Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем в Лан мрежа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    1
    #1

    Проблем в Лан мрежа

    Здравейте,

    Имам следния проблем в работата. Имаме сървър Windows server 2003 и комповете са на Windows XP prof.

    Проблема се състои в това, че когато един компютър, които е бил например на колега Георги Иванов и съм го добавил към сървъра с това име, ми се наложи компютъра да го дам на друг колега. правя нов акаунт в сървъра,и всичко е точно ,но шернатата папка на този компютър която съм изтрил и създал наново под новия акаунт си остава със старото име на Георги Иванов а не взима новото име на новия акаунт, които е например Снежина . Някои има ли идея как шернатата папка да си взима името на новия акаунт които е създаден.Имам предвид горе в синята лента там изписва пътя до шернатата папка там остава стария акаунт и име . Прейнсталирал съм компа на чисто но пак е същото .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #2

    Отговор: Проблем в Лан мрежа

    Първо премахни шернатата папка от сървъра , премахни и шерването на папката от компютъра , преименувай го , задай шерване и го прибави към сървъра.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с мрежа
    От get във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-07, 10:56
  2. Проблем при създаване на VPN мрежа
    От zakasyla във форум Мрежи
    Отговори: 16
    Последно: 18-06-06, 10:01
  3. Проблем с гигабитова мрежа
    От Araiz във форум Мрежи
    Отговори: 16
    Последно: 15-07-04, 11:25
  4. ПРОБЛЕМ С LAN мрежа
    От Yozo във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 24-05-04, 18:50
  5. Win 2003 | мрежа | проблем
    От Dockera във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 13-05-03, 19:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе