Резултати от 1 до 4 от общо 4

2 Lan карти проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Sd0
    Sd0 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    61
    #1

    2 Lan карти проблем

    Имам 2 лан карти обаче с едната ми идва интернета по pppOe + LAN, а другата ми е на другото PC. Ето и как изглежда схемата:

    Лан 1 - рррОе + Лан

    Лан 2 - Лан м/у мойте РС-та

    Значи някой като прави мрежа на някоя игра, в случая CS и дам на играта "Лан Игри" и не ми вади мрежата, т.е. играта засича като Лан вътрешната ми мрежа. И то не е така само на CS ми и на всички игри и разни други мании. Как да напрая така че по дефаулт да ми засича Лан 1, а не Лан 2 (вътрешната ми мрежа) ?



    И двата компютъра са на ХР SP2.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #2

    2 Lan карти проблем

    Съветвам те да си пускаш dedicated сървър, но може да опиташ някои от опциите и с listen сървър

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">hlds -game cstrike +sv_lan 1 -nomaster +ip ххх.ххх.ххх.ххх +port 27015 +mp_timelimit хх +maxplayers хх +map de_aztec</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">




  4. Sd0
    Sd0 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    61
    #3

    2 Lan карти проблем

    И все пак може ли да се направи Лан 1 като по дефаулт мрежата или няма такова нещо.



    // edit



    Намерих начин и то много прост.

    Давате дизебъл на двете лан карти и пускате първо тази на която ви трябва дефаулта и после пускате другата, яко нали

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    20
    #4

    2 Lan карти проблем

    Може да направиш bridge connection нежду двете лан карти, така и от двете ПЦ-та ще може да виждаш всички компове и от вътрешната и външната мрежа. Някои доставчици правят проблеми когато направиш мост между две мрежи, но слагаш един firewall на ПЦ-то с двете лан карти и си ОК.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с драйвер за четец на карти
    От Borislav Petrov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 31-12-14, 13:33
  2. Проблем с microSD карти
    От pland във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-05-12, 10:34
  3. карти за I go 8
    От tannoy във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 1
    Последно: 10-10-10, 02:09
  4. SD карти 4г
    От Julian във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 26-01-08, 13:35
  5. LAN Карти
    От nniki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 21-01-04, 12:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе