересува де за весници и списания трябва да си направите акаунт в един сайт който ви препраща чрез него се плащат и изданията за България са 4 като 3 от тях са на Български и едно на английски (така и не разбрах защо) така че предполагам и книгите ще са на същата с-ма с регистрация в сайта на KOBO и и.н .

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #44

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Цитат Първоначално публикувано от ump45
    Бихте ли споделили какъв видеоплеър ползвате, защото филми 720p вградения плеър ги разпъва вертикално, опитах и с Rock player - тогава картината е добре, но звукът се разминава.
    Като цяло ме дразни, че не може да се зарежда през USB
    Аз ползвам mVideoPlayer - доволен съм.
    За зареждането през USB на компютър - не е точно така. Таблетът се зарежда, просто тока през порта е много слаб и го прави много бавно. Но се зарежда.

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #45

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Има ли възможност да се пусне презентация на powerpoint. Ако това го може ще е много добре. Гледам', че има TV-OUT. Ако може да се включи проектор към него няма да има нужда да си нося 10"вия лаптоп а да карам с по-малкия таблет.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам Таблет/телефон Samsung Galaxy Tab 3 Sm-t111 2014
    От kiselina във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 11-05-14, 20:47
  2. Отговори: 1
    Последно: 24-11-13, 16:03
  3. Продавам таблет Samsung Galaxy tab P1000 7" 3G+Wi-Fi 16GB
    От geveko във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 26-06-13, 08:26
  4. Продавам Таблет Samsung Galaxy Tab P1000 16GB
    От o33y във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 07-08-12, 18:17
  5. Продавам Samsung galaxy tab P1000 7" таблет
    От siropo във форум Продава
    Отговори: 8
    Последно: 19-05-11, 22:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе