Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 34

200 MB za net malko li sa?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #16

    200 MB za net malko li sa?

    200MB са доста малко, да не говориме, че с течение на времето ще ти нарастват и изискванията и ще ти се иска да си сваляш разни програмки, MP3ки и филмчета. Препоръчвам ти да си сложиш програма за отчитане на трафика и като достигнеш лимита да спреш, защото след като го надвишиш, почват да те таксуват по доста високи цени[}]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    20
    #17

    200 MB za net malko li sa?

    Абе вие в София тия гигабайти май като бомбонки ги имате... [] Аз съм карал 7месеца с 200Мб трафик за скромната сума от $ 12 и освен това си плащаш всеки локален Мб! Хубаво че сега вече не е така...[8D]... нема значение... Та мен този трафик ме ограничаваше само от страна на теглене на МР3, видео и по-големи програми. Но да знаеш че за чат и браузване са ти предостатъчни.

    Грешно е да смятате че щом доставчика отчита и входящия и изходящия трафик, общият трафик ще е два пъти повече! Не е така. В повечето случай входящия е многократно по-голям от издящия.

    При мен е около 10пъти, но все пак зависи от това какво правиш []



    <font color="orange">Много ми е интересно това "браузване"... [] Просто се завърташ в сайтчето и толкова. Е, нека да оставим настрани четирите реда текст в него, трите картинки и петте 700Мб-и филмчета... [:D]</font id="orange">





    П.С. Колко ти искат за тези 200Мб?

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #18

    200 MB za net malko li sa?

    Ако четеш стиатии и ревюта на цифрови фотоапарати ще ти трябва по гигабайт на месец. Това от опит ти го казвам.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    156
    #19

    200 MB za net malko li sa?

    E Т'ВА Е ТОЧНО НАЙ-ДОБРАТА ТЕМА ЗА КАТЕГОРИЯ МРЕЖИ..........

    АМА ТО НАЛИ ДРУГИТЕ СА ЗАБРАНЕНИ

    АМИ АЗ ПРАВЯ ПО 500 МБ НА ДЕН.

    КОЛКО МИ ТРЯБВА НА МЕСЕЦ?

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #20

    200 MB za net malko li sa?

    МНОГО.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    20
    #21

    200 MB za net malko li sa?

    А пък аз днеска съм направил Net Out: 57.90 Mb и Net In: 2.05 Mb, което за мен е наистина <font color="orange">МНОГО</font id="orange"> !!!

    Рекорда ми за един ден (цял), без да тегля каквото и да било, е около 180-190Мб !!! А пък ако ми трябва нещо по-голямо за теглене отивам до някоя зала, тегля си го и обикновено си го записвам. Естествено това не ми се случва всеки ден и затова не ми трябва чак толкова трафик... Щото все някой трябва да го плаща нали []

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    20
    #22

    200 MB za net malko li sa?

    Абе някой замислял ли се е всъщност 200Мб колко текст са? Не отдавна даже е нямало твърди дискове с такива капацитети ... []



    <font color="orange">Ех, минало!</font id="orange">

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    236
    #23

    200 MB za net malko li sa?

    Хмм.. аз съм на 300МБ трафик и по принцип правя 60-70 МБ отгоре... но пък си имам free сървър, от който не ми таксува трафик, и за това съм доволен. Но ако интернета ще трябва за професионални цели, например както Julian спомена - снимки от цифрови фотоапарати и други такива, определено са необходими 1ГБ+

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #24

    200 MB za net malko li sa?

    Kофтито в тоя случай е че фирмата учтиво продава хардуера си за скромната сума от 220$ (чиято реална цена е около най-много...120$). Разбира се, не може да се закачиш със собственна техника, нито пък след това някой ще ти стане доставчик с тяхната. Избора е или да плащаш по 20$ за 200 МБ или по 10$ и да платиш като поп за антената, която после най-много да им продадеш обратно на 1/3 от цената.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    156
    #25

    200 MB za net malko li sa?

    Ами чувал съм от някъде че има и други фирми.............

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #26

    200 MB za net malko li sa?

    Човека иска да си плаща и да получава фактура - направи си фирма...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    21
    #27

    200 MB za net malko li sa?

    Абе незнам, но само от irc на месец се навърта трафик от около 150 МБ. Така че сам си прецени дали тези оставащи 50 МБ ще ти стигат за брауз. А и се съмнявам да не се полакумиш все някога да дръпнеш някоя мп3-ка или програмка (колкото и малка да е тя) ... Решението сам си го взимаш, но 200 МБ се съмнявам да ти стигнат. Аз лично съм на 500 МБ и често ги надвишавам с по 20-тина МБ - иначе бих казал, че са ми идеални.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    84
    #28

    200 MB za net malko li sa?

    Аз съм на 250МБ и плащам за тях 13.50лева.ПЛаща се предварително за месеца,тоест например в края на яли месец ще платя таксата за август.Миналия месец направих около 800МБ,но като отидох в фирмата да плащам пак си платих 13.50лева и така всеки месец.Незнам защо става така,но нищо не ми казват ,просто влизам и казвам ИП-то си и казвам че искам абонамент за 250Мб и давам 13.50 лева.Дори не ми казват че съм прекалил с трафика.А и аз ваобще не чакам да проверят сметката ми само давам парите и си тръгвам.След няколко дена ще трябва да плащам за следващия месец а като си гледам трафика май съм прекалил доста,засега съм навартял повече от 1 ГБ.И так всеки месец прекалявам с трафика ми,но никога не са ми искали някви пари.Мале представям си какво ще стане ако ме накарат да си платя всичките навартяни МБ-ти.Сега като се замисля,ако ме накарат да плащам,то това означава че ще трябва да платя минимум 1ГБ и половина по 0.06$ на МБ,което са бая пари май.Аве дане би да сабират всички натрупани МБ и в края на годината да ме накаат да платя няква сума.

    Въпреки че само посещавам няколко форума и не тегля никви мп3 или игри или филми или програмии трафика ваобще не ми стига,а и не ми се качва на 500МБ,,защото цената е 35лева,което не ме устройва,а и не искам неорграничен достъп защото той е 55лева и при него ти ограничават скороста на 4кб/,докато сега от фреетата и от чужбина тегля с 8-9кб/с през повечето време с 10-12 кб/с.А и в глупавото фрее сървърче на фирмата няма нови филми или пък ако има ги качват адски рядко.

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    156
    #29

    200 MB za net malko li sa?

    АЛОООООООООО, МОДЕРАТОРА!

    МИСЛЯ, ЧЕ ТРЯБВА ДА ОТДЕЛИШ КАТЕГОРИЯ МРЕЖИ ТАКА:



    1. МРЕЖИ - ХАРДУЕР

    2. МРЕЖИ - СОФТУЕР

    3. МРЕЖИ - ПРОБЛЕМИ

    4. МРЕЖИ - ГЛУПОСТИ



    ЗА СЕГА ТРЯБВА ДА Е ДОСТАТЪЧНО!

    10Х

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #30

    200 MB za net malko li sa?

    Ха ха - и без това и в момента форумите са много - за толкова потребители - толкова форуми.. в quakeforums има хора с по 50000 поста, а в guitarforums пък има поне 500000 учасника .. и пак нямат толкова раздели



    Верно обаче темата се поизчерпа, разбрахме се че не стигат 200...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Ako moje malko help
    От batfilcho във форум Овърклок
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-05, 01:39
  2. Malko pitane...
    От Боби във форум Linux
    Отговори: 6
    Последно: 11-07-03, 15:33
  3. malko info
    От kolev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 16
    Последно: 17-02-03, 18:19
  4. malko info za SiS
    От pebals във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 06-10-02, 12:07
  5. malko help
    От AMD user във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 26-04-01, 10:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе