Резултати от 1 до 4 от общо 4

Търся софтуер за виртуална локална мрежа през интернет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #1

    Търся софтуер за виртуална локална мрежа през интернет

    Целта ми е да вържа няколко PC-та чрез интернет в 'локална' така да се каже мрежа, и да няма необходимост от релано IP. Т.е. примерно РС-тата да могат да играят игра като в LAN, друг пример е да се виждат в Network Neighbourhood.
    Струва ми се това би бил софтуер който се инсталира локално на всяко РС, и се свързва с общ сървър през който мината всичко, избягвайки нуждата от реално IP.
    Звучи малко странно, но след като се запознах с възможностите които предлага remote desktop-a чрез logmein.com си мисля че и сегашната ми прищявка не е непостижима, а дори с добра практическа реализация.
    Ако сте срещали нещо подобно и

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Re: Търся софтуер за виртуална локална мрежа през интернет

    Hamachi 1.0.1.5


    Коментирай

    С Hamachi можете да свържете два или повече компютъра, свързани в Интернет, в отделна виртуална мрежа, осигуряваща защитен пренос на данни. Програмата е удобна за хора, които нямат реално IP и използва реален сървър в Интернет, за присъединяване на реално IP, към което в последствие могат да се свържат други потребители. С нейна помощ можете да се свършете с който и да е компютър в мрежата на Hamachi, да използвате Windows File Sharing, да играете LAN игри, да стартирате частни Web или FTP сървъри или просто да комуникирате директно с някой компютър.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #3

    Re: Търся софтуер за виртуална локална мрежа през интернет

    Сега говорим на един език
    голямо ru-boy

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re: Търся софтуер за виртуална локална мрежа през интернет

    Хамачито е най-доброто решение за теб. Иначе и win-a си има VPN сървър, но трябват реални адреси или пренасочени портове.
    http://www.hamachi.cc/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 05-05-09, 23:16
  2. Търся програма за чат в локална мрежа
    От Delta1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 10-12-08, 22:29
  3. Достъп до локална мрежа през рутер
    От eysan във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 19-09-08, 12:46
  4. Отговори: 10
    Последно: 18-10-04, 11:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе