Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 205

1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #31

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Ех пак не се вредих. Добре, че следя чат пат темата по мейл. Тука яко се развихрихте.celestion ще има ли скоро пак щото почти съм събрал паричките. А пък ако има и подарък ще яко верно. . Вчера един познат си донесъл такова от Европа. Ама цените там на това верно били към 880 лв. за без диск. Даже Моя човек си е сложил сега 500 GB (психопат), ама искал по нататък едно ТБ. Ненаситник. Така, че не знам за цената твоята celestion се оказва реална. Сори ама трябва човек и да проверява. Явно за това си и продал толкова. Надявам се поне сервиза да ви е як. До сега не съм чувал за проблеми от приятелите ми, ама няма и вечни неща. Иначе във форума на tvixbg (сайта ме кефи) яко сте застъпили на поддръжката, дано наистина е така, тези машинки ме кефят . А има ли възможност за си запазя една бройка ? Поне по празниците д асе покефя и аз малко на живота.Че само с това бачкане.. .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    44
    #32

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Както казах има още няколко бройки на склад, но след 10 тина дни ще дойдат нови, така че рекламната кампания няма да е безуспешна и подарък ще получиш както вече обещах.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #33

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    celestion - дай една точна крайна цена за модела 5100 с 500 GB твърд диск.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    44
    #34

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Имаш лично съобщение.

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #35

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    celestion, един въпрос: предполагам че евентуалният купувач може ли да си донесе собствен SATA хард, който да се монтира в плеъра?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    44
    #36

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Разбира се, че може, даже е препоръчително.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #37

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Не знам дали тука му е мястото , ама ей допреди малко celestion , пича се казва Тишо,и ми донесе 4100 уж за тест (даже направи пост от моето PC , май тоя дето е по горе). Сега вече е мой ( жена ми ме гледа малко на кръв ама ще и мине).800 лева са си бая пари, ама ми писна да чакам(бръкнах малко в резервите). А днес просто минах покрай магазина им на Солунска и реших да погледна пак, и тия пичове викат : Вие не идвахте ли миналата седмица ( :-) ебати физиномистите). Тамън бяха пуснали някакви реклами на документални филми на 50 инчовата им плазма (май и преди ви казах, че ме впечатли още първия път като ходих ). Образа беше като, като , абе страшно реален ,мек и наситен - нямаше квадратчета по екрана , направо ти се иска да пипнешл поотклоних се.Казах им , че имам стандартен телевизор и не зная как би се държало, а пък искам да си взема . Та този пич дето идва , Тишо ми предложи да тестваме , щом съм решил да купувам и ако не ми хареса не го взимам. Честно казано веднага се навих , щото вчера четох бая за TVIX 4100, включително говорих и с моя приятел дето си внесе. А пък днес си казах направо какво пък. Дано не съжалявам. Мога да ви кажа, че джаджата показва безпроблемно силата си и на моя 29" телевизор Philips. Браво на тия корейци. Иначе имах един допълнителен 300GB диск и celestion ми го инсталира. Устройството го разпозна веднага. Пуснахме едно DVD, няколко DivX-са ама тия MKV - те направо са , страшна резолюция. А субтирите се четяха също много добре. Голям кеф , сега ще си организирам колекцията от филми и музика, най-накрая .
    Тук е момента да похваля celestion за търпението и вниманието които ми отдели. Ако така работите с всичките си клиенти , мога да кажа браво! Да знам, че съм платил много , но според мен просто тия от homecinema имат и култура на обслужване.Браво !

    А сега още разучавам устройството, пичове, от мене чао. Пък ако имате въроси, пишете , ако имам време ще споделям с вас.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #38

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Panzer, честита покупка.
    От преди няколко месеца си бяхг говорил с моят закъпчих за нещо подобно, че ще имаме МОЖЕ БИ по коледните промоции, но всички беше още мъгла работа и трябва да го подпитам за какво иде реч, защото ми остана в акъла една сума около 5-600 лева с HDD-то вътре. Изпълнение като легнал компютър и .mkv и H264 playback. Ще питам да видим какво ще излезе и ще пиша.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #39

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Еми супер! Що за чудо ще е това , пиши като го видиш , и едно кратко ревю му направи. Аз съм спал само 4 часа "благодарение" на TVIX-а. Това , да пробвам , онова дапробвам и хоп 3:30. Днес ще съм като цял ден. Иначе гадинкта ми чете 80 процента от нещата на мкв (1080p май на места е проблемен, щото на моя телевизор му е все едно какво ще му се пусне по аналог . Рипнати blue ray и HD DVD, поне тия дето ги намерих , с тях проблеми нямаше те май са 720p ако не греша. При мкв трябва да се ползват външни субтитри. НА страницата на DVICO проверих и пишеше при фирмуерите , че се работи по въпроса да се четат вградените в файла. Ами ха дано. Иначе гледам, че пускат в месеца поне по един фирмуер, който явно освен поправки включва и нови неща. Супер!Ще почакаме пък да видим. Айде отивам на работа че стана никое време , пак с тия задръствания...

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #40

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Честито и от мен!
    Сега остава да бръкнеш още по-дълбоко в резервите и да се дооборудваш с една плазма за да му се насладиш изцяло.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #41

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Благодря ви ! Само, че сега плазмата ще почака. Бях се замислил за празниците да си наема от някъде или да взема от приятел един проектор и да си направя яко домашно кино. Е след някоко месеца и плазма. Но съм сигурен, че с проектора ще стане изродия .

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #42

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Вижте, намерих още едно подобно устройство.
    http://www.tomacro.com/english/Produ...D200i_Vieo.htm

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #43

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    За това устройство четох не лъскави думи в един от най известните форуми за мултимедийни плеъри. Там се отрекоха от него защото не поправиха 4 месеца проблеми които стройството явно имаше. Това е китайска фира , използва IDE харди е на същата цена почти колкото TVIX-a. . При такова отношение и за тия пари определено са се пооакли другарите от Китай. Иначе на дизайн е много добро .тук потърси http://www.mpcclub.com/. Ама последния път като четох материал за томакро писаха,че нямам да се занимават повече с тази зле отнасяща се към съпорта фирма , и май им е останало само старото ревю , преди да ги напсуват. Аз за сега съм си много довелен с "TVIX"-чо както му вика жената. По цял ден мае сериали на него и чат ппат и някой филм. Но наистина устройството е woman friendly.

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #44

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Уж е с по-новия чин на Сигма, но явно наистина има проблеми.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #45

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Явно желанието им е изпреварило възможноститет им. . А ние като потребители трябва да се пазим от тези неща.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам расийвър Onkyo TX-SR607,DVICO TVIX HD M-6600N,DECT ТЕЛЕФОН PANASONIC
    От enator във форум Приключили продажби
    Отговори: 12
    Последно: 15-02-12, 19:51
  2. DViCo TVIX Xroid A1-БЪДЕЩЕТО НА МЕДИЙНИТЕ ПЛЕЪРИ!!!
    От gallardo83 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 28-08-11, 23:27
  3. Продавам нов DViCO TViX M-6600N
    От enator във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 13-02-10, 22:49
  4. Продавам нов DViCO TViX M-6600N
    От enator във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 10-11-09, 14:13
  5. мултимедиен плеър DVICO TViX HDMI M-6500A
    От enator във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-09, 17:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе