Страница 5 от 13 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 187
Like Tree87Одобрявам

STAR WARS VII

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #61

    Отговор: STAR WARS VII

    КЛАСИКА за мен е само ХАМИЛ и ФОРД,като млади

  2.  
     
  3. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #62

    Отговор: STAR WARS VII


    Ей такова ми е когато гледам старите серии .
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,429
    #63

    Отговор: STAR WARS VII

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Не знам колко кадъра е филма и въобще излъчването на IMAX, но всички бързи сцени са замазани. но както казах може да съм се "изкривил" от домашното кино
    Размазването се дължи на куп фактори..от това на което съм попадал в нета
    1. Използвани са куп камери с различна резолюция..
    https://forum.setcombg.com/%D0%BC%D1...tml#post754141
    2, не спазване на някои правила при сканирането на лентата и превръщането и в цифров формат. Сканирането става кадър по кадър, но фокусировката на някои е по-различна..Човекът работещ със скенера обаче настройва един фокус според първите кадри и от там нататък дава докрай така..а това са километри лента снимани с различни камери, лещи и скорости..плюс компютърно генерираните кадри..накрая става мъзгоч.

    Сканирането на лентата се прави от под-изпълнители. Мога да кажа, че това компании "еднодневки". Казвам еднодевки защото живеят само 3-4 години и фалират. Плащането е на кадър, но поради конкуренцията в холивуд цените са ниски и компанията скоро фалира....на нейно място идва друга.

    Един филм трябва да се снима с две камери. лентата от едната да е за IMAX, лентата от другата да е за блу-рей и телевизии. За съжаление няма кой да тръшне по масата и да въведе стандарти...всеки от режисьорите, продуцентите и операторите прави каквото си поиска.

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Наско, че кво му е на пасивното 3Д? И кога ти на кино си гледал с активни цайси? Не ми отговаряй, въпросите ми са риторични.
    по-скоро какво му няма.... не ви препоръчвам 3Д с очила

  5. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #64

    Отговор: STAR WARS VII

    има само 3 серии - първа , втора и трета.
    от както решиха да ми сменят номерата - всичко е само грешка.
    нова надежда има само за двата филма, които ще излязат в паузите между следващите две серии - дано да ги дадат на неизвестни режисьори че всеки се осира като реши да повтори успеха на първите сериики. дано и да не им дадат пари - така ще има желание да се работи - щото се вижда че и с пара не стават нещата. няма да са ограничени от рамки и сценаристите и може да излязат от семейната дързост и красота в която се превърна три-6-9-12-тологията.
    DUNDURMA одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #65

    Отговор: STAR WARS VII

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    по-скоро какво му няма.... не ви препоръчвам 3Д с очила
    без очила не ми се получава нещо- размазани субтитри и образите двойни , ама незнам дали само при мен е така

    Стенли - както казах на Аватар цайсите бяха други. Виждах всички детайли и тн. Грам размазано нямаше. на ICe age също.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #66

    Отговор: STAR WARS VII

    3D-то на последния StarWars беше като филма (тоест нямаше го никакво). Единствено един разрушител на империята излизаше през екрана, другото спокойно можеше да мине и без цайси

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #67

    Отговор: STAR WARS VII

    баси. Тея да си беха останали, на пинокио, пепеляшка и снежанка.
    Да си ми върнете парите еййй.

    А ето и поздрав, от мен, за създателите на 7 серия. (аз преди години)

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #68

    Отговор: STAR WARS VII

    Чакай пари. Ти ще забравиш ли какво си гледал че да ти връщат обратно парите? А този пръст си остава за нас дето очакванията ни се разминаха - въпреки, че аз нямах очаквания!

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #69

    Отговор: STAR WARS VII

    Уффффф искам да си купя шлема на Дарт Вейдър и само боклуци намирам .....е изключих една реплика на оригиналният шлем за 500 евра.

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #70

    Отговор: STAR WARS VII

    СТЕНЛИ,за толкоз евра ще се напушиш,напиеш ГЬОТЕРЕ и ще бъдеш който си искаш......и ХАНЪМИ ще има
    stenly и blue1 харесват това.

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #71

    Отговор: STAR WARS VII

    Ааааа, то туй ясно, ма пък човек трябва да си угажда и да изпълнява детските си мечти ...иначе се губи смисъла Пък и аз пестя от алкохол щото не пия
    justify и Phoenix_1 харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #72

    Отговор: STAR WARS VII

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Уффффф искам да си купя шлема на Дарт Вейдър и само боклуци намирам .....е изключих една реплика на оригиналният шлем за 500 евра.
    Дам и аз имам такива желания - ама само детски варианти намирам...Може и качествена фигура около метър поне ама...надали ще е човешка цената!

  16. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #73

    Отговор: STAR WARS VII

    сега пък ма накарахте, да се замисля, от де идва тоя шлем. Знам, че: раздаваха в киното, когато излезе 2. Един път в макдоналдс пак раздаваха, по време на 3 и един път бях купувал един евтин, за двадесетина евро. Логично трябва да имам три кирливи някъде, ама къде? Кой знае в кой кош са заминали... А кой от трите е тоя и по какъв повод е правена, тази снимка, изобщо не мога да се сетя.

    Не пръста не е към читателите, на тази тема. А към тези, които взимат нещо скъпо, на други, за да вложат много пари в него и от тях да направят още повече пари...

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,429
    #74

    Отговор: STAR WARS VII

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Уффффф искам да си купя шлема на Дарт Вейдър и само боклуци намирам .....е изключих една реплика на оригиналният шлем за 500 евра.
    ето
    Licensed Replica Darth Vader Helmets and Costumes
    ама първо трябва да заприличаш на него преди да си постави маската.... Тук се колебая:
    1 - ке ти теглим един кютек...барем замязаш на Анакиин след осакатяването...или
    2 - да се напиеш като кирка...барем по пътя докато се прибереш може да получиш няколко асфалтови екземи с които да заприличаш на Вейдър
    Тъкмо преди да се прибереш си поставяш маската за да не разбере жена ти че си пил...тук има опасност ако те надуши да ти разбие главата барабар с каската. Айре тя главата ти дебела, ама язък за шлема...

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,429
    #75

    Отговор: STAR WARS VII

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-02-16 в 19:37.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 13 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Star Wars: The Old Republic - online
    От 666 във форум ИГРИ
    Отговори: 0
    Последно: 10-01-14, 08:42
  2. Star.Wars.Empire.At.War - CD key
    От MIDNIGHT във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 21-02-06, 12:43
  3. STAR WARS по НТВ
    От Edin_Lud във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 25-09-05, 11:39
  4. Star Wars ep.3 премиера!!!
    От hihimor във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 19-05-05, 09:48
  5. DVD-Rip na Star Wars Ep.1 i 2
    От XM6002B във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 02-12-02, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе