Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 35 от общо 35
Like Tree1Одобрявам

Избор на Таблет от марката Allview

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #31

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    Цитат Първоначално публикувано от fu4ko Виж публикацията
    Аз пък знам-Samsung Galaxy Y хваща сигнал и в стаята.Имах и Huawei Honor и той хващаше в стаята с навигация Igo.
    То зависи от стаята. Стая на първия етаж на 5 етажен блок. Стая на къща с едни керемиди от горе...

    П.С. доста GPS си за ми минали през ръцете, включително и професионални модели на garmin, tomtom, igo...
    Та никое от тях не може да 'пробие' масивен таван над него... Сега ако си близо до прозорец и сигнала пада под ъгъл е друго... Но дори и тогава за да вземе да навигира му трябват поне 3 сателита...

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #32

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    А бре и двете са верни.По различни причини.

    Аз от 4 години съм с един привилег SM2 или SM3 беше.Верно съм на последен етаж на кооперация, но тавана е поне 40 см железобетон...

    От едно и също място в стаята където слагам лаптопа -през 2010 година и сега - в началото (2010г.) не хващаше.Сега хваща.

    Зависи. Има много фактори които влияят.Включително сезона-зима или лято.Звучи като виц, но е така.

    Според мен специално за GPS системата от сателити има вероятност и да е "пренастроена" от САЩ, за Източна Европа, с оглед случващото се в Украйна, и да дава по-силен сигнал и по-точни координати...

    На мен това ми направи впечатление преди около 3 месеца .Хващам си по 6 -7 сателита в зелено, като преди това всичко беше в червено, оранжево/жълто и по 1-2 сателита в зелено...
    Този пост е редактиран от justify; 01-11-14 в 14:28.

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #33

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    А такаа а аз се чудех що последните месеци вече и у нас gps ми лови сигнал! 3-ти етаж от 8 етажен панелен блок...

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #34

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    А такаа а аз се чудех що последните месеци вече и у нас gps ми лови сигнал! 3-ти етаж от 8 етажен панелен блок...
    Ами как защо- за да могат американците да ти "пратят на гости" някоя авиобомба с GPS/сателитно насочване ако си непослушен

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    4
    #35

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    То зависи от стаята. Стая на първия етаж на 5 етажен блок. Стая на къща с едни керемиди от горе...

    П.С. доста GPS си за ми минали през ръцете, включително и професионални модели на garmin, tomtom, igo...
    Та никое от тях не може да 'пробие' масивен таван над него... Сега ако си близо до прозорец и сигнала пада под ъгъл е друго... Но дори и тогава за да вземе да навигира му трябват поне 3 сателита...
    Така е,но явно зависи и какъв приемник е сложен в телефона,таблета.Аз съм в къща с приземен етаж и над него като втори.В случая говоря за втория етаж,крайна стая с два прозореца,покрива е с керемиди,тавана е гредоред.Като цяло таблета е хубав за цената си.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Избор на таблет до 150-160 лева
    От vartan във форум Мобилни устройства
    Отговори: 15
    Последно: 22-05-15, 10:55
  2. Мнение за смартфон Allview A4 DUO, Dual-Sim
    От dafi_dimo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 12-01-14, 10:15
  3. Избор на таблет до 500-600 лв.
    От Lucky[BG] във форум Мобилни устройства
    Отговори: 20
    Последно: 24-09-13, 13:58
  4. Избор на таблет от Ебай до 250лв
    От NIGHTMAN86 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 10
    Последно: 01-08-13, 15:19
  5. андроид таблет-съвет за избор
    От gogyto във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-12, 18:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе