Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Проблем с рутера

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на b.shterev
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    144
    #16

    Re:Проблем с рутера

    Там като кликна ми изписва тестване на порта и след това ми изписва грешка ... странното е че utorrent си работи нормално.

  2.  
     
  3. ViK
    ViK е офлайн
    Member Аватара на ViK
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    222
    #17

    Re:Проблем с рутера

    В ляво от бутона за тестване на порта можеш да видиш номера му.
    Когато тестването е неуспешно, в дясно от червената удивителна ти дават линк към страница с обяснения за port forwarding. Там можеш да намериш рутера си и да видиш как става пренасочването.

  4. Junior Member Аватара на b.shterev
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    144
    #18

    Re:Проблем с рутера

    Мерси за съвета...ще опитам да го оправя по някакъв начин и се надявам да се справя...още веднъж благодаря.

    Само последно да попитам...на utorrent има една опция за връзка...да я направя ли да е автоматична или да не я пипам..пробвах на автоматична и като че ли тогава браузера ми работеше с лекота и отваряше страниците..а като си я върнах пак както си бе да не е автоматична..браузера ми започна да се влияе пак от utorrent и забави дейността си... та как вие ще ме посъветвате...да я сложа на автоматична или да си я оставя така както си е била...

    И още едно питане..трябва ли и по същия начин да си настроя и лаптопа защото и на него излиза тази червена удивителна на utorrent. То ако е така, аз ако хвана друга мрежа откъде да знам настройките на онзи рутер и всеки път да си играя да ги променям за да ми работи utorrent и на лаптопа???

    Трябва ли всички дето ловят сигнал от рутера ми да си правят специални настройки за да им работи utorrent? Това не може ли да се избегне, или примерно всеки път като хвана различна мрежа трябва да знам какъв е рутера и ip адреса на собственика и да си правя постоянно нон стоп различни настройки...адски е досадно това.

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    1
    #19

    Re:Проблем с рутера

    Здравейте на всички. Подариха ми рутер asus wl530g-v2, успях да го инсталирам и работи. От скоро му се появи проблем който се изразява в честото му рестартиране (както работи изписва acquring (май не го написах правилно)IP address) като след около минута, две всичко е наред и пак имам интернет. Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем възможно ли е да ми каже как да го оправя, не е болка за умиране но е дразнещо. Успешно му направих upgrade на firmware и пак същия проблем.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 7
    Последно: 29-12-12, 11:19
  2. Камера зад 2 рутера
    От glowndark във форум Мрежи
    Отговори: 13
    Последно: 08-12-11, 11:51
  3. Как да си настроя VPN на рутера...
    От 4i4o Man4o във форум Технологии
    Отговори: 7
    Последно: 16-02-09, 08:29
  4. Проблем с рутера в локална мрежа
    От zla gad във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 05-08-08, 16:30
  5. как да настоя рутера ?
    От 4i4o Man4o във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 07-02-08, 22:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе