Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 59

Remote Control

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #16

    Re: Remote Control

    Ползвам LogMeIn-а почти от създаването му (преди около година и половина) брат ми я показа, после той се отказа, сега я преоткрива ... Като на техен клиент хората ми предлагаха траиал версии на всичките им продукти, за да ги пробвам и съответно да се абонирам... цената не е малка и е за абонамент, а не з лиценз или сериен номер, така, че е трудно да се ползва нелегално.
    "Smurfa", предполагам вече си видял, че можеш да добавяш много компютри към акаунта си и то с различни платформи (Mac OS, Linux...) и достъпа до тези компютри е от всеки един браузар, не сано на личното PC... Само трябва да го направиш от съответния компютър със съгласието на собственика Предимство за мен е, че собственика на PC-то, в което влизаш, може да гледа какво правиш и с един скайп, се превръща като Он-лайн обучение...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #17

    Re: Remote Control

    Да усетих далаверата...вече имаше няколко изпълнения "гладай ся брато да ти покажа една далавера само си инсталирай ей това" хехехех . програмката е супер удобна и полезна защото така държа под контрол всичките си роднини какви щуротии правят, да не плачат после ела ми оправи комп-а.

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #18

    Re: Remote Control

    TeamViewer това е много яко и работи перфектно.

  5. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #19

    Re: Remote Control

    Малко остаряла темата ама сега я видях.
    Какво не ви харесва във вграденият в Уиндоуса Remote Desktop. На компютъра с динамичното ИП се слага програма за обявяване на текущото ИП - от рода на www.no-ip.com и готово.

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #20

    Re: Remote Control

    Aко Remote Desktop си вършеше работата, то нямаше да има такова изобилие от програми с подобна насоченост.
    На мен Remote Desktop не ми харесва, защото просто не работи винаги и има нужда от подпомагащ софтуер, а този проблем го няма при другите програми.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #21

    Re: Remote Control

    Не знам , аз винаги съм харесвал Remote Desktop-а и не ми се е налагало да си слагам друг софтуер

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #22

    Re: Remote Control

    Цитат Първоначално публикувано от mikk
    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    TeamViewer това е много яко и работи перфектно.
    Абсолютно подкрепям тези твърдения!
    Повече от половин година го ползвам на най-различни машини без проблеми.
    Криптирано е и можеш да се свържеш с дадена машина от произволна друга независимо от доставчика.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    265
    #23

    Re: Remote Control

    И аз подкрепям Team Viewer за твоя конкретен случаи. Особен + не трябва инсталация.

    Лично аз ползвам достъп до домашните си PC и Лаптоп зад Wi - Fi рутер. Remote Desktop на XP Profesional не ми е изневерявал до сега.

  11. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #24

    Re: Remote Control

    може ли малко по подробна информация за използването на Remote Desktop

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #25

    Re: Remote Control

    Цитат Първоначално публикувано от Smurfa
    Logmein - http://www.logmein.com Е ПРОГРАМКАТА.....
    абсолютно те подкрепям, МНОГО ДОБРО!!!

    и в комбинация с Easy File Sharing Web Server стават чудеса

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    20
    #26

    Re: Remote Control

    Здравейте,реших да използвам тази тематa без да отварям друга.Имеме PC до което имат достъп няколко човека.Достъпът се осъществява с Remote Desktop, VNC и LogMeIn в зависимост от ситуацията.Инсталирана е програмката KillWatcher която засича всяко влизане по IP, време и посетени ресурси, но отчита достъпът само до шернатите ресурси, и то когато е от локалната мрежа (не че е разрешен достъпът до тях извън нея ) .Въпросът ми е има ли програма която да води статистика на влизанията през Remote Desktop, VNC ,LogMeIn по IP и дата и час. ОС НА РС-то е Windows XP Professional SP2.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #27

    Re: Remote Control

    Аз ползвам LogMein. Той много интелигентно си пише в Event фаиловете на Win-a. Всеки път като се активира, когато се включи някой отчита от кое IP, в колко часа... После в колко часа е излязъл, дали сесията е приключила успешно... ( Десен бутон на "MyComputer"->Manager->"Event Viewer"->"Aplication") Аз от там си наблюдавам системата. Обаче не използвам РемутДесктоп-а и незнам дали тои там пише логове.
    Още веднъж "ЗА" LogMein-a

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    20
    #28

    Re: Remote Control

    Да LogMein и VNC-то коректно си водели статистика в Event фаиловете, което говори добре за програмите.Но Remote Desktop не се намира никаде (поне засега не мога да видя) да води такава. Това ми се вижда доста некоректно за програма вградена в Windows-а. И доста се учудвам че тук не се намира човек които да не се е сблъсквал с проблем подобен на моя.

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #29

    Re: Remote Control

    лог файл на LogMein може да се изгетли /преглева/ и от самия сайт

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    101
    #30

    Re: Remote Control

    Здравейте.

    Включвам се в темата на "скорост"
    Първо аз поддържам компютъра на "дядото", който винаги има някакви проблеми и доста често ми се налага да го оправям дистанционно. Тъста има реално IP, но е на 400 км от мен, което означава, че не мога да си позволя да пътувам, ако нещо се сгафи. Ето защо аз разчитам на 2 програми, а не само на една.
    Едната от тях е вградената в ХР Remote Desktop (не асистант!!!), практиката обаче показва, че е много орязана, особено, ако както казват колегите по-горе трябва да се проведе онлайн обучение и показно.
    Втората програма, която използвам и до сега не ме е подвеждала е Real VNC.
    Имал съм случай едната програма да ме подведе, да не сработи и за това използвам и двете.

    Имам едно питане, ако трябва да включа Remote Desktop зад рутер (NAT), трябва да му знам порта, на който работи - някой знае ли го, да ми го каже?

    Митко

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. remote control
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 27-03-05, 04:58
  2. Remote Control на PC
    От the_unique във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 06-01-05, 14:00
  3. Remote control Novell
    От kosata във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 22-10-03, 23:09
  4. Creative PC-DVD Remote Control
    От Zetle във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-03, 20:56
  5. Packard Bell Remote Control..how to?
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 17-12-01, 21:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе