Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 59 от общо 59

Remote Control

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #46

    Re:Remote Control

    Това последното има ли лимит, както teamviewer ?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    12
    #47

    Re:Remote Control

    Здравейте,
    прочетох доста мнения, но не срещам никой с моя проблем, за това ще пиша тук, защото виждам, че има доста запознати хора и повечето сте в час, не като мен
    Искам да влизам дистанционно в копютъра ми в работата, но не става с Remote Desktop, защото нямам администраторски права на служебното ПС. Пробвах и с програмката teamviewer, но като се прибера в нас и пробвам да се логна ми излиза един черен екран и никакви икони, мога само от FILE TRANSFER да си прехвърлям фаилове от единия на другия комп, а на мен ми трябва да мога да стартирам програмите на служебния, за да мога да свърша повече работа... Друг е проблема, че имам и ограничение на интернета с WEBSENSE и не винаги teamviewer успява да бъде на линия, заради проксито.... ако някой може да ми каже как да да се справя с този проблем, ще съм му много благодарен.

  4. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #48

    Re:Remote Control

    Пробвай и с това https://secure.logmein.com/ Ако не стане и с него ще го мислим пак.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    12
    #49

    Re:Remote Control

    Предполагам, че изобщо няма да ме пусне от служебния комп да влезна в този сайт... няма ли някаква програмка, която да я инсталирам и на двата компа и да влизам по този начин?

  6. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #50

    Re:Remote Control

    Предполагам, че изобщо няма да ме пусне от служебния комп да влезна в този сайт... няма ли някаква програмка, която да я инсталирам и на двата компа и да влизам по този начин?
    Ми след като можеш да инсталираш на служебният си комп. не виждам причина да не я пробваш. На 99% съм сигурен че ще ти свърши работа. Аз например съм управлявал с нея сървър за излъчване на ТВ канал в Украйна и не съм имал проблем с изпълнението на нито една програма.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    12
    #51

    Re:Remote Control

    Мдааа, както и рпедположих, скапания комп не ми даде да инсталирам програмката, но пък ми разрешава да инсталирам teamviewer, нали с нея нищо не става ))

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #52

    Re:Remote Control

    Пробвай с Hamachi http://hamachi.en.softonic.com/ + VNC http://www.realvnc.com/products/free...vncviewer.html , макар че без администраторски права малко ме съмнява.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #53

    Re:Remote Control

    katalino
    За да влезеш в служебнмия си комп ти трябват някои специфични настройки
    като порт за RDC - 3389 насочен към вътрешното ип
    естествено е нужно да имаш статичен Ip адрес.
    в настройките на win трябва да отпушиш RDC иначе забрави да се конектнеш.

    Отделно от това когато се логваш от Вас , ще изхвърляш текущия потребител и така ще те разберат че си в компа.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #54

    Re:Remote Control

    Цитат Първоначално публикувано от periel
    Пробвай и с това https://secure.logmein.com/ Ако не стане и с него ще го мислим пак.
    Може ли с Logmein да се администрира не през браузъра?

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #55

    Re:Remote Control

    Цитат Първоначално публикувано от ManiMani
    Може ли с Logmein да се администрира не през браузъра?
    Може, като си инсталираш клиента, от там може също да ръчкаш.

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #56

    Re:Remote Control

    Цитат Първоначално публикувано от Smurfa
    Може, като си инсталираш клиента, от там може също да ръчкаш.
    Сигурен ли си? Имам инсталиран LogMeIn Free и там не виждам опция за администриране през програмата. Като щракна на Show My Computers ме праща в интернет... Може ли малко разяснение как става администрацията без браузър?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #57

    Re:Remote Control

    Хмм, според мен имаше повече неща в тоя клиент преди. И аз не виждам от къде може да администрираш, но съм 99% сигурен че имаше преди такава опция (имаше си списък с компютрите и можеше да си цъкаш на тях). Ако искаш пробвай платената версия за няколко дни, може там да има възможност. Връщането до безплатната версия не би трябвало да е проблем, но за всеки случай го пробвай на 'нов' компютър. Успех...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    49
    #58

    Re:Remote Control

    Здравейте,
    Имам следния проблем с Radmin3.0 Дано някой се е натъквал на този проблем.
    Прави проблем с противовирусната AVAST. Проблема е по- точно следния:
    Налага се в работната директория на RAсървъра да се сложи един файл- R3GOD.DLL. Който работи с програмата му е ясно защо се налага тази манипулация. AVAST го засича като троянски кон, което си е така. Указвам в изключенията на AVAST цялата директория в която се съдържа този файл. Когато се опитам да го поставя там AVAST моментално го изтрива. Поставях го и с друго разширение. В момента в който му променя разширението на DLL моментално се изтрива.
    Вероятно не съм наясно с тази противовирусна програма и ли няма начин да се направи.
    Ако някой се е пробвал в тази комбинация: AVAST+RSERVER3.0+R3GOD.DLL и е успял нека сподели. Ако нещо бъркам с противовирусната нека който е на ти с нея да помогне!

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    223
    #59

    Отговор: Remote Control

    Много неприятна новина от logmein. Дойде момента за плащане
    Your account will soon be limited to 10 Free computers.

    To ensure that we can continue providing free service with LogMeIn Free and make meaningful improvements to it, we will be limiting the number of Free computers in all remote access accounts to 10. In order to have more than 10 Free computers in your account, you’ll need a paid subscription of LogMeIn Central. Central not only unlocks remote access for more than 10 computers, but it also gives you more power and control when managing them from one location.
    To help ease the transition, we are extending a special offer to all users affected by this change. Take a free trial of Central now, or upgrade at the special rate of $199.00/year.
    Please note: if you do not take action, the Free computers highlighted in your account will become inaccessible on 5/11/2013. Only 60 days left!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. remote control
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 27-03-05, 04:58
  2. Remote Control на PC
    От the_unique във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 06-01-05, 14:00
  3. Remote control Novell
    От kosata във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 22-10-03, 23:09
  4. Creative PC-DVD Remote Control
    От Zetle във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-03, 20:56
  5. Packard Bell Remote Control..how to?
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 17-12-01, 21:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе