Страница 4 от 14 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 205

1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    444
    #46

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Интересно е да се види и конзолата на Майкрософт XBOX 360 която ще подържа HD, Divx и Xvid след 4 декември повече за стандартите които ще подържа тук: http://blogs.msdn.com/xboxteam/archi...yback-faq.aspx така освен плеър получавате и конзола както се казва две в едно. Най- ниската цена в БГ която аз съм видял е 599лв. без хардиск.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #47

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Най-важното липсва - Н.264 в mkv контейнер. Това са 99% от филмите в нета.
    Хубавото е, че HD-DVD допълнението към конзолата излиза сравнително евтино.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #48

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Да бе, още малко ще кажеш , че майкрософтските конзоли са направени за да поддържат "стандарти за пиратски филми" . Да бе! Нито TVIX може да замести XBOX, нито той да плейва SD, HD, или MKV (като цяло) като TVIX.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #49

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Добро ли е наистина това устройство?? И струва ли си парите??

    Имам известна възможност да си поръчам по човек от САЩ такова чудо, а сега гледам че има и пре-ордъри за следващата версия на цена от $399 ... добро предложение както и да го погледнеш.

    http://www.digitalconnection.com/pro...tvixm6500a.asp

    Друг технически въпрос - това поддържа ли фабрично кирилица за събове или българския внос е със специално модифициран фърмуер??

    Благодаря предварително за отговорите.

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #50

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Не те съветвам да поръчваш преди да са минали няколко ъпдейта. Вярно, че новия Сигма чип изглежда апетитно, но ще мине време преди да го пооправят софтуерно.
    Виж за кирилицата не знам. Може да се наложи да платиш на някой от дистрибуторите да ти го кирилизира ако го няма стандартно.
    И аз ако не успея сега по Нова година да си взема проектор от щатите ще забърша едно такова. С тоя курс на долара е срамота да не се възползваме.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #51

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    За кирилицата току що Чичко Гугъл показа че машинката поддържа CP1251 фабрично

    http://www.tvix.co.kr/eng/faq/FAQM51...TID=5&SCATID=8

    Сега остава да премисля още малко дали да прежаля 399 пари

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    38
    #52

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    А дали поддържа функцията time-shift? Според мен е доста полезна!

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #53

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Да и аз съм чувал з атова ,че трябва да се чакат няколко firmware преди да се хвърлиш. Преди 6 месеца TVIX 4100 не e имал предвидена въобще подръжка на MKV. Относно този нов модел, тепърва има да се доказва. Обаче , можете да ме наречете провокатор , но и за бях много "хитър" преди година и си купих страшен Nikon от щатите. Но кхоп проблем. НЕщо загуби цветове. Снимаше едно такова синьо. А гаранция ? Само за щатите. Тук не можаха да ми помогнат от сервиза и до този в Гърция го пращах и вместо да спестя пари дадох още около 120$ по проблеми. Сега си имам паметник на културата на библотеката ,не ми се дават още пари за да го пратя до щатите(а пък и гаранцията и там му свърши).Освен CD и DVD друго от там скъпо въобщ няма да купя. Като обица ми е на ухото. Така, че ви съветвам да да не купувате неща от вън на които нама гаранция. TVIX -а ми ме кефи и се надявам да нямам проблеми с него. Но ако има, поне знам че тук има кой да реагира (дано не стигам до там). Поне така обещаха вносителите. До тук кавото са ми казали е било истина. Имат си и форум и там директно си питам това което ме интересува.
    А дали е добро устройството ? Мен лично ме кефи много. А и жена ми може да бачка с него. Няма вече досадни въпроси. Сама си пуска сериалите и филмите. ЧЕ докато и обясня как да си го пусне от компа направо се побърквах. А кирилицата на у-то е супер. Нямам проблеми.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    38
    #54

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Panzer, а на моя въпрос можеш ли да отговориш? Благодаря.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    242
    #55

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Като го купувах, питах за тунера. До колкото разбрах той бил DVB-T. Но не ми казаха че има time shifting. Само ми казаха, че може да му зададеш кога да записва. ЛИчно аз не си купих и тунер. Така че до толкова мога да спомогна.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #56

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Цитат Първоначално публикувано от Panzer
    Като го купувах, питах за тунера. До колкото разбрах той бил DVB-T. Но не ми казаха че има time shifting. Само ми казаха, че може да му зададеш кога да записва. ЛИчно аз не си купих и тунер. Така че до толкова мога да спомогна.
    За гаранцията съм си преценил ... 4100 версията е $379 или приблизително 500 лева ... при 300 кинта разлика в цената ще преглътна риска с гаранционното обслужване, което особено ако си от провинцията предполагам че и от България да си го купил пак ще се видиш в чудо ...

    Иначе за тунера - някъде ми се мярна нещо като вариант за приемане на аналогов сигнас чрез видео сплитер или нещо подобно, за каквото и да ставаше въпрос всъщност.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    44
    #57

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Спокойно я преглътни гаранцията-или работи или гориш с всичко ,а цената на транспорта , митото и ДДС то слагаш ли ? Или ще ти го донесат на ръка със самолета?

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #58

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Цитат Първоначално публикувано от celestion
    Спокойно я преглътни гаранцията-или работи или гориш с всичко ,а цената на транспорта , митото и ДДС то слагаш ли ? Или ще ти го донесат на ръка със самолета?
    на ръка

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #59

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Ще изчакам до началото на лятото новите SED телевизори и заедно с една бройка ще си взема от ряз и едно такова чуденце, което до тогава предполагам ще е и по-евтино и без бъгове!

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #60

    Re: 1 СУПЕР решение - DVICO TViX - HD M - 5100 !!!

    Да си еба късмета отложили са доставките за 10.01.2008 а човека дето трябва да ми го носи ще лети на 12.01

    Тъпа история

    Я кажете сега за 4100 модела. Интересува ме най-вече как се справя в локална мрежа и евентуално безжично, че като за начало няма да му монтирам хард диск.

    От друга страна - някой знае ли какво може да се очаква ако все пак го изчакам и ми го изпратят като обикновен колет? Проблеми с пощите? Вероятност да изчезне по пътя? Оформяне на мита и евентуално ДДС?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 14 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам расийвър Onkyo TX-SR607,DVICO TVIX HD M-6600N,DECT ТЕЛЕФОН PANASONIC
    От enator във форум Приключили продажби
    Отговори: 12
    Последно: 15-02-12, 19:51
  2. DViCo TVIX Xroid A1-БЪДЕЩЕТО НА МЕДИЙНИТЕ ПЛЕЪРИ!!!
    От gallardo83 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 28-08-11, 23:27
  3. Продавам нов DViCO TViX M-6600N
    От enator във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 13-02-10, 22:49
  4. Продавам нов DViCO TViX M-6600N
    От enator във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 10-11-09, 14:13
  5. мултимедиен плеър DVICO TViX HDMI M-6500A
    От enator във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-09, 17:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе