Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 32

StarWars IX - достоен край на сагата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #16

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Я кажете има ли зрелищни космически битки на скупчили се на едно копие разстояние кръстосвачи дето се пукат като шхуни и бригантини в стил: - топчии слушайте моята команда: "изпразни левия боооорд"....
    в трейлър някакъв съзрях и някаква хвърковата чета с коне...топоркат си по палубите на кръстосвачите....а около тях "фиуу" "фиууу" - девет епизода и още не могат да схванат факта, че в безвъздушното пространство звук няма....
    ЩЕ ида да гледам някой ден и тоз последен ( а дано ) филм, ама няма да е сега....
    Лошо е да коментираш филм , който не си гледал. Топуркаха по кораби , които бяха във въздуха на планетата. Филма е фантастика и в тоя жанр се допускат волности. Затова е фантастика. Вървете гледайте Война и мир ..... ама пък за него ще трябва 99 страници тема да се обяснява
    И аз съм раздвоен за тоя филм , финала не ми хареса / заприлича ми на Спящата красавица и принца /...Разбира се всеки , който е фен ще го гледа.

  2.  
     
  3. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #17

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата

    Гледах го на IMAX. След многото негативни коментари отидох с малката кошница и се оставих да ме забавлява. Като за голям и стар фен - хареса ми. След време ще го гледам пак за детайли, че е доста припряно действието.

    СПОЙЛЕР:
    Изключвам няколко напълно излишни сцени - особено към края - все едно имаха чек лист и отмятаха по него - сцена за избор между живота на приятелите и тъмната страна, сцена с новина за изненадващ родител на крачка от пропаст, сцена с идващ в последния момент и оправящ положението Сокол, сцена против дискриминация на видовете, хомо сцена, ...

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #18

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата

    Странно - тия дни изгледах отново 1,2 и 3 - взеха, че ми харесаха - т.е. по биват от 7,8,9... Продължам с маратона последователно като събития, че никога не съм ги гледал така - после пак ще коментирам

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #19

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата

    В първите серии актьорската игра и самата история е на светлинни години от простотиите на Дисни. Джордж Лукас беше подбрал наистина звезден състав - Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Кира Найтли, Иън Макдърмид, Хейдън Кристенсен... да не ги изброявам всичките...

    В новите серии Дисни съвем омазаха историята - баш шефът на лошите - някакъв смотан пещерен трол все едно взет от Властелина на пръстените - заколиха го по най-нелеп начин, необучената джедайка с едно щракване на пръсти удържа цели космически кораби(такова нещо нито Вейдър нито Императора го можеха) изобщо Дисни превърнаха увлекателната история на Джордж Лукас в небивалица за деца, по-точно в пародия на Междузвездни войни.

  6. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #20

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Лошо е да коментираш филм , който не си гледал. Топуркаха по кораби , които бяха във въздуха на планетата. Филма е фантастика и в тоя жанр се допускат волности. Затова е фантастика. Вървете гледайте Война и мир ..... ама пък за него ще трябва 99 страници тема да се обяснява
    И аз съм раздвоен за тоя филм , финала не ми хареса / заприлича ми на Спящата красавица и принца /...Разбира се всеки , който е фен ще го гледа.
    Попитах, не коментирах. А с третото изречение ясно подчертавам, че не съм го гледал. Коментиране е това. Очевидно мазалото е голямо...затова и не припкам към касата.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #21

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата

    Благодаря за линка , прочетох коментарите , много умни и начетени хора коментират и стила им един изискан ...Патриции направо.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #22

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата

    не знаех, че тук има друг почитател на скротума
    ама то какво да се очаква от дегенерати като мен и тумороу-то

  10. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,858
    #23

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата

    Ех, след тая тема и “скротума” почти се отказах да го гледам...
    Имам усещането, че ще ми развали всички приятни спомени и впечатления натрупани до сега

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #24

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата

    Нали разбирате, че коментирате комикс, а не кинофилм. Дисни, Марвел правят ширпотреба плод на попкултурата.
    Лукас на базата на няколко комикса е създал и сглобил собствен сценарий, който по същество си остава комикс.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #25

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата


  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #26

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Филма е фантастика и в тоя жанр се допускат волности. Затова е фантастика. Вървете гледайте Война и мир ..... ама пък за него ще трябва 99 страници тема да се обяснява
    ...Разбира се всеки , който е фен ще го гледа.
    Абсолютно подкрепям. Гледал съм всеки един от епизодите на кино. То първата трилогия нямаше по друг начин как да се гледа. Беше ми трудно поради новопоявила се тежка дископатия, но отидох и този да гледам на кино. Всеки, който е истински фен на "Междузвездните" и на космическата фантастика като цяло ще го гледа. И подобни филми не са за прекалено възвишени и надарени интелектуалци. Има си други филми и въобще изкуство за тях. Аз като обикновен, нормален човек от простолюдието, без претенции за възвишено познаване на изкуството, не търся в един забавен фантастичен филм философски отговори на въпроси за смисъла на живота.
    И след като излезе и този по торентите с HD качество, ще си ги пусна и 9-те в къщи по хронологичен ред.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Смолян
    Мнения
    227
    #27

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата

    Щом ще са в хронологичен ред, тогава ще са поне 10. Според мене Rogue One задължително трябва да се вмести между епизоди 3 и 4. "Соло" е малко странична история, а филмът за Вейдър ако излезе, ще е догодина по това време...

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #28

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата

    ъъъ, извинете, 1-2-3 за кого бяха, ако не за вейдър?!

  17. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #29

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата

    Vandan, дископатията обяснява и поста ти...
    Ето ти и трейлър на 10-ти епизод .... фантастика е и се допускат волности нъл тъй ..

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #30

    Отговор: StarWars IX - достоен край на сагата



    Продукцията на „Мандалорианецът “ току-що разкри задкулисен игрален филм. Пет минути, през които Джон Фавро и неговите екипи детайлизират снимането на LED фон.

    По този начин ние откриваме ILM (прочутото студио за специални ефекти, създадено от Джордж Лукас) в огромно студио, разположено в Manhattan Beach Studios, в Лос Анджелис, пространство, наречено "Volume", тоест 270° полукръгъл LED екран с височина над 6 м и ширина почти 23 м, върху който може да се проектира всеки виртуален пейзаж, контролиращ светлината, времето, разположението и движението спрямо камерите в реално време. Научаваме, наред с други неща, че 50% от сериалите са заснети при тези условия, като избягва да прекарва време с цял екип на различни места за заснемане.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-02-20 в 21:10.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Сагата "Виваком"
    От Shienar във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 19
    Последно: 04-09-13, 16:24
  2. Midea MSF6-12AR-има ли достоен заместник?
    От naydenov69 във форум Климатици Midea
    Отговори: 7
    Последно: 14-07-12, 23:33
  3. Край на ABV ICQ
    От kod във форум Коментирай новина
    Отговори: 12
    Последно: 23-09-10, 02:28
  4. StarWars DVD колекция...
    От kod във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 13
    Последно: 24-09-04, 22:27
  5. StarWars Episode 2
    От Mitko744 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 30
    Последно: 27-05-02, 10:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе