Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 96

Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    3
    #61

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Здравейте,
    Току-що и на мен дядо Коледа в лицето на Български пощи ми донесе от Амазон този чудесен коледен подарък.Понеже съм за пръв път пазарувах от там и не знаех дали няма да има проблеми с доставката, пропуснах да си поръчам аксесоари. Та въпросът ми е, дали някой знае, от къде в България може да се поръчат аксесоари за Galaxy Tab? По-специално ме интересуват калъф и docking station. Няма да откажа и клавиатура, ако цената й не е безумна.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #62

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Да видим техният таблет какъв ще е. Предполагам или с Chrome OS или с Win 7.
    ChromeOS... има още хляб да яде, докато излезе продукт с него според мен.
    Прекалено рано е за преносима облачна система, сега е времето на хибридните.
    Извинявай, но идеята, че трябва да имам интернет за да разпечатам един файл... не е дошло времето й слава богу.

    Аксесоари за Galaxy Tab в България не знам да се продават. Калъф е безумие да се купува конкретно за Таб-а. По-горе в темата съм дал линк към чудесен калъф за $3, а не за 60Е...
    ПС - Каква е идеята да купуваш Samsung Galaxy Tab от Amazon, а не от България? И въобще, Amazon предлага ли този таблет без договор с някой оператор???

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    3
    #63

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Таблетът го вземах от Amazon.co.uk за 449 паунда и 6 и нещо доставка, което е доста по-ниско от цените в България.
    Edit: Шефът ми е от Англия и предвид премеждията които съм имал с нашите търговци предпочитам да кореспондирам с Амазон.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #64

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Дам, по-евтинко е. Към 1050лв ти е излязъл, аз дадох 1300, заслужава си.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    3
    #65

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    За да съм напълно честен ми излезе почти към 1100 лева (с банкови такси, такса конвертиране на валута и др.) но пак си заслужава. А от двудневното позлване на таблета имам само добри впечатления.

  7. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #66

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Samsung Galaxy Tab - The AnandTech Review
    http://www.anandtech.com/show/4062/s...andtech-review

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    9
    #67

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Здравейте! Бихте ли ме посъветвали каква навигация да си сложа, защото офлайн навигацията на Maps 5.0 при мен така и не тръгнa? А ако сте любители на книгите ви препоръчвам полезната програма calibre e-book management (за Windows), която конвертира текстови файлове от всякакъв формат в .epub - съвместими с вградения e-book reader.

    Весели празници!

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #68

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Здравей,
    За навигация - изпробвай Sygic Aura. Много е приятна и работи чудесно с таблета.
    Наистина, вградения четец работел добре с epub. Досега ползвах fbreader, допълнително инсталиран и fb2 формат, но и вградения работи супер с epub. Само дето от calibre ме побиват тръпки... много... омешан и тромав софтуер.
    То за бг книжки не е и необходим де, Читанка си поддържа epub, както и fb2.

    ПС - Вчера достигнах нови висини с моя Samsung Galaxy Tab Както си цъках из интернет, таблетчето заби и показа екран - Kernel Panic Upload Mode...
    Рестартирах го, не се е появявало пак засега.

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1
    #69

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Здравейте маняци. И аз като един от колегите от форума си купих Galaxy-то в деня на премиерата му в България. Не мога да ви опиша колко е полезен поне за мен таблета. Размерите му от 7" го правят много точно премерен във всяко едно отношение. Използвам Nexus One, от който също съм очарован, но нека първият ми пост бъде в полза на форумците Голям зор видях докато попадна на точния калъф, а ето го и мястото Китайските калъфи които си купих не струват, затова се порових и в БГ сайтове и попаднах на този. Има и докинг станция, която е в пъти по евтина от оригиналната, разликата е единствено в наличието на HDMI порт при оригиналната. Купих си калъфчето от 39лв което е на Белкин и имитира карбон Пре доволен и като визия и като средство за защита при изпускане и пренасяне. Темата е полезна научих 2 3 интересни неща от тук. До скоро

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #70

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Цитат Първоначално публикувано от mtroliev
    Китайските калъфи които си купих не струват, затова се порових и БГ сайтове и попаднах на този. Има и докинг станция, която е в пъти по евтина от оригиналната, разликата е единствено в наличието на HDMI порт при Самсунг. Купи си калъфчето от 39лв което е на Белкин и съм пре доволен и като визия и като средство за защита при изпускане и пренасяне. Темата е полезна наичих интересни неща от тук. До скоро
    Дай моля те линк към китайските калъфи, които си си купил и които определяш като некачествени?
    Просто така оформен, поста ти прилича на рекламен с единствена цел да си пуснеш линк към тези калъфчета, които вместо 4лв струват 40лв. От всички впечатления за таблета, надали покупката на калъфче от БГ магазин е най-важното, което трябва да споделиш с първия си пост...
    Аз съм писал по-горе, откъде съм си поръчал калъф за 4лв, неопренов, здрав и според мен - поне два пъти по-добре изглеждащ от тези в линка. И още една забележка - калъфът, който си си купил със сигурност не защитава таблета срещу изпускане, както си го рекламирал. Ако смяташ, че не съм прав - с удоволствие бих изгледал една демонстарция как си хвърляш таблета от метър, два, облечен с този платнен калъф

    А докинг станцията... - аз лично ако няма HDMI направо не мога да се сетя за какво бих я ползвал? За подпиралка ли???

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    9
    #71

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    На мен като че ли оригиналните кожени калъфи за Tab-a най ми допадат, но се намират трудно в българските онлайн магазини, както впрочем и всички останали оригинални аксесоари. Аз също не мисля, че Belkin-a ще предпази таблета от изпускане. Този цип дали няма да драска меката пластмаса на задния панел? Продават се силиконови калъфи (като при iPhone), които уж предпазват от удар, обаче таблета става почти двойно по-обемен с тях. Всъщност всичко зависи от това как падне и на какво, независимо от калъфа.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    5
    #72

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Ами и аз ад се похваля вече съм горд собственик на Galaxy TAB. И естествено веднага е залових да видя дали съм с най актуалната версия на софтуера е оказа се че не съм версията ми е p1000XXJJ3 от октомври а последният е P1000XXJME от декември. Някой пробвал ли е друг фърмуер различен от този с който идва таблета ?

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #73

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Изложението в Лас Вегас сочи към нова ера в електрониката
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #74

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Цитат Първоначално публикувано от logmax
    Ами и аз ад се похваля вече съм горд собственик на Galaxy TAB. И естествено веднага е залових да видя дали съм с най актуалната версия на софтуера е оказа се че не съм версията ми е p1000XXJJ3 от октомври а последният е P1000XXJME от декември. Някой пробвал ли е друг фърмуер различен от този с който идва таблета ?
    Аз не съм, чакам фирмуер с Android 2.3
    Но не съм особено доволен в последно време - все по-често ми крашва браузера. Може би, свикнах да отварям повечко прозорци едновременно и да го тормозя, но е факт, че крашва и то в крайно неприятни моменти.
    А удобната и сигурна работа с интернет браузър според мен е най-важното приложение на подобни устройства - просто... трябва да се вземат мерки и то с официален фирмуер, а не да трябва да се тормозя сам да го сменям.

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    гр.София
    Мнения
    219
    #75

    Re:Таблет мечта - Обзор на Samsung Galaxy Tab

    Качих си Tapatalk на таблета, но не ми намира форума на Сетком,а това е най-четения от мен форум.Имате ли идея как мога да го отварям с програмата?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам Таблет/телефон Samsung Galaxy Tab 3 Sm-t111 2014
    От kiselina във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 11-05-14, 19:47
  2. Отговори: 1
    Последно: 24-11-13, 15:03
  3. Продавам таблет Samsung Galaxy tab P1000 7" 3G+Wi-Fi 16GB
    От geveko във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 26-06-13, 07:26
  4. Продавам Таблет Samsung Galaxy Tab P1000 16GB
    От o33y във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 07-08-12, 17:17
  5. Продавам Samsung galaxy tab P1000 7" таблет
    От siropo във форум Продава
    Отговори: 8
    Последно: 19-05-11, 21:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе