Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 35

ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #16

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Моя е с Убунто 10.04. и е супер, въобще не ми се пробва друга дистрибуция. Проблема ми е, че не мога да си направя акунт на мейла , нещо с настройките не мога да се справя.

    Както и да е, с Уиндоуса беше доста зле, но с Линукса е супер.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #17

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Аз съм с орязана версия на Уин ХП и съм повече от доволен.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #18

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Аз съм с орязана версия на Уин ХП и съм повече от доволен.
    На това компютърче? Което е в заглавието на темата?

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #19

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Да точно инсталирано е на C и заема 2гб от C-то с любезното съдействие на колега от форума

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #20

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Еее, супер, значи може и с Уиндоус да върви. Ама на мен много ми хареса Линукса, така че не мисля засега да пробвам пак с Уиндоус.

    Ама само 2 Г, то много орязано, чак толкова може ли!?!?

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #21

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Ама може разбира се.Ако не бях толкова доволен въобще нямаше да си правя труда да пиша в тая тема.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    17
    #22

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Цитат Първоначално публикувано от ops5
    Моя е с Убунто 10.04. и е супер, въобще не ми се пробва друга дистрибуция.
    И аз бях така . Първо с убунто 10.04 , докато пробвах ЛУБУНТО. Колега, повярвай ми. С ЛУБУНТО направо хвърчи. Качи го на една флашка и го пробвай без да го инсталираш. Графичната среда на Лубунто е значително по бърза от гнома на Убунто. Пък и доста наподобява Windows. Именно поради тази причина пробвах всичките вариации и ви написах резултатите. Бях готов да пробвам и други дистрибуции като mint, но след Лубунто си седнах на задника. А относно Lite версия на XP? Пробвах го още в началото. Пълен ташак. А при инсталиране и на антивирусна , направо клекна. Просто не е за виндовс.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #23

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Цитат Първоначално публикувано от ops5
    На това компютърче? Което е в заглавието на темата?
    И аз взех такъв от заглавието и му сложих някакво XP lite. За мен си върви доста прилично при положение, че го ползвам да си чета в интернет и да гледам снимки и то предимно когато сме на почивка. Естествено в къщи си ползвам настолния с i3 и 24" 1920x1200

  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #24

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Преди години на PIII/500 c 256MB съм ползвал Windows Fundamentals for Legacy PCs - до него си беше и РС с 2GHz процесор и 2GB RAM. Е стареца зареждаше по-бързо! След това му качвахме SP3, офис пакет, антивирусна, Опера, Скайп - работеше си до последно! Направено е за слаби машинки:


  12. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #25

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Цитат Първоначално публикувано от sathv
    И аз бях така . Първо с убунто 10.04 , докато пробвах ЛУБУНТО. Колега, повярвай ми. С ЛУБУНТО направо хвърчи. Качи го на една флашка и го пробвай без да го инсталираш. Графичната среда на Лубунто е значително по бърза от гнома на Убунто. Пък и доста наподобява Windows. Именно поради тази причина пробвах всичките вариации и ви написах резултатите. Бях готов да пробвам и други дистрибуции като mint, но след Лубунто си седнах на задника. А относно Lite версия на XP? Пробвах го още в началото. Пълен ташак. А при инсталиране и на антивирусна , направо клекна. Просто не е за виндовс.
    Проблема е, че хич не му разбирам, За да се сложи нещо друго, трябва да го дам на човек, който разбира.След два дни трябва да си го взема и така. А сега като ми е добре не виждам смисъл. Като намеря време ще те послушам и ще сложа ЛУбунто да го видим .

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    1
    #26

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Днес си купих един ASUS EEE-PC901-20G. Искам да попитам тия които са сложили Убунто или Lubuntu дали всичко с него работи коректно. Най-вече ме интересува WiFi-то. Мислех да си оставя оригиналния Линукс, но нещо има проблем с ъпдейтите, а е доста стар и ако не се оправя с ъпдейтите ще трябва да преинсталирам.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #27

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Цитат Първоначално публикувано от gogobg1
    Днес си купих един ASUS EEE-PC901-20G. Искам да попитам тия които са сложили Убунто или Lubuntu дали всичко с него работи коректно. Най-вече ме интересува WiFi-то. Мислех да си оставя оригиналния Линукс, но нещо има проблем с ъпдейтите, а е доста стар и ако не се оправя с ъпдейтите ще трябва да преинсталирам.
    При оригиналния Линукс нещо не ми вървеше както трябва. Браузъра сравнително често даваше някакви грешки и забиваше. Засега при Убунто10.04 всичко е ОК. Не съм пробвал WiFi, (използвам си 3G-то, когато се налага), но човека, който ми инсталира Линукса, видя зор с инсталацията на драйверите за WiFi.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    17
    #28

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Цитат Първоначално публикувано от ops5
    При оригиналния Линукс нещо не ми вървеше както трябва. Браузъра сравнително често даваше някакви грешки и забиваше. Засега при Убунто10.04 всичко е ОК. Не съм пробвал WiFi, (използвам си 3G-то, когато се налага), но човека, който ми инсталира Линукса, видя зор с инсталацията на драйверите за WiFi.
    Нещо не си разбрал. Дали ще е лубунто или убунто , драйверите за WIFI линукса си ги слага автоматично. Даже още в началото на инсталацията.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #29

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Цитат Първоначално публикувано от sathv
    Нещо не си разбрал. Дали ще е лубунто или убунто , драйверите за WIFI линукса си ги слага автоматично. Даже още в началото на инсталацията.
    Може, просто човека каза, че тея драйвери много са го озорили.

    Да използвам темата, някой да ме посъветва какви настройки трябва да направя в мейл клиента, който си е в Линукса. Не мога да си вържа служебния мейл. С Аутлука нямам проблеми.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    2
    #30

    Re:ASUS EEE-PC901-20G на чудна промоция

    Моля ви за съвет.Имам голямо желание да си купя асус еее 901,докато все още го има в Технополис,но искам да чуя и вашето мнение!Ще бъде ползван за интернет-юсб модем,музика и филми,като филмите и клиповете ще ги гледам на по голям монитор чрез изхода за втори монитор.Моля за коментар.За 280 лв.- заслужава ли си?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. перални на промоция
    От ekoto75 във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 25-01-15, 15:02
  2. Laptop IBM R60 - Промоция !!!
    От frank_fios@mail.bg във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 15-05-13, 00:49
  3. Промоция в техномаркет на YAMAHA
    От kombinatora във форум Аудиотехника
    Отговори: 105
    Последно: 29-01-10, 09:37
  4. TM промоция
    От jodeci във форум Телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 16-12-08, 21:10
  5. Промоция по български.
    От fori във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 05-12-07, 22:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе