Резултати от 1 до 8 от общо 8

странни проблеми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #1

    странни проблеми

    значи първия

    1.Рестартирам PC или го изключвам и нета почва да се влачи след 3 дена без restart и shut down направо хвърчи докато цъкна и излиза

    2.Понякога FTP се отваря понякога не когато му кефне

    3.Нямама ми ги users от мрежата това предполагам може и да е от ISP

    4.Рестартирам нямам нет , рестартирам имам нет аз лично не мога да си го обясня по никакъв начин





    Мрежовата карта е surecom

  2.  
     
  3. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #2

    странни проблеми

    Проблеми с мрежовата карта/модема (зависи какво използваш) - прецакан хардуер или лоши драйвери. За кое FTP става дума? На доставчика ти ли? Тогава проблема е техен или твоята мрежовата карта/модема.



    Като цяло (90-99%) проблема ти е или в драйверите (опитай с други и виж как е) или хардуера (опитай го на друг компютър).



    P.S. По 4-та точка проблема може и да е в Управлението на захранването на комуникационното у-во.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #3

    странни проблеми

    драйверите са тези от XP-то

  5. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #4

    странни проблеми

    Oт 2-3 денонощия нета през евротур е кошмарен!

    Точно така се държи: 2-3 пъти не отваря на 4ия отваря страница, все едно коя(вкл. евротур)

    Пинга варира от 20 до 6000!!!!!!!!!!

    Ако ти или доставчика ти сте към тях...

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #5

    странни проблеми

    breiii като заговори за доставчици много ми е интересно мога ли да намеря нещо като карта за peering-a у нас иначе аз съм на Rutil ако ти говори нещо

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6

    странни проблеми

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Oт 2-3 денонощия нета през евротур е кошмарен!

    Точно така се държи: 2-3 пъти не отваря на 4ия отваря страница, все едно коя(вкл. евротур)

    Пинга варира от 20 до 6000!!!!!!!!!!

    Ако ти или доставчика ти сте към тях...



    <div align="right">оргинално мнение на breiii</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    И при мен имаще такива проблеми. Те обаче направиха профилактика и сега нещата хвърчат. На моменти DU метера ми показва стойости над 140Кб

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #7

    странни проблеми

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">breiii като заговори за доставчици много ми е интересно мога ли да намеря нещо като карта за peering-a у нас иначе аз съм на Rutil ако ти говори нещо

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Със сигурност съм виждал такава карта на бг. доставчиците и кой от къде минава. Но сега страницата е снякакво съвсем различно съдържание...

    Може тези линкове да са ти от полза:

    http://www.bgpeering.net/part.html

    http://www.geology.bas.bg/comisp.html

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #8

    странни проблеми

    горе долу да свършиха ми работа

    offtopic// разбрах че и при ISP българското си е българско събират се 4 5 фирмици и си правят peering и си поставят някив условия примерно сега прочетох нещо за BGP4 който не го приемат или не ползват а за пример Telecoms са с него а те според мене са доста сериозна фирма в крайна сметка работата е орел рак и щука //

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Странни проблеми с Philips 42 PFL 5604
    От vladko33 във форум Philips телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 21-02-15, 18:09
  2. Странни шумове в режим изсушаване
    От Kasap във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 1
    Последно: 24-08-09, 17:26
  3. Странни разлики при температурата
    От glarus във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 13-01-04, 17:44
  4. странни работи с Windows и Net-a
    От nniki във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 09-11-02, 23:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе