Страница 4 от 11 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 155

Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #46

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Хм, вероятно е да пуснат обновен по-голям диагонал, но аз не виждам смисъл да пускат 7/8", при положение че фаблета е 5.7". По-вероятно е да наблегнат на 10/12"
    Гледам и не виждам да има по - ново от Edition 2014 - модел от миналата година септември. А не намирам съобщения за планиран нов модел. Или няма търсене или няма какво по-различно да направят. Ще трябва с това да се задоволя може би.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    315
    #47

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Става въпрос за АСЕР А1 841-като падне батерията и сякаш си забравя паролите ли не знам-няма връзка с рутера.Трябва да се рестартира,че и рутера за да дойде wi-fi .Ако може някой да помогне...

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    2
    #48

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Аз лично не бих дал такива кинти за таблет (800-900лв) Не що ми се губи смисъла да се дават аткива грешни пари, като така или иначе си ползвам лаптопа.Ей тука http://www.sim.bg/tableti си намерих на много прилични цена, сравнявах го със iPad не видях някаква кой знае каква разлика в скороста или в нещо друго . Както казах, излишни пари, които съвсем спокойно могат да се вложат в нощен живот и сгодни женици :D:D:D


  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #50

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    От тези третият! Но зависи и коя ОС предпочиташ - IOS/Android или пък Windows

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    4
    #51

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Благодаря

  7.  
     
  8. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    гр.София
    Мнения
    219
    #52

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Онзи ден бях в Технополис и правих сравнение между екраните на Galaxy Tab S 10.1 и iPAd Air 2.Амоледа даваше неестествено ярки цветове и бялото ми синееше леко.Освен това епълския таблет вървеше някакси по мазно.Това е субективно мнение, но определено ми повлия в избора и окончателно се разведох с Андроид, като замених стария Samsung Galaxy Tab с iPad Air 2.Та на темата - вземи си iPad-а!

  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #53

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Зависи за какво ще се ползва. По-принцип за мен таблета е само един (iPad), но пък много хора не могат да свикнат с ограниченията и си предпочитат андроида.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #54

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения



    Teclast X98 Air - истински iPad Air конкурент, DualBoot с две операционни системи - Windows 8.1 Bing и Android 4.4.4

    Подробности за технически характеристики, цена и видеопредставяне:
    Teclast X98 Air - 9.7-инчов таблет от висок клас с Windows 8.1 и Android 4.4 - SetCombG.com новини
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #55

    Cube iwork8 Ultimate - Windows 10 таблет

    Cube iwork8 Ultimate - евтин таблет с мощен процесор и Windows 10 операционна система



    За вас не знам, но поне при мен е време за ренесанс на таблета. Заради масовото навлизане на Windows 10 при тези устройства.
    Android таблетът е вече нещо безкрайно познато - отлично средство за онлайн комуникация, игри и мултимедия. Но, опрем ли до обработка на документи, дистанционни връзки към сървъри и компютри, обработка на снимки - Windows средата е незаменима.
    Всеки модерен таблет е оборудван с USB порт и Bluetooth модул. Чрез тях, към него могат да бъдат включени клавиатура и мишка, благодарение на които управлението на Windows става познато и лесно. Таблетът лесно се превръща в хибрид с функционалност на миниатюрен лаптоп.
    Ренесансът на таблетите и масовото внедряване на Windows операционна система започна с мощните енергоефективни x86 Bay Trail процесори на Intel Z3735 и Z3736. А ето, че сега на пазара започнаха да се появяват и наследниците им с новата, по-мощна Cherry Trail платформа.
    Марковите таблети, произвеждани от компании като Lenovo, Toshiba, Samsung държат високи цени - Bay Trail машинки струват около 500 лева, а Cherry Trail стигат и над 1000 лева.
    Тук, в светлината на прожекторите влизат китайските производители. Интересно е, че най-добрите таблети не се произвеждат от големите играчи при смартфоните, а от отделни фирми. Отлични модели, доказали своето качество произвеждат Teclast, Cube, Onda, Chuwi.

    Cube iwork8 Ultimate е страхотен таблет, базиран на най-новата хардуерна платформа на Intel.
    Мисля, че към момента това е най-евтиният 8-инчов Windows 10 Cherry Trail таблет.
    Много са нещата, които ми допадат в него, разбира се, не липсват и забележки:
    • На първо място, за съжаление до момента няма 8-иночви Cherry Trail таблети, които да са Dual OS - Windows и Android. Cube iwork8 Ultimate също идва само с Windows 10 ОС.
    По-старите модели, базирани на Intel Atom Z3735 / Z3736 предлагаха това. Наличието едновременно на Android и Windows не е за подценяване, всяка от операционните системи е по-добра за дадени дейности.
    • Батерията на Cube iwork8 Ultimate е само 3300 mAh. Капацитетът й по-никакъв начин не впечатлява и надали би осигурил повече от реални 2 - 4 часа автономна работа.
    • Няма наличен 3G модул. Е, предвид цената това е напълно очаквано, а и не е съществен проблем. Винаги можете да използвате Hotspot връзка през смартфона ви.


    Cube iwork8 Ultimate - Windows 10 таблет с новата Intel Cherry Trail платформа - SetCombG.com



    Други таблети на разпродажба

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    1
    #56

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Здравейте, някой дали може да ми каже за тази марка графичен таблет дали е добра "Wacom art pen & touch medium". И също ако има разбирачи да споделят мнение и за други марки. Защото мисля да си взема, но много нямам на идея кои марки са добри. Благодаря ви предварително.

  13.  
     
  14. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #57

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения



    Onda V919 Air е страхотен Dual OS таблет с тънък алуминиев корпус, голям IPS Retina екран с ултрависока резолюция и мощен Bay Trail хардуер.
    Той предлага най-доброто от Windows 10 и Android и е достоен конкурент, както по външен вид, така и по технически характеристики и възможности на значително по-скъпите iPad Air предложения.
    Комбинирането му с Bluetooth клавиатура и безжична мишка го трансформират в хибрид с лаптоп възможности. Всичко това се предлага на отлична цена, трудно можем да желаем повече.
    Виж повече в SetCombG.com новини

  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #58

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    За 40$ отгоре има версия с 3G модул и 64GB ROM.

  16. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #59

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Няма GPS

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #60

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Така е, но при тези цени - $40 са много за това, което има повече според мен.
    Аз бих предпочел по-евтиния вариант. $40 са си 1/3-та от цената...

    Няма GPS - хайде сега... колко Windows таблети имат GPS, че очакваш в този да има???
    Да, има такива, но не е масово.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 11 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Osaka - търся съвети и мнения
    От andonis във форум Климатици Osaka
    Отговори: 126
    Последно: 20-11-23, 23:08
  2. wifi usb adapter мнения и съвети
    От deadlybeast във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 14-12-10, 20:29
  3. Покупка на WEB Камера (мнения,съвети)
    От artos във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 26-03-07, 20:49
  4. Ползвате ли GPS? Мнения, съвети, препоръки.
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 27
    Последно: 31-10-06, 18:24
  5. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 20:18

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе