Резултати от 1 до 2 от общо 2

забранено IP,възможно ли е

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    54
    #1

    забранено IP,възможно ли е

    здравейте имам следния проблем:
    вече 3 ти път ми сменят ип-то защото ми било филтрирано/поне по думите на доставчика/ т.е. някой или нещо ми пречи да използвам интернет
    на въпроса ми защо става така ми отвърнаха че може би някоя инсталирана програма го прави това но не били сигурни
    иначе като го сменят всичко е точно
    та не знам дали не са прави
    някой дали не е запознат по подробно
    възможно ли е да се получава тоя номер заради торентите защото подучувам и такива мнения

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Re: забранено IP,възможно ли е

    Не можах много точно да те разбера, но ако ти изчезва нацяло връзкта към интернет, проблемът е или в твоя компютър или при доставчика. Може да имат накакъв скрипт или програма която при определени условия да блокира IP-to (при доставчика). Но ако е така, би трябвало те да знаят и да те предупредят. В мрежата в която съм, има подобно нещо - ако започна да сканирам сърварите на доставчика ми - блокират ми IP-to.
    Ако ти се губи връзката само към определени страници или адеси в интернет, тогава вече нещата са по-сложни, но като цяло пак се дължи на нещо което се смята за нехарактерно и неприемливо (според разбиранията на администраторите на съответните сървари в интернет, към които нямаш достъп).
    Провери си компа за троянски коне, вируси и др. подобни гадинки.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ммм възможно ли е?
    От Azzzez във форум Овърклок
    Отговори: 7
    Последно: 27-11-09, 09:21
  2. Отговори: 6
    Последно: 21-05-07, 02:01
  3. възможно ли е ?
    От topche във форум Овърклок
    Отговори: 4
    Последно: 03-09-03, 22:27
  4. Възможно ли е?
    От Longhorn във форум Мрежи
    Отговори: 14
    Последно: 23-07-03, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе